Dust 514

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
DUST_514.jpg

Title : DUST 514

Genre : MMO-FPS (Role-Playing)

Platforrm : PS Exclusive

Developer : CCP

Publisher : Sony Computers Entertainment

Online Play : Yes

Support dev : PS MOVE , VITA , Keyborard+Mouse

Realese Date: Summer 2012

Dust_514_original.jpg

بازی یک MMO-FPS هستش که بر پایه آنلاین پایه ریزی شده که این بازی رو به دنیایMMO EVE ONLINE بر روی PC ارتباط میده .

که به وسیله دنیای EVE و DUST یک دنیای خیلی بزرگ و پر جنب و جوش شکل میده .
بازی از keyboard و mouse و MOVE و VITA پشتیبانی میکنه .

GroupShot3_blog.jpg

6280979279_84baf496bf_o.jpg

عکس های از بازی :

Dust-514-gameplay-screen-shot-570x320.jpg

126938580261_Dust-514-3.JPG

DUST-514-Landing-Craft.png

dust515_screenshot_01.jpg.jpg

dust515_screenshot_07.jpg.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin Hood

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیدم هیچ کس بعد از E3 برای این بازی هیچ تاپیکی نزده گفتم بزنم به خاطر این که بازیش واقعا عالی هستش .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
تنها بازی که در E3 نگاه کردم.
یک فروند بازی MMOFPS که قرار است با جهان بازی EVE Online (که روی PC وجود داره یکی باشه). ملت هر یکی از بازیها بتوانند در Corporation ها عضو شوند.
بازیکنان EVE Online در فضا و بازیکنان DUST روی سیاره ها .. با همکاری یکدیگر ... etc etc

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
GroupShot3_blog.jpg

چند دسته از کلاس ها هم مشخص شده. ( وقت کنم ترجمه میکنم میزام همین جا )
· Light
· Heavy
· Sidearm
· High
· Low
· Equipment
· Grenade

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
انتخاب ها در Dust 514

GroupShot3_blog.jpg

چگونه میتونید یک جنگجو بهتر بسازید ؟ ارتش ها برای قرن ها سعی کردن که به این سوال پاسخ بدن . اما حالا شما میتونین این موضوع رو خودتون کشف کنید زمانی که DUST 514 امسال عرضه شد . لباس های مخصوص پیاده نظام طراحی شده برای حفظ و محافظت از افراد در سخت ترین شرایط محیطی .

لباس های مختلف قابیلت های خاص خودشون رو به استفاده کننده ارائه میدن نظیر : سرعت , عکس العمل , دفاع , توانایی خاص .

مثل سفینه های فضایی و یا وسایل نقلیه بین سیاره ای و لباس های در انواع و اندازه های مختلف و هر کدام با مشخصات منحصر به فرد و قدرت های مخصوص به هر کدام و بعد از ان هوش مصنوعی (CPU) هستش که اطلاع رسانی میکنه که شما چه انتخابی برای تغییر لباس خودتون انجام دادین .

تعداد و نوع اسلات و تعیین مدل اون ها ( قابل تغییر هستش و اجزای سخت افزاری اون ها که موجب افزایش و یا تغییر در عملکرد کارکرد لباس میشه ) اسلحه ها و تجهیزاتی که مناسب شما هستن .

GA_KnifeScout.jpg

چند نمونه از کلاس(اسلات) های لباس به صورت زیر هستش :

· Light
· Heavy
· Sidearm
· High
· Low
· Equipment
· Grenade

سه مدل از کلاس های اسلحه ها (اسلات): اسلحه سبک , اسلحه سنگین , اسلحه کمری - تجهیزات اضافی

این به این معنا هستش که برای مثال یک اسلحه سنگین رو میشه با یک اسلحه کمری با هم داشت و سلاح سبک و یا سنگین رو به صورت مشابه به صورت یک اسلحه سبک و با یک اسلحه سبک دیگه و یا اسلحه کمری با هم داشت .

کلاس های بالا یا پایین هرکدام مدل های خاص خودشون رو دارن . و هر کدام موارد استفاده ای خاص خودشون رو دارن .

کلاس های تجهیزات این اجازه رو میده که لباس های شما قادر باشه امکاناتی رو داشته باشه برای حمل تجهیزات دستی ماننده : اسکنر های مخصوص , نانو دارو ها , تجهیزات برای بمباران , تجهیزاتی برای تعمیر وسلیه ها و .... .

AM_Heavy.jpg

در آخر هم کلاس (اسلات) نارنجک برای تعیین ظرفیت ( چه تعداد نارنجک میتونین حمل کنید ) از انواه نارنجک ها مانند : EMP , AV , Locus, ... میتونین داشته باشین .

---------------------

اگه وقت داشتم بعدم شاید بقیش رو هم ترجمه کردم .

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
CCP نگرانی در مورد احتمال چرخه حیاتی یک سخت افزار جدید ندارد---- این بازی هماهنگ شده با نسخه انحصاری PS3 یعنی DUST 514 و تکنولوژی جدید.

20120124dust514.jpg

CEO شرکت CCP آقای Hilmar Pétursson به سایت Develop گفته . اگه Playstation 4 وجود داشته باشه - که من میتونم الان بگم که من هیچ نظری ندارم که وجود داره - اما اگه وجود داشته باشه ما احتمالا بازی DUST رو برای اون کنسول هم بسازیم.

این درست مثل این میمونه که مروری بر تجربه ها باشه با تمام به روز رسانی های که به مردم اجازه میده که با PS3 خود با PS4 بازی کنن .

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
خوب خبر جدید و خوب این هستش که بازی از keyboard و mouse پشتیبانی میکنه .;)
عالیه من از جمله افرادی هستم که حتما بازی رو برای آنلاینش تهیه میکنم فقط خدا کنه سرورهای خوبی داشته باشه مگر نه اگر عین twisted metal باشه صد در صد دورش یک خط قرمز میکشم !!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عالیه من از جمله افرادی هستم که حتما بازی رو برای آنلاینش تهیه میکنم فقط خدا کنه سرورهای خوبی داشته باشه مگر نه اگر عین twisted metal باشه صد در صد دورش یک خط قرمز میکشم !!!

من همین جوریش انقدر اینترنتم افتضاح هستش که با 1MB نمیتونم بازی کنم آنلاین هنوز هم سمت TM نرفتم یکم سرم شلوغه اما هر جوری هستش این بازی رو از دست نمیدم دفعه قبلی MAG رو به خاطر چند بازی دیگه از دست دادم اما این اون نمیشه .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بريد game play هاشو تو youtube ببينيد واقعا مسخرس
از چند نفر هم كه بتا رو بازي كرده بوددن پرسيدم خوششون نيومده بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر