Yakuza 4

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.

b7iw5teq6lc7s26y8569.jpg

شماره چهارم از این بازیه زیبا بزودی منتشر میشود.حرکات رزمی فوق العاده باعث محبوبیت بازی شده است.(پس هر کی از این کارا خوشش نمیاد بدرش نمیخوره!)داستان این قسمت ادامه شماره های قبلی میباشد.شخصیت اصلی بازی Kazuma Kiryu نام دارد و باید برای زندگی و زنده ماندن در میان خلافکارهای ژاپن تلاش کند!.سبک بازی تا حدودی میشه گفت Open World هست.اسلحه های بازی مشت و لگد و نیز سلاح سرد از قبیل چاقو ، نانچاکو، تونفا و ... میباشد.در طول بازی با توجه به محیط بازی میتوانید از اجسام داخل اون محوطه به عنوان سلاح استفاده کنید.رفتن به کلوپ های شبانه ، رستورانها ، مغازه های خرید اسلحه و ... از جمله جاهایی میتوان در بازی استفاده نمود.
من دموی بازی رو انجام دادم که بسیار کوتاه بود.بازی با چهار شخصیت متفاوت در چهار لوکیشن متفاوت انجام میشد.هرکدوم از شخیتها حرکات مخصوص به خودشون رو داشتن که جالب بود.گرافیک بازی تا حدودی نسبت به شماره سوم پیشرفت کرده.لبه ها صاف تر شدند.رنگ و لعاب بازی هم بهتر شده.وقتی که یه مدت مبارزه بکینم در اثر مشت زدن به سرو صورت دشمن دستها خونی میشه که توی شماره سوم اینجوری نبود.
فقط بدیش این بود که حرکات کازوما عینا مشابه نسخه قبل بود.و حرکت جدیدی انجام نمیداد.البته شاید توی نسخه کامل چیزهای جدیدی باشد.
Genre: Action
Publisher: SEGA
Developer: SEGA
Release Date: March 15, 2011
22126Y4_AKIYAMA_004.jpg
86b4ka3aewe7lpur4w.jpg
jivj61wihjp7y1x1glzo.jpg
2m1srsiu0znpgir8wysi.jpg

• Like
Reactions: DeanAmbrose

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا هیچ بنی بشری این بازی را تو تهران گرفته؟ کل سایت ها و جاهای مختلف را زیرو رو کردم بازی را پیدا نکردم .واقعا جای تاسف داره همچین بازی ای اینقدر کم بهش بها داده میشه=((
خواهشا اگه کسی جایی را میشناسه که بازی را اورده یه ندایی بده .

قربونش برم انقدر سطح اطلاعات این فروشنده های ما پایینه طرف اصلا نمیدونه این بازی اومده با تعجب نگاه میکنه میگه مگه بازی اومده؟؟؟؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقا هیچ بنی بشری این بازی را تو تهران گرفته؟ کل سایت ها و جاهای مختلف را زیرو رو کردم بازی را پیدا نکردم .واقعا جای تاسف داره همچین بازی ای اینقدر کم بهش بها داده میشه=((
خواهشا اگه کسی جایی را میشناسه که بازی را اورده یه ندایی بده .

قربونش برم انقدر سطح اطلاعات این فروشنده های ما پایینه طرف اصلا نمیدونه این بازی اومده با تعجب نگاه میکنه میگه مگه بازی اومده؟؟؟؟

عزیز بازی که ۴ روز دیگه میاد :d ریجن ۲ ....

من دنبال نسخه Kuro Edition هستم ... :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
عزیز بازی که ۴ روز دیگه میاد :d ریجن ۲ ....

من دنبال نسخه Kuro Edition هستم ... :d

تورج جان اون که 4 روز دیگه میاد نسخه اورجینال بازیه من دنبال کپیشم که 3 روزه اومده تو همین سایت هم بچه ها لینکش را گذاشتند:d

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج جان اون که 4 روز دیگه میاد نسخه اورجینال بازیه من دنبال کپیشم که 3 روزه اومده تو همین سایت هم بچه ها لینکش را گذاشتند:d

آخه بازی کپی گیر آوردن هم :d انقد سخته که تو تاپیک میگی بچه ها رو گمراه میکنی :d

برات الان PM میدم که بگم از کی و کجا بگیری ...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

بازی ریجن ۱ و ۲ امروز در بازار هست... (ایول :-s فکر نمیکردم به این سرعت !!!!!!!!)
پیشنهاد من :
ریجن ۱ رو خریداری کنید اگه قصد خرید از ریجن ۲ دارید Kuro Edition (نسخه معمولی نه)

دلیل ... روی نسخه ریجن ۱ و Kuro ریجن ۲ ... DLC های بازی رایگان هست مثل شماره ۳ که روی ریجن ۲ مجانی بود !

Have Fun ...

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
ببینید کسایی که ریجن ۱ رو میگیرن این پک فقط ارزشش تا قبل 28 March هست ... (اگه برای DLC میخوایید) چون روی برگه DLC که کد ذکر شده به رنگ قرمز نوشته که اعتبارش تا 28 March هست...

سلام
فکر کنم یه کم از خرید بازی هول شدی
چون اعتبارکدی که میگی تا 28 مارچ 2016 هست :d
خوش باشی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام
فکر کنم یه کم از خرید بازی هول شدی
چون اعتبارکدی که میگی تا 28 مارچ 2016 هست :d
خوش باشی

من تو رو دوست دارم:d اره عزیز ... درست میگی
کمی هم ذوق زده شدم ... با دقت ندیدم ... مرسی :x

خوب پس فعلا کد رو استفاده نمیکنم تاااااااااااااا زمانی که تموم کنم :d

مرسی

آخرین ویرایش:

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام من این بازی گرفتم چینی هست! البته نسخه ی کپی!!! اون طور که میگفعتن زیاد بحال نبود فقط داستانش کمی بهتر و طولانی تر شده! دمو هاش که خیلی زیاده باید تخمه بخوری ببینی!! قبلا شنیده بودم سوار اتومبیل میشه که نشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر