Sly Cooper: Thieves in Time | PS3

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
i382092_Untitled.jpg

نسخه جدید این فرنچایز قدیمی و محبوب سونی در طول کنفرانس E3 2011 این شرکت رونمایی شد، اولین تریلر منتشر شده از بازی یادآور نسخه های قبلی این سری میباشد و نشان میدهد که بازی از کیفیت بلایی برخوردار است. ناشر بازی مشخص نشده است و تاریخ عرضه بازی 2012 اعلام شده است.
در صورت بدست آمدن اطلاعات بیشتر پست اول آپدیت خواهد شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی خوشحالم که یکی از زیباترین پلتفورمرهای تاریخ رو دوباره می بینیم ! کاش یه گیم پلی هم ازش نشون میدادن ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
وقتی معرفیش کردن رفتم هوا :d چقدر وقته منتظر این بازی بودم من :d بالاخره معرفی شد :d
از بین آرزوهایی که داشتم توی E3 عملی بشه فقط همین یکی به حقیقت پیوست :d :d :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بهترین خبرِ کنفرانس سونی واسم همین بود . فقط میمونه Jack 4 که فکر کنم میره واسه نسل بعد :(!

وقتی معرفیش کردن رفتم هوا :d چقدر وقته منتظر این بازی بودم من :d بالاخره معرفی شد :d
از بین آرزوهایی که داشتم توی E3 عملی بشه فقط همین یکی به حقیقت پیوست :d :d :d

تو Sly Collection یجورایی تایید شده بود :d!

• Like
Reactions: DeanAmbrose

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا خبر خوبی بود .نکته جالب برای من این بود که من این سه گانه را روی ps2 بازی نکرده بودم و همین الان روی ps3 داشتم sly collection را بازی میکردم که بدجور تو حال و هوای بازی بودم که شماره چهارشم رو شد :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
گیم پلی رو دیدم! :d خوب بود که همه چی :d این لباس سامورایی هم چیز خیلی جالبی بود :d
منتظر اطلاعات بعدی هستیم :d
فقط SLY رو یکم روشن تر کنند بهتره! خیلی تیره بود :d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
نمیدونم خبر داشتید که سازنده این بازی ساکر پانچ نیست یا نه. من خودم الان نمایش گیم پلیش رو که می دیدم فهمیدم. سازنده اش Sanzaru Games هست. البته کالکشن رو هم اینا آماده کرده بودن.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمیدونم خبر داشتید که سازنده این بازی ساکر پانچ نیست یا نه. من خودم الان نمایش گیم پلیش رو که می دیدم فهمیدم. سازنده اش Sanzaru Games هست. البته کالکشن رو هم اینا آماده کرده بودن.
استدیو معروفی نیست و فقط 2 تا بازی دیگه کار کرده که یکیش Ninja Reflex بوده که یه عنوان نسبتا ضعیف دانلودی هست و یه دونه هم نسل قبل و Secret Agent Clank بوده که باز چندان بازی شاخی نیست
دلیل این کار سونی هم خوب فکر می کنم فروش نسبتا پایین سری هست که کلا سه ملیون توی کل دنیا هر سه شماره سر هم فروش کرده که رقم چندان راضی کننده ای نیست و وقتی میشه با یه IP جدید مثل اینفمس راحت همین مقدار سر یه شماره فروخت خوب بایدم سونی از ساکرپانچ بخواد که روی اون بازی بیشتر از این تمرکز کنه ( اینا نظر من هست و شاید هم درست نباشه)
البته ساکرپانچ نظارت مستقیم در ساخت بازی داره و یه جورایی بازی با همکاری هر دو تا استدیو در حال ساخت هست
ولی بازم واقعا دمه سونی گرم چون همیشه دست به ریسکش خوب بوده و همیشه به حرف فن ها گوش میده و ذر عین حال سعی می کنه که ایده های بکر و جدید رو ساپورت کنه حالا هرچقدر هم که میخواد ریسکش بالا باشه و بازی های تازه و جدید تولید کنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
سوني كار عاقلانه اي كرده! SP تمركزش رو IF و IP جديدشون خواهد بود و از طرف ديگه روي ساخت Sly 4 هم نظارت ميكنن كه خيلي خوبه! به نظر من همه چيز OK هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر