shadows of the damned |PS3

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
این چرا تا الان تاپیک نداشت؟

با چیزایی که از گیم پلی بازی دیدم رسما یکی از fun ترین و خفن ترین بازی های امساله.این ژاپنی ها رسما دیوونه ان! عاشق این جور بازی هام.

برید یه چند تا ویدئو از گیم پلی بازی تو یوتوب ببینید کفتون ببره!

بازی تا یه ماهه دیگه میاد!

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
یه تریلر جدید که نشون میده گارسیا تنها نیست

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150628029895599&oid=108889785816901&comments

اون جمجمه اتیشیه هم خیلی باحال و جالبه!

کلا بازیش هم جذابه، هم یه جورایی ترسناکه، هم کمدیه و هم ته دیوونه بازیه! ترکیب اینا باعث شده بازیش خیلی توپ شه. من که به شدت منتظرشم.

آخرین ویرایش:

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
خب بازی رو گرفتم. تو act دومش هستم. بازی فوق العاده س. واقعا متاسفم واسه اونایی که ایراد بنی اسرائیلی از این بازی میگیرن. همینجوری تا آخرش پیش بره جزو 5 تا بازی اول ps3 واسه منه.
تنها مشکل بازی اینه که بعضی موقع ها دوربین بازی کند عمل میکنه. فقط همین. در باقی موارد عالیه و از خیلی بازی های الکی هایپ شده که ملت واسشون سرو دست میشکونن بهتره.
خلاصه این بازی همونی بود که میخواستم.ادامه شو فردا میزنم توش.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خب بازی رو گرفتم. تو act دومش هستم. بازی فوق العاده س. واقعا متاسفم واسه اونایی که ایراد بنی اسرائیلی از این بازی میگیرن. همینجوری تا آخرش پیش بره جزو 5 تا بازی اول ps3 واسه منه.
تنها مشکل بازی اینه که بعضی موقع ها دوربین بازی کند عمل میکنه. فقط همین. در باقی موارد عالیه و از خیلی بازی های الکی هایپ شده که ملت واسشون سرو دست میشکونن بهتره.
خلاصه این بازی همونی بود که میخواستم.ادامه شو فردا میزنم توش.

میشه بگی بازی رو از کجا تهیه کردی؟
کدوم فروشگاها هستن که بازی های ps3زود میارن؟:d
اگه خواستی لینک سایت فروشگاه اگه داره رو بده چون من تهران نیستم.

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
میشه بگی بازی رو از کجا تهیه کردی؟
کدوم فروشگاها هستن که بازی های ps3زود میارن؟:d
اگه خواستی لینک سایت فروشگاه اگه داره رو بده چون من تهران نیستم.

ببین بستگی داره.
مثلا DC از بقیه زودتر بازی ها رو وارد میکنه و به تمام نقاط کشور هم میفرسته ولی قیمتاش نسبتا بالاس.خوبی هاش اینه که میتونی بازی ای رو که میخوای سفارش بدی برات بیارن.من این بازی رو از dc گرفتم ولی به قیمت بالای 84 تومن.(البته خیلی هم خوشحالم چون بازی محبوبمه)
ولی مثلا هفته پیش که رفتم توپخونه infamous 2 رو 68 و socom رو 60 گرفتم.(البته قیمت ها نوسان داشت)
کلا اگه زود میخوای بازی بگیری dc گزینه خوبیه.حالا اگه خواستی بگو شماره شو تو پیام شخصی بدم.

xsick_carminex

کاربر سایت
Dec 20, 2009
51
نام
sasan
بازی حرف نداره Gameplay واقعا درگیر کننده ای داره . در نگاه اول همه فکر میکنن بازی ساده و خسته کننده باشه ولی نیست . بازی و تموم کردم الان Hard اشو دارم میرم

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
نسخه ۳۶۰ رو بازی کردم :d به سلیقه بنده که نخورد ... خوبه باز چهار نفر حال کردن باهاش ... :d

خونه ی یکی از دوستان بودیم گفتم اقا بیاین اینو بازی کنیم شینجی میکامی با سودا ساختنش بازی که کردیم بعدش یه دست کتک درست حسابی خوردم:d هیچکی خوشش نیومد!خیلی سلیقه ای بازی.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خونه ی یکی از دوستان بودیم گفتم اقا بیاین اینو بازی کنیم شینجی میکامی با سودا ساختنش بازی که کردیم بعدش یه دست کتک درست حسابی خوردم:d هیچکی خوشش نیومد!خیلی سلیقه ای بازی.

:d من یک چیزی بگم بخندی ... من بازی های 360م رو روی دیسک ورباتیم میگیرم ... بهترین کیفیت رایت و حتی چاپ روی دیسک عالی هست ...
بازی کردم ... ۱ ساعت رفتم جلو ... بازی رو در آوردم ... نصب رو پاک کردم ... گذاشتم تو کمودم (جای که بازی های که تموم کردم یا خیر داغون که جلو چشم نباشه) ... دلم برای اون مقدار پولی که برای این بازی دادم سوخت :d

اگه من هم اونجا بودم مطمئنا یک کتکت میزدم تا لهجت مثل شخصیت خود بازی بشه ... اما اینبار : فارسی اسپانیولی =))
بعد اون اسلحهش =)) لهجه British داشت ... what a load of cr*ap

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تورج منم نظر تو رو داشتم اولش که بازی رو گذاشتم تو دستگاه اما یک دو سه مرحله که رفتم جلو نظرم به شدت عوض شد .

درسته بازی 100% نیست که بگیم عالیه حرف نداره رو دستش نیست اما بازی خوبی هستش یکم که چه عرض کنم کلی FUN هستش دیالوگ هاش بازی هم بد نیست سبک گیم پلیش هم که بد نیست یکم بری جلو بازی بهتر میشه هر چند به نظر من اشتباه سودا بوده بد طراجی شده برای اول بازی یکم بازی باز رو زده میکنه یک جورای شروع بازی اما بعدش خوب میشه .

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
خب منم پریشب بازی رو روی legion hunter تموم کردم.روی این درجه سختی فقط روی باس آخرش یا در واقع
یه دونه مونده به آخرش
به تکاپو افتادم. نزدیک 6000 تا تیر روش خالی کردم.

بازی فان و خیلی خوبی بود با مرحله های متنوع. داستان و شخصیت پردازیش مسخره( مسخره از نوع خوبش) بود ولی کاملا با فضا و گیم پلی بازی جور بود. چون کلا بازی یه اتمسفری داره که سعی کرده همه چیزو به مسخره بگیره. ولی یه ایرادی که دیدم این بود که از پتانسیل بازی درست حسابی استفاده نشده بود. میتونستن خیلی کارا با این جهنم بکنن تا گیمر بیشتر حال کنه. من اصلا از act اخرش خوشم نیومد چون حس میکنم اون طور که باید و شاید چالش برانگیز نبود و مثل act های قبلی متنوع.
باس های خیلی خوبی داشت ولی همون طور که قبلا گفتم از پتانسیل بازی میشد بهتر استفاده کرد.
گرافیک بازی در دو بخش قبل تفسیره. یکی فنی که یه بازی معمولی به حساب میاد. در بعضی مواقع که گیم آور میشدم میخواست دوباره لود کنه تکسچرها دیرتر ظاهر می شدن.
گرافیک هنری بازی قشنگ بود. من باهاش حال کردم.رنگ پردازی ها معلوم بود که حسابی روش کار شده.
موسیقی بازی که خیلی قشنگ بود و مناسب با روند بازی.
بازی شخصیت پردازی خیلی خوبیم داشت. من هم با جانسون و هم با گارسیا خیلی حال کردم. ولی میگم میشد روی بازی بهتر کار بشه. مثلا روی شخصیت اون یکی demon hunter که خیلی سریع تلف شد.

در کل من با بازی خیلی حال کردم.سوای act پنجم که ضعیف بود.حرکت دوربین هم در مواقع حساس بعضی مواقع اذیتم کرد.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من حرف خودمو پس میگیرم:d دلو زدم به دریا نشستم یه 3-4 ساعت بازی کردم بازی خیلی داره جذاب میشه توضیحات تکمیلی رو بعدا در همین بخش خبری اعلام میکنم!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقآ عرزش دآره واسه ps3 بگیریمش ؟
لفطا یکی مآ رو روشن کنه . هرکی یه چیزی میگه . یکی میگه عآلیه یکی میگه آشغآلی بیش نیست !
مرسی اینآ

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آقآ عرزش دآره واسه ps3 بگیریمش ؟
لفطا یکی مآ رو روشن کنه . هرکی یه چیزی میگه . یکی میگه عآلیه یکی میگه آشغآلی بیش نیست !
مرسی اینآ

شما که ظاهرا 360 داری ... اون زیر ... پیشنهاد میکنم نسخه 360 رو امتحان کنی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر