White Knight Chronicles II

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
White_Knight_Chronicles_2.png

اين عنوان JRPG زيبای انحصاری PS3 كه قبلا در تاريخ 8 جولای 2010 در ژاپن عرضه شده بود كمتر از يه ماه ديگه (19 می) در اروپا عرضه می شه.در آمريكا هم قراره اول آگوست عرضه بشه.
مجله فاميتسو به اين بازی نمره 33 از 40 داده.ضمنا روی ديسك اين بازی شماره اول بازی هم وجود داره.بازی بخش مولتی پلير قوی هم داره كه سازنده ها خيلی روش كار كردن.
پيش نمايش بازی رو هم می تونيد اينجا بخونيد.
كمتر از يك ماه به آغاز سفر دوست داران JRPG در دنيای زيبای شواليه سفيد باقی مونده...

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته همچین چیزی نیست که تا شماره اول را تموم نکنید نتونید شماره دوم را بازی کنید .
اما داستان شماره دوم دقیقا از پایان قسمت اول شروع میشه اصلا میشه گفت قسمت اول یه جورایی ناقص تموم میشه .به هر حال من که خیلی منتظر این بازی هستم اما مطمئنا این بازی تو ایران زیاد طرفدار نداره متاسفانه:(

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
البته همچین چیزی نیست که تا شماره اول را تموم نکنید نتونید شماره دوم را بازی کنید .
اما داستان شماره دوم دقیقا از پایان قسمت اول شروع میشه اصلا میشه گفت قسمت اول یه جورایی ناقص تموم میشه .به هر حال من که خیلی منتظر این بازی هستم اما مطمئنا این بازی تو ایران زیاد طرفدار نداره متاسفانه:(
تو نسخه ژاپنی تا جایی كه من می دونم بدون تموم كردن شماره اولش نمی شده دو رو بازی كرد،اما با اين حال پستم رو ويرايش كردم...
بله ديگه بازی JRPG ـه و تو ايران هم كه اصلا نمی دونن JRPG چی هست:(
داستانش هم تا شماره اول رو بازی كنيد نمی فهميد چی به چيه...آخر شماره اول تازه داستان بازی شروع می شه:D
و آغاز سفری دوباره با گروهی مثل گروه های FF های كلاسيك :x...
البته گيم پليش بيشتر به RPG شباهت داره تا JRPG :D
گيم پلیش برای من خيلی آسون بود (كه می گن تو اين شماره سخت تر شده) و تو بازی دو بار مردم و كلا هم تو 20-25 ساعت تمومش كردم كه 12 ساعتش رو هم تو يه شب تا صبح رفتم.(eldore يه spell می زد كل دشمنا نابود می شدن:D)
نقطه قوتش گرافيك و اتمفسرش بود كه واقعا استثنایی بود.(گرافيكش رو هم موقع می ديدم می گفتم خاك بر سر square enix با FF XIII)
من كه می گيرمش،اگه شما يا هر كس ديگه هم می گيريد تو اين تاپيك بگيد برای مولتی هماهنگ كنيم...

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دلیل نمیشه تو ایران طرفدار خیلی کم داره بگی کسی نمیدونه jrpg چیه ! هر کشوری و منطقه ای طبغ خودشو داره برای مثال همین بازیهای jrpg توی ژاپن فروش خیلی بالایی دارن نسبت به دیگر نقاط جهان و این همین مسئله رو اثبات میکنه ویا حتی بازیهای افتضاحی مثل gundam
از نظر من بازیهای jrpg گیم پلی درست حسابی ندارن و از نظر شما همه چیز برعکسه حالا دلیل نمیشه من به شما بگم چیزی نمیدونی از گیم یا شما برخلاف حرف من!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دلیل نمیشه تو ایران طرفدار خیلی کم داره بگی کسی نمیدونه jrpg چیه ! هر کشوری و منطقه ای طبغ خودشو داره برای مثال همین بازیهای jrpg توی ژاپن فروش خیلی بالایی دارن نسبت به دیگر نقاط جهان و این همین مسئله رو اثبات میکنه ویا حتی بازیهای افتضاحی مثل gundam
از نظر من بازیهای jrpg گیم پلی درست حسابی ندارن و از نظر شما همه چیز برعکسه حالا دلیل نمیشه من به شما بگم چیزی نمیدونی از گیم یا شما برخلاف حرف من!
بله يكم غلو كردم،منظورم اين بود كه زياد طرفدار نداره.
در مورد اينكه بيشتر بازی های JRPG گيم پلی درست و حسابی ندارن هم موافقم؛البته فقط در مورد JRPG های امروزی (غير از lost oddyssey استاد ساكاگوچی)
wkc هم شماره اولش برام خيلی ساده بود ولی شماره دومش رو قول دادن سختتر كنن كه بايد ببينيم چطوری شده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر