Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
فک کنم برای من یه باگ داشت
اونجا که بعد از آتیش سوزی میریم تا با آر پی جی کشتی رو بترکونیم
وقتی رسیدم به کشتی یهو رانندش پرید تو آب و مرد و کشتی هم ایستاد منم در خونسردی کشتی رو منفجر کردم :D
مشکل اینه که نباید میمرد و یارو باید به راهش ادامه میداد =))

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
عکس حیوانات رو کشیده یکم سر درگم شدم در هر صورت عب نداره خودم پیداش میکنم

Weapon Holsters ( کیسه اسلحه )

Simple - 1x Goat Skin ( ساده - 1 عدد پوست بز )
Rugged - 2x Deer Hide ( نیرومند - 2 عدد پوست آهو )
Heavy Duty - 2x Shark Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست کـــــوسه )

Wallets ( کیف پول )

Simple - 1x Pig Hide ( ساده - 1 عدد پوست خـوک )
Rugged - 2x Cassowary Leather ( نیرومند - 2 عدد پوست کاسووری { شبیه شتر مرغ هستن } )
Heavy Duty - 2x Shark Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست کوسه )
Extended - 1x One Horn Buffalo Hide (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد پوست بوفالو تک شاخ { در یک مرحله هانتر بدست میارید } )

Lootbags ( کیسه وسایل )

Simple - 2x Boar Hide ( ساده - 2 عدد پوست گراز )
Rugged - 2x Tapir Hide ( نیرومند - 2 عدد خوک خرطوم دراز )
Heavy Duty - 2x Dingo Pelt ( پیشرفته - 2 عدد پوست دینگو { شبیه سگ هستن و از صداشون میشه فهمید کجا هستن } )
Extended - 1x Undying Bear Leather (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد پوست خرس { نیازمند مرحله هانتر } )

Syringe Kits ( کیف آمپول/کمک های اولیه )

Simple - 1x Pig Hide ( ساده - 1 عدد پوست خوک )
Rugged - 3x Pig Hide ( نیرومند - 3 عدد پوست خوک )
Heavy Duty - 2x Leopard Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست یوز پلنگ )
Extended - 1x Black Panther Leather (Path of the Hunter) ( فوق پیشرفته - 1 عدد پوست پلنگ سیاه { نیازمند مرحله هانتر } )

Ammunition Pouch ( کمربند مهمات )

Simple - 2x Boar Hide ( ساده - 2 عدد پوست گراز )
Rugged - 2x Buffalo Skin ( نیرومند - 2 عدد پوست بوفالو )
Heavy Duty - 2x Tiger Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست ببر )
Extended - 1x Golden Tiger Leather (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد پوست ببر طلایی { نیازمند مرحله هانتر } )

Grenade Pouch ( کمربند نارنجک )

Simple - 2x Goat Skin ( ساده - 2 عدد پوست بز کوهی )
Rugged - 2x Deer Hide ( نیرومند - 2 عدد پوست آهو )
Heavy Duty - 3x Komodo Dragon Skin ( پیشرفته - 3 عدد پوست اژدهای کومودو )
Extended - 1x Blood Komodo Dragon Leather (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد پوست اژدهای کومودو قرمز{ نیازمند مرحله هانتر } )
Munitions Pouch( کیسه C4 ، مین )

Simple - 2x Goat Skin ( ساده - 2 عدد پوست بز کوهی )
Rugged - 2x Leopard Skin ( نیرومند - 2 عدد پوست یوز پلنگ )
Heavy Duty - 2x Bear Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست خرس )
Extended - 1x White Belly Tapir (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد خوک خرطوم دراز { نصفش سیاهه نصف دیگش سفیده }{ نیازمند مرحله هانتر } )

Fuel Sling ( زنجیر سوخت برای FlameThrower )

Simple - 2x Dog Skin ( ساده - 2 عدد پوست سگ )
Rugged - 2x Boar Hide ( نیرومند - 2 عدد پوست گراز )
Heavy Duty - 2x Komodo Dragon Skin ( پیشرفته - 2 عدد پوست اژدهای کومودو )
Extended - 1x Yellow Necked Cassowary Leather (Path of the Hunter( فوق پیشرفته - 1 عدد کاسووری گردن نارنجی { نیازمند مرحله هانتر } )

Rocket Pack ( مهمات Launchers )

Simple - 1x Deer Hide ( ساده - 1 عدد پوست آهو )
Rugged - 4x Dingo Pelt ( نیرومند - 4 عدد پوست دینگو { نوعی سگ} )
Heavy Duty - 3x Tiger Skin ( پیشرفته - 3 عدد پوست ببر )

Arrow Quiver ( مهمات تیر و کمان )

Simple - 1x Goat Skin ( ساده - 1 عدد پوست بز کوهی )
Rugged - 2x Tapir Hide ( نیرومند - 2 عدد خوک خرطوم دراز )
Heavy Duty - 2x Bear Skin ( پیشرفته - 23 عدد پوست خرس )
Extended - 1x Maneater Shark's Fin (Path of the Hunter ( فوق پیشرفته - 1 عدد کوسه عجیب و غریب!! { نیازمند مرحله هانتر } )

Special Arrows ( تیر آتشین و انفجاری تیر و کمان )

Explosive Arrow - 1 Grenade, 1 Arrow ( تیر انفجاری - 1 عدد نارنجک و 1 عدد تیر معمولی )
Fire Arrow - 1 Molotov, 1 Arrow ( تیر آتش زا - 1 عدد مولوتف و 1 عدد تیر معمولی )

نکته: برای باز کردن مراحل هانتر باید اول مقر های دشمنان رو بگیرید بعد مراحلش باز میشه.

پیشنهاد میکنم اینو به اول تاپیک هم اضافه کنید تا یه کمکی باشه به کسایی که در کرفتینگ گیر کردن.

اختصاصی بازی سنتر:d

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دیروز یا بهتر بگم دیشب به پایان بازی رسیدم . یکی از بهترین و به جرات میشه گفن حرفه ای ترین پایان هایی بود که من تا بحال دیدم

jason که از ابتدا هم خودش رو وابسته به این جزیره میبینه در انتهای بازی در یک دوراهی بزرگ قرار داره که همون سربریدن نامزدشه . این هم به نوعی استعاره از گذشته jason و سربریدن گذشته و بی تفاوتی نسبت به اون و پیوستن به citra نوعی دگردیسی جدید و انسانس نو شدنه . که همینطور که همه شما هم میدونین همیشه هم تغییر خوب نیست و امکان داره که درست نباشه ولی این انتخاب در دستان بازیباز قرار گرفته تا یکی از این دو راه روانتخاب کنه که اگه براستی از من بپرسی یا به jason مربوط بشه باید دوستش رو نجات بده چون مه همه دیدیم که برای نجات تک تکشون چه تلاشی کرده. به طور خلاصه بعد از اتخاذ تصمیم اشتباه درباره جان یک دوست متوجه نقشه شوم citra برای jason میشیم که تنها و تنها بچه ای رو برای تبدیل شدن به kaytaka (اگه اسمش رو درست گفته باشم) لازم داره و بعد از این سکانس پایانی citra با چاقوی فهرمان خود قهرمان بازی رو میکشه و جنازه اون رو به دریا میندازه که در تصویر انتهای بازی میبینیم که بازی همون جایی که شروع میشه همون جا هم تموم میشه و کنار ساحل نمادی میشه از شروع و پایان که بسیار هنرمندانه کار شده
درباره پایانن خوب چون من هنوز ندیدمش نمیتونم چیزی بگم ولی اگه کسی دوست داره دربارش چیزی بگه

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان باور کنید دلم نمی خواد بازی رو یک مرحله دگر برم میگم زود تموم میشه انقدر حال میده که فقط میرم پول اینارو جمع میکنم وخودمو اپگرید می کنم انشاالله وقتی کابل مانیتورم رسید با مانیتور فول اچ دی ام بازی رو ادامه می دم

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سره دوراهی
جایی که یا باید به سیتا بپیوندم و دوستام رو بکشم یا قید سیتا رو بزنم و دوستام رو نجات بدم؟؟؟هرکدومش چه داستانی رو پیش میاره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سره دوراهی
جایی که یا باید به سیتا بپیوندم و دوستام رو بکشم یا قید سیتا رو بزنم و دوستام رو نجات بدم؟؟؟هرکدومش چه داستانی رو پیش میاره
اینجا سره دو راهی نیست بلکه آخره بازیه.دیگه ببین خودت کدومو دوست داری

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
وااااااااااااااااو
این توهم کشتن واس فوق العاده بود
تیر اندازی به واس با اون زمینه ی فوق اعاده ی پیانو
و اون فریاد هایی که تو گوش جیسون بود آدمو دیوونه میکرد
وقتی واسس افتاد زمین ما هم افتادیم کنارش و واس به دوربین نگاه کرد و ...
یوبی سافت همه ی کاراش اشک آدمو در میارن

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر