sega 32x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
بنده یک سری بازی Megadrive 32x از مدتها پیش خریداری نمودم و این فرد طی چند سری خرید. آخرین بار با واریز مبلغ دریافتی و عدم ارسال آن مواجه شدم.. و پس از دریافت مبلغ 3.000.000 تومان و پس از گذشت 2 ماه تماس های پی در پی من را بی پاسخ گذاشت. و ارسال نکرد.

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
والا من كه خندم ميگيره اين حرفارو ميشنوم !!! من قبلا چند بار خريد كردم از ايشون ولي تا حالا نديدم همچين كاري بكنه!!!

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
آقا ایشون تو پیچه کسی باهاش معامله نکنه بهتره همچیو مفت میخواد بازیهای منم پیچوند نداد )x

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ----------

منم خندم ميگيره. منم از ايشون خريد كردم ولي ادم كاملا درستيه چون به بهترىن قيمت ميدن.

شما کلآ 6 تا پیست داره خودتم مشکوکی بهتره مدیرا 1 رسیدگی بکنن

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
به كسي چه اين اقا امنه يا نا امن ما وظيفمون بود بگيم ديگه بهتره بذاريم به عهده ي مديران سايت كه اين رو پيگيري كنن پس هركس دوست داره بفروشه هر كس هم نميخواد مالشه اختيارشو داره ميتونه نفروشه!!!

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
3000.000 تومن..

دو - سه بار اول کیفیتی عمل کرد و خریدهای سبک منو پست کرد. ولی بعد از چند ماه که باهم آشنا شدیم تونست از اعتماد سو استفاده کنه....
قابل توجه PGR.

شما خودتون مشکوک میزنی. با تعداد پست هاتون.. به بررسی مدیزها نیاز داره

آخرین ویرایش:

frenzy

کاربر سایت
Dec 19, 2009
57
نام
محسن
اقا شما برو جوشکاریو کن مگه شما رو هم درس کردن
آقا ایشون تو پیچه کسی باهاش معامله نکنه بهتره همچیو مفت میخواد بازیهای منم پیچوند نداد )x

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

نه سه میلیون پوند..............
یا شایدم دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

---------- نوشته در 12:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

لطفا مدیران ببینن اصلا پیامی بین ما رد وبدل شده تا این لر بفهمه که من اونی که میگه نیستم.

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 PM ارسال شده بود ----------

3000.000 تومن..

دو - سه بار اول کیفیتی عمل کرد و خریدهای سبک منو پست کرد. ولی بعد از چند ماه که باهم آشنا شدیم تونست از اعتماد سو استفاده کنه....
قابل توجه PGR.

شما خودتون مشکوک میزنی. با تعداد پست هاتون.. به بررسی مدیزها نیاز داره

لطفا مدیران سایت برسی کنن ببینن من با ایشون اصلا پیامی داشتم که دارن ادعا میکنن یا اصلا ببینن من پیامی داشتم که واسه کسی خریدی کرده باشم و دوس جوشکارشم (mohi110)دعوت کرده بیاد اینجا طرفداری.

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
اقا شما برو جوشکاریو کن مگه شما رو هم درس کردن

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

نه سه میلیون پوند..............

---------- نوشته در 12:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

لطفا مدیران ببینن اصلا پیامی بین ما رد وبدل شده تا این لر بفهمه که من اونی که میگه نیستم.

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 PM ارسال شده بود ----------

لطفا مدیران سایت برسی کنن ببینن من با ایشون اصلا پیامی داشتم که دارن ادعا میکنن یا اصلا ببینن من پیامی داشتم که واسه کسی خریدی کرده باشم و دوس جوشکارشم (mohi110)دعوت کرده بیاد اینجا طرفداری.

دوستان بازی سنتر (کسایی که این تاپیک میبینند) از لحن برخورد این شخص میتونند تشخیص بدن که این فرد چه سیستم ذهنی داره... و این فرد با لر خطاب کردن من کاملا منو میشناسه و میدونه که خودش چطوری پول پیچونده...

از مدیران بازی سنتر تقاضا دارم برای بهم نخوردن نظم این سایت... و استفاده از کلمات رکیک و نژادپرستانه.. علاوه بر مسدود کردن. به مال باختگان این اجازه بدن که هویت این شخص را فاش کنیم. و از هرگونه کلاه برداری این شخص در این زمینه جلوگیری کنیم..

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
32x

قابل توجه دوستانی که این دوستمونو به اسم زنجانی میشناسن
تمام صحبتهایی که درمورد این شخص شده را من کاملا قبول دارم چون این اقا سرمن راهم کلاه گذاشته
بعداز خرید تعداد زیادی از بازیهای من به بهانه خرید از ای بی به قیمت مفت حالا رفته تو بیچوخبری ازش نیست
البته من تونستم با بد بختی مقداری از بولموازش بس بگیرم
نمیدونم این همه مدرک برای مدیران کافی نیست البته اگر بیدارن!!!!!!

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ---------

کاملا مشخصه که 2 تا پروفایل مال خودشه...

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
من از این آقا خرید کردم چندین بار اصلا این چیزهایی که شما ها میگین درست نیست. این آقا حلال و حرام سرشه. یک بار من به اشتباه مبلغ بیشتری واریز کرده بودم برای خرید یک کنسول که ایشون از من شماره حساب خواست تا مبلغ اضافه رو به حسابم برگردونه.
بعد هم شما ها میگین این همه مدرک هست مدیران رسیدگی کنن , میشه بگین چه مدرکی هست؟؟؟ اگه ۳ نفر بگن این آقا خدای نکرده قاتل هست باید ایشون رو اعدام کنن چون شما سه نفر گفتین؟؟؟؟ چون این همه مدرک هست؟؟؟ مدرک ملاک صحبت چند نفر نیست. مدرک اسناد و رسید های موجود هست. شما ها اگر پولی واریز کردین و فیش رو دارین و اگه ایشون جنس رو براتون نفرستاد اون موقع حق با شماست.
باز هم میگم این آقا حلال و حرام سرشه.
بعد هم شمایی که میگی این آقا ۳ میلیون پولت رو خورده پس چرا اینجایی ؟؟؟؟؟؟ !!!!! شما باید بری شکایت کنی از این آقا تو مراجع قضایی نه اینکه که تایپیک رو خراب کنی. اگه ایشون ۳۰۰ هزار تومن شما رو میخورد بدون شک میرفتی ازش شکایت میکردی حالا که ۳ میلیون .......
دوستان دیگه هم که ادعا دارن این اقا سرشون کلاه گذاشته خوب برن شکایت کنن نه اینکه بگن این آقا پول من رو خورده و سعی در خراب کردن ایشون داشته باشن. مشکل شما ها انگار چیز دیگس!!!!!!!

آخرین ویرایش:

frenzy

کاربر سایت
Dec 19, 2009
57
نام
محسن
ایشون راس میگن مقداری پول از من پیچوندن که البته خودشون هم نه خانومشون بودن که پول رو گرفتن حداقل راستشو بگو تا دیگران هم بفهمن
جریان چیه.
قابل توجه دوستانی که این دوستمونو به اسم زنجانی میشناسن
تمام صحبتهایی که درمورد این شخص شده را من کاملا قبول دارم چون این اقا سرمن راهم کلاه گذاشته
بعداز خرید تعداد زیادی از بازیهای من به بهانه خرید از ای بی به قیمت مفت حالا رفته تو بیچوخبری ازش نیست
البته من تونستم با بد بختی مقداری از بولموازش بس بگیرم
نمیدونم این همه مدرک برای مدیران کافی نیست البته اگر بیدارن!!!!!!

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

یه حرفی بزن که مردم باورشون شه تو به من 3 میلیون پول دادی و بد از چندین ماه پیگیری من ندادم.:-oخوب فیشت هم که دست هست لابد برو شکایت کن.
بنده یک سری بازی Megadrive 32x از مدتها پیش خریداری نمودم و این فرد طی چند سری خرید. آخرین بار با واریز مبلغ دریافتی و عدم ارسال آن مواجه شدم.. و پس از دریافت مبلغ 3.000.000 تومان و پس از گذشت 2 ماه تماس های پی در پی من را بی پاسخ گذاشت. و ارسال نکرد.

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
من از این آقا خرید کردم چندین بار اصلا این چیزهایی که شما ها میگین درست نیست. این آقا حلال و حرام سرشه. یک بار من به اشتباه مبلغ بیشتری واریز کرده بودم برای خرید یک کنسول که ایشون از من شماره حساب خواست تا مبلغ اضافه رو به حسابم برگردونه.
بعد هم شما ها میگین این همه مدرک هست مدیران رسیدگی کنن , میشه بگین چه مدرکی هست؟؟؟ اگه ۳ نفر بگن این آقا خدای نکرده قاتل هست باید ایشون رو اعدام کنن چون شما سه نفر گفتین؟؟؟؟ چون این همه مدرک هست؟؟؟ مدرک ملاک صحبت چند نفر نیست. مدرک اسناد و رسید های موجود هست. شما ها اگر پولی واریز کردین و فیش رو دارین و اگه ایشون جنس رو براتون نفرستاد اون موقع حق با شماست.
باز هم میگم این آقا حلال و حرام سرشه.
بعد هم شمایی که میگی این آقا ۳ میلیون پولت رو خورده پس چرا اینجایی ؟؟؟؟؟؟ !!!!! شما باید بری شکایت کنی از این آقا تو مراجع قضایی نه اینکه که تایپیک رو خراب کنی. اگه ایشون ۳۰۰ هزار تومن شما رو میخورد بدون شک میرفتی ازش شکایت میکردی حالا که ۳ میلیون .......
دوستان دیگه هم که ادعا دارن این اقا سرشون کلاه گذاشته خوب برن شکایت کنن نه اینکه بگن این آقا پول من رو خورده و سعی در خراب کردن ایشون داشته باشن. مشکل شما ها انگار چیز دیگس!!!!!!!

حتما همین کارو میکنیم فقط جهت اطلاع دوستان گفتم که با این آقا معامله نکنید.. هیچکس الکی این آدم دزد نمی دونه.. من مثل شما ازین چند بار خرید سبک داشتم و طوری جلوه میداد خودش و اون دوستش که خدا و پیغمبر حالیشه.. بعد چند ماه جلب اعتماد

کرد و با نشون دادن این عکس:

33295412121778506232.jpg

به من پیشنهاد خرید قسمتی از این بازیها کرد و من هم اعتماد کردم و پول ریختم به حسابش و این دوستان هم مشابه همین کلاه برداری باهاشون انجام شده..

من خودم داخل بازارچه بازی سنتر معاملات زیادی انجام دادن و دوستانی که من باهاشون یک بار معامله داشتم با بنده آشنایی دارند و نیازی به توضیح نیست... و آقای محسن گورانی من پولمو از شما به هر نحوی که شئه میگیرم، راحت نمیزارم از گلوت پایین

بره..

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

ایشون راس میگن مقداری پول از من پیچوندن که البته خودشون هم نه خانومشون بودن که پول رو گرفتن حداقل راستشو بگو تا دیگران هم بفهمن
جریان چیه.

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

یه حرفی بزن که مردم باورشون شه تو به من 3 میلیون پول دادی و بد از چندین ماه پیگیری من ندادم.:-oخوب فیشت هم که دست هست لابد برو شکایت کن.

اگه لازم هم شد پرینت بانکیش هم با کل مشجصاتت میزارم اینجا دوستان ببینند با جزئیاتش...

-۱۳,۳۵۲,۲۰۰برداشت از کارت متمرکز به کارت شتاب ملت ۶۰۳۷۹۹۱۱۶۵۲۴۹۷۷۶ ۴۲۹۸۸۳ ۰۲۴۰۲اداره حسابداری متمرکز۲۳:۳۸:۱۳۱۳۹۰/۰۹/۲۸
-۱۵,۵۰۷,۰۰۰برداشت از کارت متمرکز به کارت شتاب ملت ۶۰۳۷۹۹۱۱۶۵۲۴۹۷۷۶ ۱۲۰۲۴۸ ۰۲۴۰۲اداره حسابداری متمرکز۱۲:۰۹:۰۹۱۳۹۰/۰۹/۱۹

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر