سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام من روی 2تا گوشی تست کردم بازی Clash of The Clans رو وقتی که فایند میکنم بعضی اوقات Close progeram میده مشکل از خود بازی ایه یا گوشی ایراد دارع؟
احتمال داره دیتای بازی اشکال داشته باشه یا فایل نصبیش از جای دیگری مجددا دانلود کنید.

مشکل ذخیره نشدن! شماره و کانتنت رو چطوری حل کنم؟
ممنون
منظورتون از کانتنت چیه؟ دقیقا کجا میخواد ذخیره سازی رو انجام بدید روی سیم یا روی اکانت گوگل ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
داخل تنظیمات گوشی قسمت Auto Sync رو فعال کنید ، شاید مشکل حل شد ، در ضمن برنامه Du Battery رو از بازار یا گوگل استور نصب کنید و قسمت بهینه سازیش رو انجام بدید تا Ram گوشی و sd card رو اپتمایز و junk فایل ها رو پاک کنه .

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
گوشی من دیشب خاموش بوده بعد دوستم برام پیام فرستاده ولی وقتی من گوشیم رو امروز روشن کردم پیام دریافت شد!
میشه فهمید که چه موقع پیام از اون طرف ارسال شده!؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اسم و شماره تلفن!. 20 دقیقه هست بعد پاک میشه.

همین مشکل برای من هم پیش اومده بود

دقیقا نمیدونم چرا ولی تنظیمات گوشی تغییر کرده بود و Contact ـها رو به صورت Google Account ذخیره می‌کرد.
گزینه Phone رو که انتخاب کردم مشکل حل شد.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
همین مشکل برای من هم پیش اومده بود

دقیقا نمیدونم چرا ولی تنظیمات گوشی تغییر کرده بود و Contact ـها رو به صورت Google Account ذخیره می‌کرد.
گزینه Phone رو که انتخاب کردم مشکل حل شد.

منم این مشکل رو دارم!
راه حل هم اینکه وقتی شماره رو تو Google Account وارد میکنید بعدش یه چیز شکن وصل شید بعد از تنظیمات:
Account>Google>Sync All
چک کنید Sync Contacts تیک داشته باشه!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خواهشا اگر کسی جواب این سوال رو داره دریغ نکنه: چه روشی رو برای بک آپ گیری مخاطبین روی آندروید توصیه می کنید؟
روی سیم کارت اسامی نصفه ذخیره میشه و بعدش هم باید تمامی اکانت ها رو هی دو تا یکی کنید!
یه توضیحی بدید ممنون میشم.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
خواهشا اگر کسی جواب این سوال رو داره دریغ نکنه: چه روشی رو برای بک آپ گیری مخاطبین روی آندروید توصیه می کنید؟
روی سیم کارت اسامی نصفه ذخیره میشه و بعدش هم باید تمامی اکانت ها رو هی دو تا یکی کنید!
یه توضیحی بدید ممنون میشم.
VCF تهیه کردید؟:-/
برید توی برنامه Contacts (یا حالا اون برنامه مخاطبای گوشیتون) بعدش اون لیست ... برنامه رو باز کنید و (برای بعضی گوشی ها از بخش Manage Contacts و برای بعضی گوشی ها هم بصورت ساده) Export To Storage یا همچین گزینه ای رو بزنید.
بعدش یه فایل با پسوند VCF درست میکنه براتون. میتونید انتخاب هم کنید که چه چیزایی رو بک آپ بگیره.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان جای دیگه ای واسه این سوال پیدا نکردم.هرکسی کمک کنه ممنون میشم
کسی میدونه گوشی جدی بلکبری (پاسپورت) کی وارد بازار میشه؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان جای دیگه ای واسه این سوال پیدا نکردم.هرکسی کمک کنه ممنون میشم
کسی میدونه گوشی جدی بلکبری (پاسپورت) کی وارد بازار میشه؟

این مارک چون در کشور خیلی کم طرفدارداره اومدنش هم معلوم نیست حتی شاید هم نیاد
بهترین راه این هست سفارش بدید براتون از خارج بیارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر