Dark Souls | PS3

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
"... and only dark will remain"

این بازی یه rpg یه دیگه از سازندگان demon's souls یعنی from software است که به نوعی دنباله ای برای همین بازی به حساب میاد. قراره سال 2011 توسط نامکو در خارج از ژاپن برای ps3 و 360 عرضه بشه. بازی در ژاپن در انحصار سونیه.

د
2132439327_view.jpg

سازندگان بازی گفتن این بازی بر خلاف بازی قبلیشون که از چند سرزمین مجزا تشکیل میشد این بار به صورت یکپارچه دراومده و سختی بازی هم بیشتر شده است. البته متناسب با اون پاداش ها هم با ارزش تر خواهند بود.

اینجا میتونید تریلر معرفی بازی که همین چند دقیقه پیش نمایش داده شد رو ببینید.

http://www.eurogamer.net/videos/dark-souls-gets-official-announcement

• Like
Reactions: ar93

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
مرسی..
ولی من یه جا دیگه خوندم ادامه DS نیست و اصلا سخت هم نیست.. فقط حس و فضای مشابه داره
میشه لینک بدید از کجا ترجمه کردی؟
اگه واقا سخت تر از DS باشه که بی صبرانه منتظر این بازیم:d

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
ترجمه نکردم. فقط یه سری اطلاعات کلی دادم.
در مورد اینکه این بازی دنباله ای برای demon's souls محسوب میشه یا نه خودم از عبارت " به نوعی" استفاده کردم. یعنی از نظر حقوقی و در حقیقت یه عنوان مجزاس ولی در باطن همون دنباله بازیه قبلیه. که اینم دلیلش مشخصه. آی پیه بازی demon's souls به سونی تعلق داره . سازندگان هم میخواستن بازی رو برای فروش بیشتر مولتی کنن پس به ناچار یه اسم دیگه رو واسه بازی انتخاب کردن. الان اگه شما اخبار مربوط به بازی رو در سایت های مطرح مثل ign پیگیری کنی اونا از واژه sequal برای این بازی استفاده کردن.

در مورد اینکه اعلام کردن این بازی سخت تره هم اینجا رو ببینید.

اینم جدیدا گفتن.

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
نسخه collectors edition

dark_souls_ce_01.jpg

قسمت هایی از بازی رو هم تو دوبی نشون دادن و اطلاعاتی هم در موردش گفتن که حوصله ترجمه ش نیست ولی لپ مطلب اینه که گیم پلی بازی عمیق تر از اون چیزی که قبلا بود شده و همچنین سخت تر.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این بازی بهمراه The Last Guardian تنها بازی هایی هستند که حاضرم یه روزی بخاطرشون PS3ـــم رو از هک در بیارم، نسخه اولش یه بازی فوق العاده عمیق و بینظیر بود، جو بازی خیلی تاریک و غمناک بود و از اونطرف گیم پلی بازی هم دشوار بود و ترکیب اینا یه حس خاص و مرموزی رو توی وجود آدم بوجود میارود، محیط هم از رفتار و حرکات بازیکن براحتی تغییر میپذیرفت و مثلا میشد کاراکترهایی رو که میتونستن بیش از حد در ادامه بازی برات مفید باشند رو همون اول بازی به قتل برسونی و با توجه به رفتار و اعمال بازیکن منطقه های مختلف بازی تاریک یا روشن میشد. اصولا طعم یه RPG واقعی رو من با DS چشیدم، بازی از عظمت فوق العاده ای برخوردار بود و از نظر دشواری تمام RPG های موجود رو زیر پا میگذاشت ولی واقعا تحمل این دشواری ارزشش رو داشت.
الان هم بیصبرانه منتظر Dark souls هستم و باتوجه به تریلرها و تصاویری که از بازی دیدم مطمئنم که این بازی بینظیر خواهد شد، فکر نمیکنم باس فایت های بازی رو بتونید با باس فایت های هیچ RPG دیگری مقایسه کنید!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
Namco Bandai یک Limited Edition برا بازی تایید کرد که به قیمت همون نسخه های قبلی اما به تعداد محدود به فروش خواهد رسید این LE شامل: پشت صحنه مراحل ساخت بازی , راهنمای بازی , soundtrack های بازی و یک عدد آرت بوک خواهد بود.!

DarkSoulsLimitedEditionPS3.jpg

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
بچه ها دموش رو دیدم خیلی حال کردم یک حس غریبی به آدم میده انگار وارد دنیای رازها و اسرار پر از موجودات شیطانی میده !
هر چی سخت تر باشه حالش هم بیشتره !:d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
wow چقدر ارپی جی اخه!!

دیگه داشتم نا امید میشدم . اما انگار همه چی فرق کرده!!

the witcher-dongeon siege-the elder scrole

حالا هم dark souls بازی 2011 تاریخ خورده؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز داشتم GT Reset نگاه می کردم و بحث در مورد دیمونز سولز و دارک سولز بود
اینم لینک دانلودش
ولی من یه چیزی شنیدم اونم اینکه 6 نفر توی نمایشگاه E3 تونستن دمو رو تموم کنن و سازنده ها با دیدن این گفتن زیاد جالب نیست و برای شروع تعداد نفراتی که تونستن بر سختی بازی غلبه کنن زیاده!lol پس باید بازی رو باز سخت تر کنن! هی من می گم اینا عقده ای هستن هی بگید نه!:D
البته از ویدئو ها گیم پلی میشه فهمید بازی راحت تر شده و مثل قبل نیست که یهو خط جون 30 ثانتی که داشتی عرض 3 سوت خالی بشه و اون نوشته نحس بیاد روی صفحه!:D

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
امروز داشتم GT Reset نگاه می کردم و بحث در مورد دیمونز سولز و دارک سولز بود
اینم لینک دانلودش
ولی من یه چیزی شنیدم اونم اینکه 6 نفر توی نمایشگاه E3 تونستن دمو رو تموم کنن و سازنده ها با دیدن این گفتن زیاد جالب نیست و برای شروع تعداد نفراتی که تونستن بر سختی بازی غلبه کنن زیاده!lol پس باید بازی رو باز سخت تر کنن! هی من می گم اینا عقده ای هستن هی بگید نه!:D
البته از ویدئو ها گیم پلی میشه فهمید بازی راحت تر شده و مثل قبل نیست که یهو خط جون 30 ثانتی که داشتی عرض 3 سوت خالی بشه و اون نوشته نحس بیاد روی صفحه!:D

البته این checkpoint هایی که گذاشته خود به خود کل بازی رو اسون میکنه ولی در کل یه مقدارم بازی سریعتر شده نسبت به قبلی ولی باز اون شوالیه قرمزا چه مکافاتی بودن تو قبلی:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
باز اون شوالیه قرمزا چه مکافاتی بودن تو قبلی
همونایی که طلسمت می کردن و بعد دمار از روزگارت در میاوردن؟:D
من رسما امروز این دیمون سولز رو بوسیدم گذاشتم کنار. دیگه تحمل ندارم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر