همه چیز درباره Windows 8

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
بچه ها اوضاع کرک ها چه طوره ؟ :d

من کرک خوبی استفاده میکردم که بعد از آخرین آپدیت ویندوز از کار افتاد.
در نهایت این کرک رو تست کردم جواب داده تا این لحظه و خوبه : Download Windows_Loader_v.120810.1231_soft98.ir.zip
از همین کرک اقا پدرام استفاده کن راحت کرک میکنه :d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان یه مشکلی من دارم نمیدونم چرا اینا اتفاق میفته .

من نرم افزارای مخصوص لپ تاپمو نصب کردم وقتی ویندوز میاد بالا این دو ارورو میده موندم چرا

و وقتی میخام usb 3 یا وایر لسمو نصب کنم مثل داخل عکس فیلد میده بقیرو نصب کرده فقط اینارو فیلد میده ( نرم افزارای مخصوص لپ تاپمو که تو دیسکش هستو من همیشه نصب میکردم رو 7 رو اینجام نصب کرده جز اینایی که تو عکس اخری هستش . من حالا از پایین دوتا پایینیو نصب نمیکنم اونا هیچ ولی بقیرو خودش نصب نمیکنه نمیدونم کجای کار میلنگه باید نرم افزار خاصی نصب کنم یا ... )

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دستیم میام نصب کنم این ارورو میده موندم چیکار کنم خدایی رو مخمن این چنتا نرم افزار نه بلوتوسم روشن میشه نه وایرلسم . چون اصلا نصب نمیشن حی فیلد میشن تو نصب .

لپ تاپمم اسوس هستش و من تنها کاری که انجام دادم ویندوزو نصب کردم و اکتیوش کردم و نرم افزارای مخصوص لپ تاپو یسریو نصب کردم و چنتا دیگه مونده که اینا نصب نمیشن .

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
دستیم میام نصب کنم این ارورو میده موندم چیکار کنم خدایی رو مخمن این چنتا نرم افزار نه بلوتوسم روشن میشه نه وایرلسم . چون اصلا نصب نمیشن حی فیلد میشن تو نصب .

لپ تاپمم اسوس هستش و من تنها کاری که انجام دادم ویندوزو نصب کردم و اکتیوش کردم و نرم افزارای مخصوص لپ تاپو یسریو نصب کردم و چنتا دیگه مونده که اینا نصب نمیشن .

سلام دوست عزیز مشکل اینجاست که این درایور ها با وین 8 ناسازگار هستن. شما فایل ستاپ این برنامه هایی که میخواید نصب کنید و تو پروپرتیز در حالت win 7 compatibility mode قرار بدید. به احتمال زیاد درست میشه.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من میخام ویندوز 8 بریزم ولی میترسم بریزم تو درایوراش گیر کنم
لپتاپمم asus 1215b هست
تو سایتش فقط درایورای
USB Charge+ و bios رو گذاشته
ASUS - Eee- ASUS Eee PC 1215B
به نظرتون چیکار کنم ؟
8 بریزم یا رو همین 7 بمونم
درایورای 8 براش میاد ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوست عزیز مشکل اینجاست که این درایور ها با وین 8 ناسازگار هستن. شما فایل ستاپ این برنامه هایی که میخواید نصب کنید و تو پروپرتیز در حالت win 7 compatibility mode قرار بدید. به احتمال زیاد درست میشه.

دوست عزیز ممنون این روشو تست کردم و اینجوریم نمیشه این چنتا برنامه .

لپتاپمم asus 1215b هست
تو سایتش فقط درایورای
به نظرتون چیکار کنم ؟
درایورای 8 براش میاد ؟

اینو نصب کنین دوست عزیز .

REAL MADRID 9

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان یه مشکلی من دارم نمیدونم چرا اینا اتفاق میفته .

من نرم افزارای مخصوص لپ تاپمو نصب کردم وقتی ویندوز میاد بالا این دو ارورو میده موندم چرا

و وقتی میخام usb 3 یا وایر لسمو نصب کنم مثل داخل عکس فیلد میده بقیرو نصب کرده فقط اینارو فیلد میده ( نرم افزارای مخصوص لپ تاپمو که تو دیسکش هستو من همیشه نصب میکردم رو 7 رو اینجام نصب کرده جز اینایی که تو عکس اخری هستش . من حالا از پایین دوتا پایینیو نصب نمیکنم اونا هیچ ولی بقیرو خودش نصب نمیکنه نمیدونم کجای کار میلنگه باید نرم افزار خاصی نصب کنم یا ... )

اول باید سایت ASUS رو چک کنی و درایورهای جدید مربوط به ویندوز 8 رو دانلود و نصب کنی، مشکل شما اینه که داری درایورهای ویندوز 7 رو نصب می کنی و طبیعیه که جواب ندن و مشکل ساز باشه

درایور رو با مد win 7 compatibility نصب کنه؟! کار بسیار اشتباهی هست، درایور رو هیچ وقت نمیشه به زور یا با ویندوز ناسازگار نصب کرد، باعث خرابی ویندوز یا BSOD هم می تونه باشه، حتما باید درایور ویندوز 8 باشه.

لپتاپمم asus 1215b هست
تو سایتش فقط درایورای
به نظرتون چیکار کنم ؟
درایورای 8 براش میاد ؟

اول باید سایت ASUS رو چک کنی و درایورهای جدید مربوط به ویندوز 8 رو دانلود و نصب کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر