Assassin’s Creed: Revelations l PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
باخره پس از چندین روز از انتشار اولین تیزر نامفهوم بازی جدید شرکت یوبیسافت (Assassin’s Creed: Revelations) این شرکت اولین اطلاعات رسمی را منتظر نمود.

assassins-creed-revelations.jpg

در این شماره بلاخره شاهد پایانی بر سه گانه اتزیو خواهیم بود.
ادر این شماره اتزیو برای دستیابی به نکات زندگی الطائر و چگونگی تبدیل شدن وی به یک معلم و استاد بزرگ راهی قسطنطنیه می شود. او به قلب امپراتوری عثمانی ره سپار می شود. در حالی که گروهی از تمپلار ها در مناطقی از شهر قسطنطنیه در حال ایجاد آشوب و قدرتگیری می باشند.

بخش چند نفره در این شماره گسترش یافته و بسیار دقیق تر از نسخه Brotherhood می باشد.

در این بازی هر سه شخصیت قبلی ، الطائر ، دزموند و اتزیو قابل بازی می باشند.

Alexandre Amancio کاگردان بازی در این باره گفت " ساخت این نسخه از بازی برای ما و طرفدارانمان بسایر مهم می باشد ، زیرا بخش مهمی از داستان بازی را پوشش می دهد."

او افزود " ما چیز های زیادی را برای طرفداران این سری در E3 ترتیب دیده ایم و شخصاً نمیتوان تا آن روز صبر کنم."

بازی Assassin’s Creed: Revelations برای عرضه در ماه نوامبر برای هر سه پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده است.

با تشکر از صادق عزیز!

اینم اولین عکسی که فعلا از بازی منتشر شده!
ACR_SP_SC_04_Hookblade_Hanging-600x337.jpg

خوب اطلاعات مقدماتی که نوشته شده :d اینجا هم میتونید به بحث و گفت و گو در مورد بازی بپردازید :d​

• Like
Reactions: Spn and ps3+xbox360

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
من نگفتم بده یا خوبه..... من خودم همه ی اسسینها رو بازی کردم و تمومشون کردم ...
--------------------------
اینم یه عکس جدید:

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خوب یه خبر خوشحال کننده برای PS داران
امروز طی خبری اعلام شد که،نسخه ی بتای Multiplayer بازی از طریق PSN عرضه میشه.
محتویات :

• انتخاب 9 کاراکتر (The Sentinel, The Vanguard, The Guardian, The Vizier, The Thespian, The Deacon, The Bombadier, The Trickster and the Champion)
  • 3نقشه(Knight's Hospital, Antioch, and Constantinople),
  • 4 مود مختلف(Wanted, Manhunt, Deathmatch and Artifact Assault)
  • نسخه بتای بازی در ماه سپتامبر در PSN منتشر میشه.
منبع

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
چه خوب شد قصه ی اتزیو به سر میرسه!!طفلکی دیگه پیر شده!
من با انلاین Brotherhood خیلی حال کردم و مطمئنا این بار با مدهای کاملتری طرف هستیم...گرافیک هم که دیگه مینوازه چشمها رو ;;)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
eeeeeeeeeeeeee چرا این تاپیک زیر خاکه؟ بیا بالا بینم. خوب دوستانی که کد بتا رو گرفتن بگن . من اولی. کد رو ub برام ایمیل کرد فردا هم دانلودش می کنم . من به قسمت اساسین ها خیلی امید دارم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من هستم اما فكر كنم فقط براي پلاس هاست ؟؟؟
انگاري گفته بودند به اون هايي هم كه عضو UPLAY هستند هم كد مي دن ؟؟؟ ما چيزي نديديم ؟

تو UPLAY عضو هستم اما كد رو نگرفتم گفته بود بايد يه بازي كه توي UPALY ENABLE داشته باشي تا بهت بديم انگار من AC : B داشتم اما خوب ديگه ندارم حالا بايد چه كنم چه طوري ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر