سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه مشکل اساسی دارم، تبلتم نوت 10.1 هست و نه با سایفون نه با فیلنر شکن دیگه ای نمیتونم از مارکت اندروید دان کنم ادامه رو بخونید تا مشکلمو بفهمید: همه سایتای شیلتر و فیسبوقو یوتوبوقو اینا راحت باز میشه و کارامم میکنم ولی مارکت هم باز میشه دانلود هم میذاره بکنم ولی مثلا یه فایل 16 مگی رو تا 20 درصد میره بعد تو قسمت نوتیفیکیشن میزنه صددرصده ولی تو مارکت هنوز 20درصد بعد ارور میده میگه فایل نا معتبره :| مشکل چیه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان یه مشکل اساسی دارم، تبلتم نوت 10.1 هست و نه با سایفون نه با فیلنر شکن دیگه ای نمیتونم از مارکت اندروید دان کنم ادامه رو بخونید تا مشکلمو بفهمید: همه سایتای شیلتر و فیسبوقو یوتوبوقو اینا راحت باز میشه و کارامم میکنم ولی مارکت هم باز میشه دانلود هم میذاره بکنم ولی مثلا یه فایل 16 مگی رو تا 20 درصد میره بعد تو قسمت نوتیفیکیشن میزنه صددرصده ولی تو مارکت هنوز 20درصد بعد ارور میده میگه فایل نا معتبره :| مشکل چیه؟
در مورد قسمت اول سوالت : سیستم Play Store طوریه که فقط قسمت آپدیت شده برنامه دانلود میشه یعنی اگه حجم برنامه 30Mb باشه ولی در آپدیت فقط 10Mb تغییر داده باشن فقط اون 10Mb رو دانلود میکنه واسه همین تو Notification Bar درصد جلو تر حرکت میکنه ! این مشکل نیست ...
در مود ارور هم این کار هارو بکن :
1. برنامه رو کامل Uninstall کن دوباره از Play Store نصب کن
2. با یه چیز دیگه تست کن

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
یعنی فیلنر شکنو ؟ اخه با چندتا چیز تست کردم، خود مارکتو به فکتوری ستینگ برگردونم درست میشه؟
آره چیتلر شکنو عوض کن اگه مارکتت واسه امریکا ـه مطمعن شو که IP چیزشکنت هم واسه امریکاـه ، میخوای مارکت رو ریست کن، واسه منم چند وقت پیش عین همین مشکل پیش اومده بود ولی بعد از کلی کلنجار رفتن با همه چیز(مارکت، خود برنامه ، چیزشکن) درست شد...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بهترین چیلتر شکن الان چیه ؟؟
PrxyDroid و چیز پی ان رو امتحان کردم لامسب خیلی سرعت پایینه .
بعد پلی استور رو بدون چیز پی ان باز میکنه ولی دانلود نمیکنه . اونا بستن یا ما خودمون رو تحریم کردیم !؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
آقا دستت درد نکنه درست شد :D اتو آپدیتو چجوری خاموش کنم؟
Settings > Do Not auto update

بهترین چیلتر شکن الان چیه ؟؟
PrxyDroid و چیز پی ان رو امتحان کردم لامسب خیلی سرعت پایینه .
بعد پلی استور رو بدون چیز پی ان باز میکنه ولی دانلود نمیکنه . اونا بستن یا ما خودمون رو تحریم کردیم !؟
از Psiphon استفاده کن
اونا تحریم کردن IP ایران رو ، قبلا باید میرفتی رو Flight Mode واسه ورود به استور چون از رو سیمکارت هم تحریم میکردن ، ولی جدیدا با سیمکارت دیگه کاری ندارن...

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اقایون بنظرتون میرزه که Xperia sola رو بفروشم و بجاش یه Galaxy Tab 3 7.0 اینچ بگیرم ؟؟ :d اخه خداییش کی صفحه بزرگتر رو دوست نداره :d cpu و رزلوشون هم که بهتر هست

الان دقیقا قیمت tab 3 7.0 چقدر هست ؟؟ سیمکارت برای تماس و sms که میخوره ؟؟ :d

در کل نظرتون چی هست ؟؟ باید یه حدود 100 تومنی فکر کنم رو پول sola بزارم !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقایون بنظرتون میرزه که Xperia sola رو بفروشم و بجاش یه Galaxy Tab 3 7.0 اینچ بگیرم ؟؟ :d اخه خداییش کی صفحه بزرگتر رو دوست نداره :d cpu و رزلوشون هم که بهتر هست

الان دقیقا قیمت tab 3 7.0 چقدر هست ؟؟ سیمکارت برای تماس و sms که میخوره ؟؟ :d

در کل نظرتون چی هست ؟؟ باید یه حدود 100 تومنی فکر کنم رو پول sola بزارم !
ممکنه از لحاظ CPU بهتر باشه اما بذار خیالت رو راحت کنم توی سری Tab تنها تبلتی که ارزش خریدن داره فقط و فقط Tab 7.7 هست و لا غیر !!!
مابقی تبهای سامسونگ از نظر من واقعآ سطح پایین و برای استفاده حرفه ایی ، پول دور ریختن هستش. اگر چیزه عمری و به درد بخور میخوای Galaxy Note 8.0 بهترین و مناسبترینه.
اگر هم قیمت پایینتر مد نظرت هست Nexus 7 به مراتب (با ابنکه دوربین پشت نداره) از سری تب بهتره.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
ممکنه از لحاظ CPU بهتر باشه اما بذار خیالت رو راحت کنم توی سری Tab تنها تبلتی که ارزش خریدن داره فقط و فقط Tab 7.7 هست و لا غیر !!!
مابقی تبهای سامسونگ از نظر من واقعآ سطح پایین و برای استفاده حرفه ایی ، پول دور ریختن هستش. اگر چیزه عمری و به درد بخور میخوای Galaxy Note 8.0 بهترین و مناسبترینه.
اگر هم قیمت پایینتر مد نظرت هست Nexus 7 به مراتب (با ابنکه دوربین پشت نداره) از سری تب بهتره.

بعد آریا جان اون دوتا رو که نام بردی از نظر سیمکارتی مشکل ندارن ؟؟ سیمکارت خور هستند ؟؟ تماس صوتی مهم نیست چون یه Glalaxy S دارم که کار رو راه میندازه بیشتر برای اس ام اس و 3g منظور هست !!

قیمت های این دوتا رو هم لطف کنی ممنون میشم .

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
وحید جان نمیدونم از نظر سایز مشکل داری یا نه ولی اگه برات مشکلی نیست که تبلتت ده اینچ باشه یه galaxy note 10.1 بگیر ، هم سیم میخوره هم تلفنو اس ام اسش آسونه هم دوربینش از نوت8.0 قوی تره

والا عزیز هیچکسی از نظر سایزی با بزرگتر مشکل نداره اینجا :d بحث سر بودجه هست که میخوام فقط یه معامله کالا به کالا بشه و چون دیدم tab 3 هم قیمت خود گوشیم هست گفتم یه تبدیلی انجام بدیم که خب فعلا به نتیجه نرسیدم هنوز :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وحید جان نمیدونم از نظر سایز مشکل داری یا نه ولی اگه برات مشکلی نیست که تبلتت ده اینچ باشه یه galaxy note 10.1 بگیر ، هم سیم میخوره هم تلفنو اس ام اسش آسونه هم دوربینش از نوت8.0 قوی تره

- - -ویرایش - - -

خب گوشیتو چند میخرن ؟ این قیمتش یکو نهصده ، فوق العاده ست :D

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان، بین این چند تا گوشی کدومشون از همه بهتره؟

Xperia TX
Xperia T
Xperia V
Xperia SL
توی گوشیهای که نام بردی TX به نظر خوبه اما نظر من رو میخوای بابت کیفیت و جدید بودن و زیبایی سخت افزار بهتر (تو رنج قیمت TX هست) گوشی SP هست.

بعد آریا جان اون دوتا رو که نام بردی از نظر سیمکارتی مشکل ندارن ؟؟ سیمکارت خور هستند ؟؟ تماس صوتی مهم نیست چون یه Glalaxy S دارم که کار رو راه میندازه بیشتر برای اس ام اس و 3g منظور هست !!

قیمت های این دوتا رو هم لطف کنی ممنون میشم .
بله نوت 8.0 هم سیم کارت میخوره هم تماس تلفنی میشه باهاش بگیری.
نکسوس7 2 مدل وای فای و سلار (Cellular) داره که مدل سلار سیم :کارت خور هست و برای اینترنت 3G جواب میده.
نوت 10.1 از یه سری لحاظها بهتر از 8.0 اما بزرگیش و جاگیر بودنش ممکنه اذیت کننده باشه سوای اینکه قیمتش هم یه 200 تومان بیشتر از 8.0 هست.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان، بین این چند تا گوشی کدومشون از همه بهتره؟

Xperia TX
Xperia T
Xperia V
Xperia SL
اگه میخوای خوشکل باشه و همه تو کفش باشن، بدون شک SL!
اما اگه میخوای سخت افزار قوی داشته باشه جلوی هیچ بازی و برنامه و ... کم نیاره، TX.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر