F.E.A.R 3 Multiplayer

با این آموزشی که اینجا می نویسم, می تونید به راحتی هم بصورت Co-op دو نفره و هم مولتی چهار نفره آنلاین بازی کنید.
دوستان توجه داشته باشید اگر میخواهید از طریق LAN بازی کنید چون نیاز به برنامه استیم هست, نمیشه بصورت کاملا آفلاین بازی کرد و تمام کامپیوتر ها باید دسترسی به اینترنت داشته باشند هر چند که اطلاعات بین کامپیوتر ها همچنان از طریق LAN رد و بدل میشود.

- ابتدا پک زیر را دانلود کنید و محتویات آن را در فولدر بازی کپی کنید:
http://uppit.com/rk7qoete3zzf/FEAR.3.Online.rar
چنانچه فایل steamclient.dll در فولدر بازی دارید آن را پاک کنید.

- برنامه استیم را نصب کنید : http://cdn.steampowered.com/download/SteamInstall.msi
بعد از اینکه استیم بطور کامل نصب شد, از استیم کاملا خارج شوید و فایل های زیر را در فولدر استیم کپی کنید:
http://uppit.com/prtcffxz4h7f/SmartSteam141-fix.rar

- برای اجرای استیم بر روی فایل smarsteam.exe کلیک کنید. چون ما از استیم کرک شده استفاده میکنیم با اکانت اصلی خودتون لاگین نکنید, یک اکانت جدید بسازید.

- برای اجرای بازی در حالیکه استیم کرک شده در پس زمینه در حال اجراست, بر روی فایل F.E.A.R. 3.exe کلیک کنید.

کسی که می خواهد میزبان شود باید پورت های زیر را در مودم باز کند:
UDP 27016 - UDP 4099 - UDP 8766

فردی که می خواهد میزبان شود کافیست یکی از گزینه های Host network co-op و یا Host network match را انتخاب کند و منتظر بقیه شود.
بقیه بازیکن ها باید به قسمت Join network co-op or match رفته و گزینه search را انتخاب کنند. سپس با کلیک بر روی اسم فرد میزبان می توانند به او ملحق شوند.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
درود
واقعا ممنون.
فقط سوالم اینه اون اسمارت استیم رو میریزیم بعدا که بخایم از طریق خود steam.exe برنامه رو ران کنیم و با اکنت خودمون لاگ این کنیم، مشکلی پیش نمیاره؟یعنی استیم این اسمارت رو دیتکت نمیکنه مشکل بوجود بیاره؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
من بیشتر از یک ساله این فایل ها رو توی فولدر استیم دارم و هنوز اتفاقی نیوفتاده. می تونی هر وقت خواستی با اکانت اصلی لاگین کنی, اون 3 تا فایل smartsteam رو ببری یک جای دیگه.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
شما دارید از فایل steam_api.dll کرک شده استفاده می کنید. حتما اون پکی رو که توی پست اول گذاشتم دانلود کنید و بریزید توی فولدر بازی.

arash051

کاربر سایت
Sep 24, 2010
20
اره کپی کردم ولی با steam_api.dll کرک شده بازی اجر نمیشه.یعنی رو بازی کلیک می کنم هیچی نمیاد...چراا؟ نسخه من همون نسخه ای هست که با phonix نصب میشه.

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
قبل از اینکه بازی رو اجرا کنید, برنامه استیم رو از طریق فایل smartsteam.exe اجرا کردی؟ اگه استیم از طریق اون فایل اجرا نشه همین حالتی که گفتی پیش میاد.

آخرین ویرایش:

SILSIN

کاربر سایت
Aug 3, 2008
40
سلام. ببخشید من همه ی کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما به محض اینکه join رو میزنم سریع مینویسه: no games found . کسی تونسته بازی کنه؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
شما اگه search رو میزنی و کسی رو پیدا نمیکنه واسه اینه که تعداد کمی میزبان میشن, البته شب ها تعداد بیشتری آنلاین میشن.
ولی اگه روی اسم طرف کلیک میکنی و پیغام unable to join رو میده واسه اینه که طرف پورت مورد استفاده بازی رو توی مودم باز نکرده.

در ضمن می تونید برنامه Tuungle رو نصب کنید و برید توی یکی از اتاق های F.E.A.R. 3 و بعد بازی رو طبق روش پست اول اجرا کنید. این طوری تعداد بیشتری رو می تونید پیدا کنید.
الان حدود 100 نفر آنلاین بودن.
http://www.tunngle.net/index.php?l=en#l=en&pg=downloads

SILSIN

کاربر سایت
Aug 3, 2008
40
سلام میخواستم بدونم چجوری بازی رو از تو tungle اجرا کنم؟

وارد روم fear3 شدیم بعدش باید چکار کنیم؟ استیم باید فعال باشه؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
استیم کرک شده که همیشه باید فعال باشه, بدون اون اصلا بخش آنلاین بازی کار نمیکنه.
شما بعد از اینکه وارد روم fear3 شدی, روی فایل exe بازی کلیک میکنی و آنلاین بازی میکنی, به همین راحتی.

SILSIN

کاربر سایت
Aug 3, 2008
40
استیم کرک شده که همیشه باید فعال باشه, بدون اون اصلا بخش آنلاین بازی کار نمیکنه.
شما بعد از اینکه وارد روم fear3 شدی, روی فایل exe بازی کلیک میکنی و آنلاین بازی میکنی, به همین راحتی.

همه ی این کارا رو انجام دادم. باز هم به محض اینکه join رو میزنم سریع میگه کسی پیدا نشد. اصلا یه خورده هم صبر نمیکنه. فکر کنم مشکل از جای دیگست چون اگه قرار بود کسی پیدا نشه یه خورده صبر میکرد. تو سایت tunngle نوشته یه پچ 90 مگی رو دانلود کنید. این کار رو هم کردم بازم نشد!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
شما یکبار هم فایروال ویندوز رو خاموش کنید و بعد امتحان کنید. من همین حالا چک کردم کلی آدم داشتن بازی می کردن. نمیدونم چرا برای شما کسی رو پیدا نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر