Ninja Gaiden III l PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ninja-gaiden-iii.jpg

خوب دیشب رسما تو کنفرانس سونی بازی برای PS3 هم معرفی شد! اون اول کار یکی 2 صحنه از بازی رو نشون دادن! گرچه یکی 2 هفته پیشم توی یکی از مجلات PS مطلبی در مورد بازی بود!

خوب دیروز علاوه بر یک تریلر CG که چندتن از شخصت های جدید رو معرفی کرد،از گیم پلی هم چیز میز نشون دادن!
اینطور که به نظر میرسه خون همچنان زیاده! اما ... متاسفانه با اینکه انقدر خون میریزه ولی هیچ خبری از قطع عضو نبود درست حسابی!
QTE توی بازی خیلی زیاد شده! زده رو دست Heavy Rain :d مزاح کردم! :d زیاد هست ولی نه در حد HR !
به نظر میرسه بازی آسون شده! یا شایدم چون میخواستن بازی رو نشون بدن رمزی چیزی زده بودن! بعد از یک مدت دوباره جون Ryu پر میشد!
سیستم Save هم نفهمیدم چی شد دقیق! یعنی خودش میگه اینجا Save میشه یا خودمون میزنیم، ولی به هر حال یک عدد عقاب میاد رو دستمون میشینه و بازی رو Save میکنیم و دوباره میره!
یک پرش های خفنی مثل سقوط های AC از بالای برج داشت که البته توی کاه و اینا نبود! یک راست با شمشیر میره تو دل دشمن!
یک سری جاها میشد دشمنا رو مخفیانه کشت! یک قسمتی از این بخش گیم پلی هم همه جا مه گرفته بود که آروم آروم میرفتیم و از پشت سر میتونستیم دشمنا ها رو نفله کنیم! (البته اول کار یکی از پشت به ما حمله کرد! )

آخر گیم پلی هم با یک باس که ربات بود جنگید!!!

توی این گیم پلی و تیزری که نشون دادن همه ی دشمن ها ارتشی و ربات بودن!
دیگه هم خبری از آیانه و مومیجی و ... نیست! ولی یک بانو مثل اینکه همیشه با ریو در تماسه و بهش اطلاعات رو میده و ...
راستی اینم بگم که روی PS3 نشون دادن بازی رو که خوب خبر خوبیه برای ما! یعنی ایندفعه خبری از تاخیر نیست :d

هیچی دیگه! منتظریم!

عکس هایی از گیم پلی :

اینم لینک تریلرها از GT :

E3 2011: Exclusive Debut Trailer
E3 2011: Gameplay Walkthrough Part I
E3 2011: Gameplay Walkthrough Part II
E3 2011: Gameplay Walkthrough Part III
E3 2011: Gameplay Walkthrough Part IV

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HL2-GF

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خيلي هم عالي فقط يكي دوتا عكس هم به پستت اضافه كن اگه تونستي لينك تريلر رو هم بزار ديگه همه چي تكميله :d مرسي :d
البته توي قبلي ها هم خون ريو پر ميشد ولي بعد از اينكه هر مبارزه تموم ميشد :d الان چون تريلر رو نديدم دقيق منظورتو نفهميدم يعني در حين بازي پر ميشد يا نه وقتي همه رو نفله كرد تموم شدن خونش پر شد ؟ چون توي قبليا هم بعد از كشتن همه خونش پر ميشد :d
راستي با اين تيپ سيوي كه گفتي هم حال كردم :d راستي عقاب يا شاهين ؟ چون نينجا نمادش شاهينه :d
حالا شایدم شاهین بود :d پرنده شناسیم خوب نیست :d اصلا نه عقاب نه شاهین :d باز بود :d
من خودمم درست نفهمیدم :d ولی فکر کنم وسط جنگ هم پر میشد! :d باید دوباره ببینم که فعلا حسش نیست :d
عکس هم جایی گزاشت چشم اضافه میشه :d
خب ديگه تركوندي :dدمت گرم:d
مطمئن باش همون شاهينه :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
حالا شایدم شاهین بود :d پرنده شناسیم خوب نیست :d اصلا نه عقاب نه شاهین :d باز بود :d
من خودمم درست نفهمیدم :d ولی فکر کنم وسط جنگ هم پر میشد! :d باید دوباره ببینم که فعلا حسش نیست :d
عکس هم جایی گزاشت چشم اضافه میشه :d

چقدر هم نچسب بود این بانو :d !
کیوان بد عادت شدی :d
کلا همه ی شخصیت هاش نچسب بودن :d
این یارو که شمشیر طلایی دستش بود،کی بود ؟ :d مثل این هکرای PSN ماسک زده بود صورتش :d

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
تریلرها رو دیدم ، خوب و راضی کننده بود اولین نکته مثبتش پخش شدن و شدت خون در مبارزات بود و دومی استفاده از QTE و پرش های جذاب ریو . قرار است بازی در سال 2012 عرضه بشه پس زمان زیادی دارن که بازی رو از لحاظ داستان ، گرافیک و گیم پلی کامل تر و بهتر کنن من که از الان لحظه شماری میکنم چون عاشق NINJA GAIDEN هستم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اخرش ماسك رو بر نداشت :d
بايد ماسك رو صورتش بمونه ابهتي داره
اگر ماسك رو برداره كرك و پرش مي ريزه :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من دیروز رفته بودم TM رو بگیرم اورده بود ! ریجن یک ، 155 تومن :o البته DC رو نگاه کردم ریجن 2 رو زده بود 135 :o ارزش خرید نداره

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
من گرفتمش ریجن 2 120 تومن ولی انقدر که میگین بد نیست درسته قطع عضو نداره ولی گیم پلی بازی هم چنان عین شماره2 بازی خوبه الانم منتظرم انلاین بازی تا یکی دو روز دیگه را بیفته حالشو ببریم:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من گرفتمش ریجن 2 120 تومن ولی انقدر که میگین بد نیست درسته قطع عضو نداره ولی گیم پلی بازی هم چنان عین شماره2 بازی خوبه الانم منتظرم انلاین بازی تا یکی دو روز دیگه را بیفته حالشو ببریم:d
ماشالا داداش گنج پیدا کردی؟:D بهترین بازی هارو داری میگیری دیگه

---------- نوشته در 03:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 PM ارسال شده بود ----------

وای خدای من IGN سه داد 3!:wow: باور نکردنیه
120 دادن پای این بازی اصلا عاقلانه نیست!:wow:

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا

---------- نوشته در 03:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 PM ارسال شده بود ----------

والا به نظر من ادم باید خودش با بازی حال کنه نه که بشینه ببینه کدوم سایت به بازی چند داده :-/

البته تا الان که تو متا 3 تا امتیاز ثبت شده که یکیش فقط بد بوده شما اجازه بده بقیه امتیاز های بازی هم بیاد بد در مورد عقلانی بودن یا نبودنش برا خرید نظر بدیم;)

و در اخر هم اینکه این اولین ngهستش که غیر از co op مولتی هم داره :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ماشالا داداش گنج پیدا کردی؟:D بهترین بازی هارو داری میگیری دیگه

چرا که نه کامیار :D منم در شُرف گرفتنم :D یا وسطای عید یا بعد عید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر