بازیهای جدید Wii

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
در موردگیم پلی Wariware صحبت کنید، ممنون میشم. میبینم که آمارwii دارا داره میره بالا!! psx gamer هم گرفته ! :love: ایول ..ایول... action جان! خب پایین آواتارتم عکسشو بنداز تا ملت ببینن حال کنن دیگه!

آخرین ویرایش:

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
در موردگیم پلی Wariware صحبت کنید، ممنون میشم. میبینم که آمارwii دارا داره میره بالا!! psx gamer هم گرفته ! :love: ایول ..ایول... action جان! خب پایین آواتارتم عکسشو بنداز تا ملت ببینن حال کنن دیگه!
منظورتو نگرفتم:confused:؟! (با عرض معذرت)

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
آهان:lightbulb!! گرفتم منظورتو:neutral:! من Wii ندارم!(البته فعلا!):crying1:!! انشاا... 3-2 هفته دیگه:clap::dancing: :birthday: میگیرم!! (ناراحت که نشدی:love:!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
در مورد گیم پلی واریو من یه توضیحاتی میدم. البته توضیحی نیست چون دیدنیه ولی چون شمایید میگم.
توی بازی چند مدل گرفتن ویموت رو آموزش میده. مقلاً مدل چتر که باید بصورت عمودی بگیری دسته رو و برای بازیهایی مثل دو و میدانی و... هست. یه مدل دیگه مدل جوی استیک هست که باید ویموت رو عمودی بذاری کف دستت و یکی از بازیهاش مثل کنترل کردن یه آدم آهنیه. یکی دیگه مدل شمشیر ساموراییه! که باید ویموت رو بذاری کنار کمرت و یک دفعه بیاری جلوی صورتت ( انگار میخوای شمشیرت رو از توی قلاف در بیاری )
یه مدل دیگه باید ویموت رو بذاری کف دستت و بازیهای تعادلی داره. مقلاً یک چوب رو باید کف دستت نگه داری.
یه مدل دیگه باید مثل خورتوم فیل! ویموت رو بذاری جلوی دماغت. و...
خیلی روشهای مختلفی داره که نمیشه همه رو توضیح داد. حتماض باید بازی رو امتحان کنید چون خییییییلی بازی باحالیه...

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
یکی اگه کمکم کنه ممنون میشم. من توی همون مرحله ای که باید اعضای دی ای رو پیدا کنیم موندم. نمیدونم بادی چی کار کنم. 24 نفر تا حالا اومدن. فکر میکنم 4 تا دیگه مونده باشه ولی نمیدونم چه چیزی رو باید براشون پیدا کنم و از کجا.
راستی توی کدوم شماره از مجله ی بازیهای رایانه ای قدم به قدم هری پاتر رو نوشته؟ کسی میدونه؟
بستگی داره کی باشن، از روی نقشه ببین چه اسمهایی باقی موندن شاید یادم مونده باشه چی میخواستن.
بچه ها این بازی Warioware: Smooth moves خیلی بازی قشنگیه. من هیچ جا نتونستم پیداش کنم ، کسی میدونه این بازی رو کجا داره؟؟؟
همونطور که یکی از دوستان گفتن فرمان رایانه داره، دات کام هم داره(البته ممکنه در آلبومش نباشه.) مغازه‌های لباف رو خبر ندارم.

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
آدرس و تلفن دات کام:
خیابان ولیعصر، نبش زعفرانیه، مرکز تجاری زعفرانیه
تلفن: ۲۲۷۰۹۸۳۱
من فعلا در حال تجربه کردن مغازه‌های مختلف هستم و نمیتونم بگم این بهتر از اون یکی بود و خودم تصمیم قطعی درمورد خرید از یکجا رو ندارم. به شما هم توصیه میکنم تا حد امکان مغازه‌های مختلف رو برید و تجربه کنید.
من تا الان از فرمان رایانه،‌West Game و دات کام بازی گرفتم و مشکل خاصی با بازیهاشون نداشتم. اما به نظرم بازیهای نقره‌ای مالزی بیشتر دستگاه رو میلرزونن نسبت به بازیهایی که روی دیسک خام عادی هستن. اما تا به حال نشده یه بازی رو هم مالزی و هم دیسک عادی داشته باشم که ببینم خود اون بازی این لرزش رو ایجاد میکنه یا به دیسک مربوطه یا اصلا اشکال از خود مودچیپه.

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
منم وي دارم خيلي باحاله بچه ها من سمناني هستم شما ميگين بازي ها شو از كجا بگيرم و سفارش بدم وست بازي هاش قديمي هست:confused:

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
در مورد گیم پلی واریو من یه توضیحاتی میدم. البته توضیحی نیست چون دیدنیه ولی چون شمایید میگم.
توی بازی چند مدل گرفتن ویموت رو آموزش میده. مقلاً مدل چتر که باید بصورت عمودی بگیری دسته رو و برای بازیهایی مثل دو و میدانی و... هست. یه مدل دیگه مدل جوی استیک هست که باید ویموت رو عمودی بذاری کف دستت و یکی از بازیهاش مثل کنترل کردن یه آدم آهنیه. یکی دیگه مدل شمشیر ساموراییه! که باید ویموت رو بذاری کنار کمرت و یک دفعه بیاری جلوی صورتت ( انگار میخوای شمشیرت رو از توی قلاف در بیاری )
یه مدل دیگه باید ویموت رو بذاری کف دستت و بازیهای تعادلی داره. مقلاً یک چوب رو باید کف دستت نگه داری.
یه مدل دیگه باید مثل خورتوم فیل! ویموت رو بذاری جلوی دماغت. و...
خیلی روشهای مختلفی داره که نمیشه همه رو توضیح داد. حتماض باید بازی رو امتحان کنید چون خییییییلی بازی باحالیه...

کلیپ تریلر بازیش دیدم اپیزودیه
خوشم اومد ازش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر