Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
متاسفانه تعداد کسایی که مولتی halo 4 می زنن حداقل ایرانی های خیلی کم شده!!
خدا از دهنت بشنوه.
ارزوم هست این تعدادی از دوستان لایوم که COD بازی میکنن،همشون HALO 4 بازی میکردن تا دیگه نیاز نباشه با این اینترنت داغونم با بلاد کفر بازی کنم:(
از همین اعضای این تاپیک،بالاخره چند نفر هم پایه همیشگی باشن،دیگه نیازی به خارجی ها نیست.
الان هم دیر نشده.بیاین همدیگه رو ادد کنیم و هیلو بازی کنیم.
.......
امروز داشتم با خارجی ها بازی میکردم و بعد از تموم شدن بازی تیم ما که برتده شده بود ، تو لابی با هماهنگی یکی از اعضا،میگفتن you So*k . (همه هم سن بالا به نظر می اومدن).خیلی جو باحالی بود.
من فقط افسوس خوردم که چرا تو ایران همچین چیزایی نداریم.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دو هفتست مولتی هیلو بازی نکردم دارم میمیرم :((
vffjda2524qe5an1524.gif

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من دیدم اگر بخوام این رو هم مثل Reach باز بازی کنم معتادش میشم و زندگی ـم کلا به فنا میره :d به خاطر همین بیخیال ـش شدم ، یک ماهی میشه مولتی نزدم ... بعد یه مدت عادت میکنی ، ولی اگر باز برگردی سخته که ولش کنی .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دو هفتست مولتی هیلو بازی نکردم دارم میمیرم :((

من دیدم اگر بخوام این رو هم مثل Reach باز بازی کنم معتادش میشم و زندگی ـم کلا به فنا میره :d به خاطر همین بیخیال ـش شدم ، یک ماهی میشه مولتی نزدم ... بعد یه مدت عادت میکنی ، ولی اگر باز برگردی سخته که ولش کنی .
خدا از سر تقصیراتتون بگزره:smoke1:
من ساعت میزارم 4 صبح پا میشم 2 دست هیلو میزنم بعد می خوابم فقط چون تاخیر نداره اون موقع.
من حاظرم در طول روز با 2 ثانیه تاخیر بازی کنم و بخاطر این تاخیر،همیشه هم نفر اخر باشم.
اونوقت شما . . . )x
:p

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
Microsoft به دنبال متقلبان Halo 4

Microsoft به تازگی اعلام کرده که به دنبال افرادی است که در بازی Halo 4 تقلب می کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، برخی از بازیکنانی که با کنسول های Mode شده Halo 4 را بازی می کنند، توانسته اند دست به کاری بزنند تا در بخش چندنفره از زره های قوی تری برخوردار باشند. Microsoft گفته که این کاربران را از شناسایی خواهد کرد و آن ها را Ban می کند.

screenshot_295271_thumb_wide940.jpg

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani
سلام به همه . من میخواستم مالتی هیلو بزنم ولی متاسفانه دیسک 2 این بازی رو ندارم.میخواستم ببینم راه دیگه ای بجز دیسک و دانلود از لایو هست که بتونم مالتی این بازی رو نصب و بازی کنم ؟

Last edited by a moderator:

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
Microsoft به دنبال متقلبان Halo 4

Microsoft به تازگی اعلام کرده که به دنبال افرادی است که در بازی Halo 4 تقلب می کنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، برخی از بازیکنانی که با کنسول های Mode شده Halo 4 را بازی می کنند، توانسته اند دست به کاری بزنند تا در بخش چندنفره از زره های قوی تری برخوردار باشند. Microsoft گفته که این کاربران را از شناسایی خواهد کرد و آن ها را Ban می کند.

screenshot_295271_thumb_wide940.jpg

این دیگه چه آرموریه ! :-o
تو لول های بالا تر بهش میرسیم؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
مگه این زره ها به قدرت اسپارتان هم اضافه میکننه؟من فک می کردم باس خوشگلیه :D
کجا می تونم این مشخصاتو که تو عکس هست برا اسپارتانم ببینم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر