تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
لطفا یه تریلر از گیم پلی بازی BloodBorne در حد 1-2 دقیقه بزارید،سپاس
در حد 2 دقیقه اینو پیدا کردم: دانلود فایل Bloodborne-Official-TGS-Gameplay-Trailer-Tokyo-Game-Show-2014-The-Hunt-Begins-PS4
چند ماه پیش یک ویدیویی از the order اومده بود اگر میشه اینو بزارین
پ.ن 12 دقیقه هست تریلر
اینم لینک
از یوتوب گرفتم فک کنم 720p باشه با توجه به حجمش: دانلود فایل The-Order-1886-Gameplay-Demo-IGN-Live-E3-2014
لطفا یه گیم پلی اساسی 20-30 دقیقه ای یا بیشتر بذارید از shadow of mordor
این Walkthrough اول بازیه ممکنه اولش برات اسپویل شه ولی در کل گیم پلی خوبیه از بازی: دانلود فایل Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-Walkthrough-Gameplay-Part-1-Prologue-(PS4)

پ.ن: فقط چون لینک دانلودا از سرور ایرانه حتماً هیتلرشکناتون رو قطع کنید و بعد دانلود کنید.:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
لطفا چندتا تریلر از گیم پلی Deus Ex:Human Revelation بزارین.با کیفیت 720.
خواهشا به درخواست قبلیم هم رسیدگی کنین.
اون دوتا تریلر InFamous و Uncharted رو اگر میتونی اسمشون رو بده:d تریلر BloodBorn هم پست قبلی گذاشتن;)

یه تریلر از NBA2K15 بین دوتا تیم گریزلی و راکتز: دانلود فایل NBA-2K15-HD-Gameplay-Rockets-vs-Grizzlies
Deus Ex هم Walkthrough اولش هست: دانلود فایل Deus-Ex-Human-Revolution-Walkthrough-Part-1-Prologue-(Gameplay-&-Commentary)

پ.ن: این NBA2K عجب چیزیه لامصب خودمم ترغیب به خرید شدم ولی پول ندارم بدبختانه:d
پ.ن2: فقط چون لینک دانلودا از سرور ایرانه حتماً هیتلرشکناتون رو قطع کنید و بعد دانلود کنید.:d

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اون دوتا تریلر InFamous و Uncharted رو اگر میتونی اسمشون رو بده:d تریلر BloodBorn هم پست قبلی گذاشتن;)

یه تریلر از NBA2K15 بین دوتا تیم گریزلی و راکتز: دانلود فایل NBA-2K15-HD-Gameplay-Rockets-vs-Grizzlies
Deus Ex هم Walkthrough اولش هست: دانلود فایل Deus-Ex-Human-Revolution-Walkthrough-Part-1-Prologue-(Gameplay-&-Commentary)

پ.ن: این NBA2K عجب چیزیه لامصب خودمم ترغیب به خرید شدم ولی پول ندارم بدبختانه:d
پ.ن2: فقط چون لینک دانلودا از سرور ایرانه حتماً هیتلرشکناتون رو قطع کنید و بعد دانلود کنید.:d
ممنون که جواب دادین.
اون تریلری که از inFAMOUS 2 و Uncharted 3 میخواستم رو گرفتم.(Bloodborne هم دوستم بهم داد:D)
بابت اون دوتا تریلری هم که گذاشتین ممنون.اگه میشه این دوتا رو هم بزارین.(پیشاپیش ممنون:) )
تریلری که از گیم پلی Uncharted 2 بود و فکر کنم توی E3 2009 پخش شد و تریلری که از گیم پلی Uncharted 3 بود و اولاش توی بیایبون بود رو میخواستم.
اگه میشه لطفا 720 باشه و فرمتش هم اگه MPEG یا WMV باشه اصلا اشکالی نداره.(چون بعدا میتونم تبدیل کنم:D)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ممنون که جواب دادین. اون تریلری که از inFAMOUS 2 و Uncharted 3 میخواستم رو گرفتم.(Bloodborne هم دوستم بهم داد:D) بابت اون دوتا تریلری هم که گذاشتین ممنون.اگه میشه این دوتا رو هم بزارین.(پیشاپیش ممنون:) ) تریلری که از گیم پلی Uncharted 2 بود و فکر کنم توی E3 2009 پخش شد و تریلری که از گیم پلی Uncharted 3 بود و اولاش توی بیایبون بود رو میخواستم. اگه میشه لطفا 720 باشه و فرمتش هم اگه MPEG یا WMV باشه اصلا اشکالی نداره.(چون بعدا میتونم تبدیل کنم:D)
سلام. دانلود فایل [HD-720p]-Uncharted-2-E3-2009-Gameplay
دانلود فایل Uncharted-3-'Desert-Village-Gameplay-Trailer'-TRUE-HD-QUALITY

یه چند تا تریلر از گیم پلی فیفا 15 نسل قبل و همچنین مقایسش با نسل جدید
دانلود فایل Fifa-15-Demo-Gameplay-[HD]-Xbox-360-Liverpool-vs.-Barcelona-Highlights
دانلود فایل FIFA-15-PS3-vs.-PS4-Graphics-Comparison
دانلود فایل GTA-5-Xbox-One-Gameplay-Leaked-Graphics-Compared-To-Xbox-360-(GTA-V-Xbox-One)

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کسی میتونه تریلر معرفی هیروهای Heroes Of Storm اونایی که اومده واسم بزاره؟؟
کریگان و Tychus و Tyrael و Brightwing رو گرفتم خودم، باقیش رو میخوام!:d

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
این ویدئو در مورد همه هیروها و اسکین ها هست و امیدوارم خواستت رو برآورده کنه مجتبی جان , اما برای 7 ماه پیش هست و اگر آپدیتی برای هیروها و ... تا حالا اومده ویدئوی دیگه ای بذارم ؟

pqkf1jg56h3qhdw1cjcm.png

720p

1080p

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه دنیا ممنون حسین جان، این رو که دارم دانلود می کنم ببینم چیه ولی منظورم ویدیوی تو لینک پایین هست، این یکی مثلا مال آزمودانه، هرکار می کنم خودم نمیتونم از همون سایت Battle.net ببینم!!:(
http://eu.battle.net/heroes/en/heroes/azmodan/

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
مجتبی جان این ویدئوی خود سایت Battlenet هست که لینک دادید و اگر ویدئوی های بیشتری از هیرو ها و از این سایت خواستین امر بفرمایید تا قرار بدم .

uijf5q989tw1fzfb9ia3.png

720p

1080p

=============

خدمت فردین جان

1080p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر