El Shaddai | PS3

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
aw766nm3rjojkankglzh.png

بعد از موفقیت خیلی خوب نسخه ژاپنی El Shaddai سازندگان تصمیم به ساخت و عرضه بازی برای اروپا نمودند، El Shaddai یک بازی ساختارشکن در سبک اکشن سوم شخص است که از نظر گیم پلی شباهت های زیادی با بازی های Hack and Slash دارد علاوه بر این تقریبا نیمی از گیم پلی بازی بصورت دوبعدی اما با همان مکانیزم گیمپلی سه بعدی روایت میشود. گرافیک هنری El Shaddai از هر نظر بی نظیر است و دیدگان هر بازی کننده ای را مسخ میکند، در کنار این داستان بازی نیز بشدت جذاب است;در ابتدای خلقت جهان هستی خداوند 7 فرشته مهم را برای نظارت و راهنمایی مردم زمین برمیگزیند، پس از مدتی این فرشته ها در نزد مردم از محبوبیت زیادی برخوردار میشوند و تصمیم میگیرند که با رفتارشان "خدا" را از ذهن مردم پاک کنند و خود را به عنوان خدای مردم معرفی کنند و در حقیقت به "خدا" خیانت میکنند، خداوند تصمیم میگیرد که فردی به نام Enoch که در بهشت زندگی میکند را برای برگرداندن و مجازات فرشته ها به زمین بفرستد و از اینجا ماموریت شما آغاز خواهد شد...
این بازی زیبا و هنری از سایت Eurogamer نمره عالی 9 و از سایت OXM نمره 7.5 رو دریافت کرده و در تاریخ 16 آگوست امسال(یعنی 25 روز دیگه) برای پلتفرم های 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: Robin Hood

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
جالبه
اسم این بازی معنی خاصی داره؟
رفتم سایتش آهنگاش خداس خیلی حال داد بهم درمورد گم پلی تا بازی نکنم نمیتونم نظر بدم ولی با این داستان و موسیقی فکر نکنم چیز بدی باشه بیادش یه تستی میکنیم ببینیم چجوریاس

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یکی از بهترین بازیهای نمایش داده شده در E3 هم بود . میتونم برای توصیفش بگم "یه فانتزی اکشن فوق العاده هنری و متنوع "^^

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
البته اینو بگم که خودم با پچ انگلیسی چند وقت پیش نسخه ژاپنیش رو تموم کردم و در وصفش فقط کلمه "بینظیر" رو میتونم بکار ببرم، بازی انقدر خلاقیت و زیبایی داره که شما رو توی خودش غرق میکنه!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
البته اینو بگم که خودم با پچ انگلیسی چند وقت پیش نسخه ژاپنیش رو تموم کردم و در وصفش فقط کلمه "بینظیر" رو میتونم بکار ببرم، بازی انقدر خلاقیت و زیبایی داره که شما رو توی خودش غرق میکنه!

رو ps3?نسخه ی کپیش رو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر