Dragon's Crown

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اگر به بازی های H&S دو بعدی علاقه مند باشید حتما نام شرکت تحسین شده VanillaWare و شاهکارهای کوچک و مستقل آنها Muramasa, Odin Sphere و GrimGrimoire را بارها و بارها در لیست برترین عناوین این سبک دیده اید.

DragonsCrown_SorceressHead.jpg

اکنون طراحان خوش ذوق و هنرمند VW آمده اند تا بعد از Muramasa دومین اثر خود در این نسل را اینبار به صورت HD برای کنسول های PS3 و Vita خلق کرده و تجربه جدیدی از دنیای اژدهایان و موجودات اساطیری نورث را با طعم و رنگ و لعاب باسمه های ژاپنی برای دارندگان این کنسول ها به ارمغان آورند.

Dragon's Crown همانند اثر تحسين شده Odin Sphere گيمرها را از سرزمين هاي افسانه اي ژاپن به دوران فراموش شده الف، دورف و جادوگران اساطير نورث برده و متفاوت ترين تجربه ممكن از اين دنياي خاص را در زيباترين شكل خود بر روي كنسول PS3 به تصوير خواهد كشيد.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
متاسفانه دانلودیه :(
اتفاقا بهتر این بازی های استایل دانلودی بیشتر براشون مناسبه تا این که بخوان روی دیسک بیان البته شاید به این دلیل خودم هم نتونم همچین شاهکاری رو تجربه کنم اما نامردیه یه بازی انحصاری اونم از نوع ژاپنی و دانلودی و با این کیفیت بخواد Pirate خور بشه مطمئنا اگه دسترسی به PSN داشتم حتما نسخه اصلش رو میخریدم تا هم از زحمات سازنده هاش تشکر کنم و هم یه کمک، هر اندازه کوچک به پیشرفت همچین بازی های خاصی کرده باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر