تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان تریلر از deus ex:Human Revolution و DE BLOB 2 ایکس باکس رو میذارین:D

deus ex:Human Revolution(به دلیل اینکه تو اسم بازی حروف EX>و DeueS میان پیش هم یه کلمه دیگه رو تشکیل میدن لینکها هیلتر میشه ولی لینکهایی که گذاشتم سالمه اگر میتونید خودتون برطرفش کنید.
SD HD

DE BLOB 2
SD HD
Gameplay
SD HD

دوستان میشه این review god of war3 از سایت game trailers رو بزارید؟ اون موقع اینترنتم قطع بود

God Of War 3
SD HD

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Saber

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
خوب واقعا از بزرگم اون ورتره خوب 40 تا تریلر هستش که چند تاشون کیفیتشون Cam هستش اونا رو هم میخواید ؟
چون درخواست بالایی هستش یا باید همه رو HD براتون بگذاریم یا همه رو SD کدوم رو قرار بدیم ؟
:">:">;;):)
بهترین هاشو بذار هرکدوم HD بود HD شو بذار ولی اگه HD نداشت SD شو بذار یه دنیا تشکر

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من یه درخواست خیلی بزرگ دارم تمام تریلر های Bulletstorm رو از Game Trailers میخواستم متاسفانه V-P-N ئم تموم شده اگه زحمتی نیست همشونو بذارید میخوام دانلود کنم

Bulletstorm All GT Trailers

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17

18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از صاحب تاپیک خیلی متشکرم اما یک چیزی من میگم خودتون و دوستان هر چند تریلری که قرار میدهند در پست اول اونا رو بذارید(پست رو مدام آپ کنید مثلا هر 10 یا 20 تریلر پست اول آپ بشه به ترتیب حروف الفبا)
اگه میشه یه دمو هم از MARVEL VS. CAPCOM 3 بذارید :) ممنونم:D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
از صاحب تاپیک خیلی متشکرم اما یک چیزی من میگم خودتون و دوستان هر چند تریلری که قرار میدهند در پست اول اونا رو بذارید(پست رو مدام آپ کنید مثلا هر 10 یا 20 تریلر پست اول آپ بشه به ترتیب حروف الفبا)
اگه میشه یه دمو هم از MARVEL VS. CAPCOM 3 بذارید :) ممنونم:D

سلام دوست عزیز صاحب تاپیک که فرد خاصی نیست و بره همه برو بچه های سایت هستش .
نظر خوبی هستش البته دوستان هم قبل از درخواست میتونن یه Search کنن تو تاپیک ببینن تریلر بازی مد نظرشون هست یا نه ولی باز چشم سعی میشه این نظر شما هم اعمال بشه تو تاپیک بازم تشکر بابت نظرتون.

MARVEL VS. CAPCOM 3
Trailer
SD HD
Gameplay
SD HD

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
درود
دوستان میشه این review dead space2 از سایت game trailers رو بزارید؟

HD

SD
......................

دوستان منم یک درخواست بزرگی دارم .
کسی میتونه تریلر های 2010 Awards رو از سایت IGN بزاره ؟
یا حداقل تریلر های قسمت Overall رو بزارین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر