Resident Evil: Operation Racon City | PS3

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
82530525458463910103.jpg

سلامی مجدد خدمت دوست داران بازی center

دوستان اول از همه من که خودم فک میکنم این نسخه هم مثل نسخه های قبل یعنی 4 و 5 زیاد جالب نیست چون تو trailer e3 نگاه کردم چیز چندان جالبی نبود.
52331462520238283305.jpg

اینم ویدوی بازی
http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-resident-evil/716265

حالا خود نظر بدید........>:d<

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
نظرات بیننده ها روی همین ویدئو گویای خیلی مسائله !!!

یکی مثل این :

"Hey guys, Left 4 Dead is a really popular game! Lets copy their formula and slap the Resident Evil name on it, but with a twist...YOU'RE THE BAD GUYS."

This looks bad, I'm sorry. Resident Evil is great because of the atmosphere and story. I'd rather let the series die than piss on it with sub-par shooters and spin-offs. What a waste of great source material.

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
یاد نسخه های قدیمی بازی بخیر :(
1 و 2 و 3 و Code Veronica و ...
بعد از تغییر رویه در ساخت بازی و تغییراتی که داده شد دیگه نسخه های 4 و 5 Resident Evil فقط نام رزیدنت اویل رو یدک میکشه و همین موضوع خیلی ناراحتم میکنه
رزیدنت اویل بهترین بازی Action Adventure سوم شخصی بود که بازی کرده بودم ، نسخه سومش رو چشم بسته میرفتم و حتی رکورد زیر 2 ساعت هم داشتم
اما رزیدنت اویل همیشه رزیدنت اویله و فقط همین نامش کافیه که فروش خیلی بالایی داشته باشه حتی اگه بد ساخته بشه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان اینجارو ببینید .فک کنم این دفعه خیلی چرت شد.

36810171172708971398.png

همینو کم داشتیم که اینم به بازی اضافه شد ..
گروگان گیری زامبی=))=))=))aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
درود .
از بچه ها کسی بازی رو نخریده ؟ سرور های بازی چطوریه ؟ میشه خوب وصل شد ؟ لگ و Delay وضعیتش چطوریه ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
درود .
از بچه ها کسی بازی رو نخریده ؟ سرور های بازی چطوریه ؟ میشه خوب وصل شد ؟ لگ و Delay وضعیتش چطوریه ؟
فکر کنم همون MULTI ش فقط سرگرم کننده باشه....من RE5 که CO OP بازی میکردم بدک نبود حالا نمیدونم اینم از همون نوع سرور باشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
کسی بازی رو نداره با هم بازی کنیم ؟ Co op و مالتیش چند نفره خیلی میچسبه ها . اگه کسی بود بگه اد کنیم هم دیگه رو .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
خداییش زور داره اریج گرفتن این بازی :D البته اگه کسی تو هزینش مشکلی نداشته باشه چندان هم بد نیست
کلا تعصب تو همه چیز نابودی میاره .
از همون روز اول که بازی معرفی شد میدونستم چطوریه و میدونستم خیلی ها وقتی بیاد هی هرپ درپ میکنن . من منتظر بازی بودم که با شخصیت های محبوب سری با رفیقام بازی کنم . یه بازی Co op اکشن چند نفره فان . همون طوری هم شد و از بازی هم لذت بردم . بقیه هم نشستن و هی حرف زدن و نمرات سایت ها و نقد و نظرات دیگران رو تو دهن خودشون چرخوندن هی کپکام کپکام کردن .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این لذت بردن از بازی رو کاملا پایتم
حالا نمرات یه طرف ضعیف بودن عنوان یه طرف دیگه ی قضیه اس...من خودم بازی از Gamespot گرفته 4 واسه xbox حتی اون و اریج گرفته بودم حالم داد اتفاقا
یه سری اینجا فقط دنبال نمره ان! بازی متاش بشه 85 بهش میگن متوسط!:D
من از تریلر مولتی این بازی که دیدم حال کردم ولی اصلا به story و ایناش امیدی ندارم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
کامیار من یه جورایی اصلا پشیمون فروختن بازیم شدم . الان Single رو دارم بازی میکنم . دارم حال میکنم . گرافیکم هر چی میره جلو تر بهتر میشه . نمیگم بازی مشکل نداره ها ولی Fun ـه و دارم لذت میبرم ازش . من هم بارها شده بازی های با نمرات خیلی کم بازی کردم ولی واقعا خوشم اومده .

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
تو اون متن انگلیسی بالا خوب گفته بازی مثل Left 4 Dead شده .
کاش حداقل اسم بازیرو یک چیز دیگه میزاشتن انقدر مشکل پیش نیاد این چیزا ابرو ریزیه مثل این میمونه که اسم بازیه Enslaved رو برداریم بزاریم God of war اون وقت نا جور میشه همه فن های گاد اف شاکی میشن
در حد یک بازی خوب بود ولی نه برای نام رزیدنت اویل

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
چرا وقتی این بازی رو میکنم احساس شوتری بهم دست میده !
اسم بازی یک چیز دیگرو تداعی میکنه !
لول ! اسپم نبود !
من فقط از مرحله ی آخر بازی خوشم اومد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر