Guide of Gothic III

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی کسانی که در عرضه بردن بازی های CRPG تلاش زیادی دارن . :biggrin1:

من در این تایپیک می خواهم به راهنمایی بازی و استراتژی کامل بازی بپردازم . ( چون فکر کنم فقط من هستم که توانستم در ایران این بازی رو تا آخر ببرم )

برای شروع کار ابتدا به معرفی بازی می پردازم و در روزهای اتی به مرور زمان استراتژی کامل بازی را برای شما بازگو خواهم کرد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2hgu4on.jpg

Developer: Piranha Bytes
Publisher: JoWooD
Genre: cRPG / TPP

Release Data World: 13 October 2006

Play Modes: single player
Age Requirements: 16
Media: 1 DVD

: Suggested System Requirements
Pentium 4 3 GHz, 1.5 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 6800 or better), 4.6 GB HDD, Windows 2000/XP
داستان بازی :
در دو نسخه اول از مجموعه بازي‌هاي Gothic شما نقش يك زنداني را ايفا مي‌كرديد كه با طي مراحل بسيار سخت و دشوار سرانجام به قهرماني در جزيره مهم و استراتژيك Khorinis تبديل مي‌شديد. در نسخه جديد از اين بازي اين امكان براي شما فراهم آمده است تا اين بار به همراه ياران و همراهانتان جستجو و نبرد در سرزمين Myrtana را تجربه كنيد.

موقعيت شما در اين بازي ار همان ابتدا كمي نااميد كننده به نظر مي‌رسد. Orc‌ها نيروهاي شاه Rhobar را نابود كرده‌اند و اكنون بر بخش اعظم سرزمين Myrtana فرمانروايي مي‌كنند و در نتيجه تمامي ساكنين اين منطقه را به اسارت خود در آورده‌اند. تنها در قسمتي از سرزمين در بخش‌هاي جنوبي كه داراي مردمي بسيار باهوش و شجاع مي‌باشد و همچنين بربرهاي وحشي كه در سرزمين‌هاي يخ‌زده شمالي زندگي مي‌كنند، توانسته‌اند از سرزمين خود در برابر يورش Orc‌ها محافظت كنند.

سرزمين Myrtana به هيچ وجه جاي امني نخواهد بود. در هر گوشه‌اي از بيشه‌هاي اين سرزمين دزدان و راهزنان به كمين شما هستند و به سرعت به شما يورش آورده و سريعا ناپديد خواهند شد. البته اين ديگر به نظر شما بستگي خواهد داشت كه خود به آنها ملحق شويد يا حتي به ارتش Orc‌ها بپيونديد. در هر حال ، هر تصميمي كه اتخاذ كنيد تاثير مستقيمي بر سرنوشت سرزمين Myrtana خواهد داشت.

ويژگي‌هاي بازي:

· استفاده از يك موتور گرافيكي جديد كه باعث ايجاد فضايي بسيار حقيقي و مجذوب كننده در دنياي بازي گشته است.

· دنيايي بسيار گسترده و عظيم با قابليت‌هاي فراوان كه امكان تعامل در سطح بالايي را فراهم ساخته و به شما اجازه انتخاب‌هاي بي‌شماري را براي اجراي برنامه‌هاي گوناگون مي‌دهد.

· يك سيستم جديد براي نبرد كه امكان انجام حركات رزمي جديدي از جمله استفاده همزمان از دو شمشير را به شما مي‌دهد.

· يك داستان غير خطي كه به شما اجازه مي‌دهد مراحل را به ميل خود پشت سر بگذاريد و در هر قسمت از مسير خود آزادانه تصميم گيري كنيد.

· عمليات‌هاي فرعي بي‌شمار كه به ميل خود انتخاب خواهيد كرد

· بهبود هوش مصنوعي كاراكترهاي بازي كه باعث گشته شخصيت‌هاي اين بازي علي رغم تعداد زياد داراي رفتارهاي متفاوتي بوده و فضايي حقيقي‌تر در بازي خلق شود.

· بيش از پنجاه نوع جانور و هيولاي مختلف به همراه انسان نماهايي كه برخي دوست شما و برخي دشمن شما هستند.

· يك سيستم آزادانه ساخت شخصيت كه با تكنيك پيشرفته خود به شما اين شانس را مي‌دهد تا شخصيت رويايي خود را با توانايي‌هاي مورد نظر خود خلق كنيد.

این هم بگم که این بازی از 2 بازی مشهور :

1-The Elder Scrolls III: Morrowind
2-Might & Magic IX: Writ of Fate
ساخته شده و ساخت بازی حدودا 5 سال به طول کشیده.

آخرین ویرایش:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
این هم پیشنمایش بازی ( ببخشید وقت نکردم نقد بازی رو بنویسم ) برای همین پیش نمایش آن رو گذاشتم :

آغاز پیش نمایش :

ناشر اروپایی بازی Gothic (Jowood) در E3 سال گذشته اطلاعات کافی درباره بـــازی ارائه نداده بود خوشبختانه در E3 امسال Aspyr که مسئولیت انتشار بازی در آمــــــــــــریکای شمالی را بر عهد گرفت اطلاعات زیادی در این زمینه ارائه کرد.بعد از E3 هم تعــــــــداد زیادی تریلر و تصاویر از صنحه بازی منتشر شده که افزایش تدریــــــــجی اما قابل توجه کیفیت بازی را نشان می داد.

انچه بازی گوتیک را از سایر بازی های نقش آفرینی (RPG )متمایز می کند تاکید بازی بر روی آزادی عمل در نحوه انجام بازی است.سری بازی گوتیک تا حــــــد زیادی به سری بازی Elder Scrolls شباهت دارند با این تفاوت که گیمر درGothic می توانـــــــد نحوه انجام دادن ماموریت های اصلی بازی را نیز به اختیار کند و داستان بازی را به طور کلی تغییر دهد . علاوه بر این گیمر در نحوه آموزش شخصیت های اصلی بازی نیز آزاد اســــت.بر خلاف بازی های نقش افرینی دیگر که حتما باید یک کلاس ( مثلا شوالیه یا جــادوگر ) برای شخصیت خود انتخاب کنید و از مهارت های خاص آن کلاس محدود باشیـد گوتیک آزادی عمل کامل در نحوه انجام بازی و انتخاب مهارت های قهرمان بازی به شـــما می دهد ( شیوه ای که طرفداران Fallout و Arcanum کاملا با آن اشنا هستند( .

نحو انجام بازی نیز سوم شخص است که البته قابلیت تغییر به نمای اول شـــخص هم در نظر گرفته شده است.و بازی کمی اکشن تر ار نقش آفرینی های کلاسیک طراحی شده است.ویژگی دیگر گوتیک محیط زنده و پویای آن است . این ویژگی برای اولین بار در سری بازی Ultima استفاده شد.( منتقدان سری بازی گوتیک را ادامه دهنده بـــازی , Ultima می دانند ) و سر انجام در سال 2006 به بازی های Eldre Scrolls نیزراه یافـت در این سیستم شخصیت های موجود در بازی بسته به میل خود عمل می کنند با هــــم صحبت می کنند کار می کنند شب ها به خانه می روند و راس ساعت معینی مـــــی خوابند . با ارائه Gothic 3 به نظر می رسد Piranha Bytes تمام نقایص قبلی بازی را بـــــــر طرف کرده است. ویژگی های خوب قبلی را بهبود داده و با پشتیبانی Aspyar این بار بـه موفقیت حقیقی خود در سطح بین الملی دست خواهد یافت . خوب است بدانید ایــن شرکت کوچک در شهر ( Essen ) آلمان واقع شده است فقط 19 کارمند دراد که بیشتـــر ان ها افرادی هستند که در ساخت بازی Gohtic 1 همکاری داشته اند.به گفته یکــی از کارکنان این شرکت بسیاری از این افراد عملا در دفتر شرکت زندگی می کنند.

داستان Gohtic3 بلا فاصله پس از پایان Gohtic2 آغاز می شود ( بسته الحــــــاقی Gohtic 2 Night Raven دارای داستان موازی با Gohtic 2 بود و پایان متفاوتی هم داشــــت به همین دلیل Gohtic 3 هیچ ارتباطی به Gohtic 2 Night Raven ندارد).داستان های قبلـــــــــی بازی گوتیک مر بوط به یک زندانی شورشی بی نام و نشان است که نقش مهمــــــــــی در سرنوشت مردم و زندانیان کشورش میرتانا(Myrtana ) بازی می کند.داستان بـــــــــــازی بیسیا جذاب است و این نکته که شخصیت های اصلی بازی هویت یا نام خاصـی ندارد به هم ذات پندازی گیمر با قهرمان کمک بسزایی می کند.قهرمان ما پس از ســــــــوار شدن بر روی کشتی جزیر زندان را ترک می کند و این بار عازم منطقه مرکزی به نــــام میدلند(Midland )می شود.اما به محض ورود متوجه می شود که اورک ها توانسته انــد میدلند را تصرف کنند و انسان ها را به بردگی بگیرند.

این که بعد ها چه اتفاقی رخ خواهد داد به گیمر بستگی دارد.
اولین چیزی که گوتیک 3 را بی نظیر می کند شباهت نزدیکی اســــــت که به Oblivion دارد.نکاتی که گوتیک 3 را از Oblivion متمایز می کند آزادی عمل بیشتـــــری نسبت به Oblivion و مبارزات لذت بخش تر ان است.
یکی از امیدوار کننده ترین ویژگی های گوتیک 3 سیستم مبارزه جدیــــــد آن است که علاوه بر رفع مشکلات قبلی ویژگی های جدید و متنوعی را به بازی اضافــــــــــه کرده اند.اولین بهبود قابل توجه در شیوه هدف گیری خودکار یعنی (Auto-Lock ) بـــــــــــــازی است.بسته به زاویه دید شما هدف روی نزدیک ترین دشمن شما قفل می شـــــود و مشکلات سیستم مبارزه ی قیلی که باعث شد بازی در ایران محبوبیت چنـــــــــدانی نداشته باشد کاملا حل شده است.ویژگی های بسیار جالب بازی که تنها در بـــــازی های نقش آفرینی ایزمتریک مثل Neverwinter Night دیده می شود قابلیت استــــــفاده همزمان از 2 شمشیر(Dual Wiedleding ) است .برای استفاده از سلاح های چپ دسـت از کلیک چپ و برای استفاده از سلاح های راست دست از کلیک راست استفاده می شود و امکان استفاده از چند ضربه های(Combo )بسیار جالب و متنوع نیز وجــــــــــــــود دارد.برای کسانی که از ترتیب سپر و شمشیر استفاده می کنند کلیک راست بــــرای دفاع استفاده می شود.بر اساس سخنان تولید کنندگان بازی بیش از 100 نوع ســلاح مختلف از قبیل شمشیر جنجر گرز عصای جادوگری کمان زوبین و .... (تعداد زیـــــــادی شپر زره و تجهیزات جنگی در بازی وجود دارد ) که همه از پیش به دقت طراحی شــده اند.به عبارت دیگر سلاح های بازی به صورت تصادفی ( آن گونه که در Diablo دیــــدیم ) ایجاد نمی شوند.تعداد کمی از سلاح های بازی نیز دارای ویژگی های جادویــــــــــــی هستند که تنها در مکان خاص وجود دارند.امکان استفاده از جادوهای مختـــــــــــلف و تیروکمان در بازی فراهم شده است و شما بسته به شیوه ی بازی خود می توانید هر یک از آن ها را انتخاب کنید . در یکی از دمو های بازی در نمایشگاه امسال E3 دیدم که قهرمان بارانی از اتش را بر روی دشمن بیچاره ریخت که علاوه بر آنکه بدن دشمـــــــن می سوزانید بلکه از داخل بدن او نیز زبانه می کشید و آسمان به رنگ سرخ در مـــــی آمده بود. این صحنه نه تنها قدرت گرافیکی بازی را نشان داد بلکه ثابت کرد که بـــــــــر خلاف بازی های نقش افرینی دیگر که جادوگرها همیشه نقش کمی در بازی دارنـد در Gothic 3 یک جادوگر چقدر می تواند قدرتمنــــد باشد (قابل توجه جادوگرها).بیش از 70 جادوی مختلف برای جادوگرها تدارک دیده شـــــده است که تقریبا همهی ان ها داری جلوه ای ویژه خیره کننده مشابهی هستند.

با توجه به این که در این بازی هم مثل بازی هـــای قبلی ازادی کامل در انتخاب تکنبک های مبارزه وجود دارد یک گیمر به راحتی می تـــــواندبه طور هم زمان از جادو و سلاح استفاده کند.هر بار که قهرمان بازی یک درجـــــه (Level) می گیرد تعداد محدودی امتیاز آموزشی (Learning Point ) به اختصار LP ها برای افــــــــزایش قدرت بدنی جادو یا ویژگی هایی بی نظیر افزایش مهارت در استفاده از یک ســــلاح خاص استفاده کند.در واقع بر خلاف سایر بازی های نقش افرینی که امتیاز مهارتی (Skill Points ) و امـــــــــتیاز ویژگی (Attribute Points ) به طور جداگانه داده می شود در Gothic تنها یک نوع امتیــاز وجود دارد و نحوه توزیع آن بین مهارت ها و ویژگی ها تنها به سلیقه بازیباز بستگی دارد.
به این ترتیب سیستم انعطاف پذیری سیستم نقش آفرینی بازی بسیار زیـــاد است با این که انتخاب نحوه استفاده از این LP ها به عهده گیمر است افراد آینده نـــــگر LP ها خود را تنها در چند زمینه محدود استفاده خواهند کرد.یکی از ویژگی های عالی Gothic که در هیچ بازی دیگری وجود نداشت قابلیت شکست دادن بعضی از شخصیــــــت ها بدونه شکست دادن آن ها بود.مثلا اگر نگهابانی را شکست می دادید نگهبان کـــشته نمی شد بلکه فقط روی زمین بیهوش می افتاد و شما می توانستید وسایـــــــل آن را بردارید یا اگر با غولاها و اکثر راهزنان می جنگید و آن ها را شکست می دادید خــــــود به خود آن ها کشته می شدند.با این حال شما در انتخاب این که چه کسی را بکشید یا زنده باقی بگذارید هیچ آزادی عملی نداشتید .همین مساله در مورد شخصیت های اصلی بازی هم صدق می کرد مثلا هیولاها شما را می کشتند ولی افراد خـــــــــــوب معمولا شما را زنده می گذاشتند و صرفا دارایی های نان را به غنیمت می بردند.امـــا در Gothic 3 این ویژگی ها به صورت خیره کننده ای بهبود پیدا کرده اند.شما می توانیــد افراد را تا سد حد مرگ کتک بزنیدولی تا وقتی ضربه نهایــــــــی (Coup De Grace ) را وارد نکنید فرد کشته نمی شود . به این ترتیب نه آزادی عمل بازی افزایش پیدا کرده است بلکه روند انجام بازی نیز بسیار واقع گرایانه و منطقی تر از بـــــــــازی های قیلی شده است.

برای نمایش این ویژگی ها يراحان بازی دموی جالبی نمایـــــــــــــش دادند.در این دمو شخصیت اصلی بازی مبارزه دوستانه ای با رقیبش آغاز کرد و جــــــمعیت نیز آن ها را تماشا می کردند .پس از پیروزی گیمر اختیار آن را داشت که به زندگی رغیبش خاتمه دهد یا او را رها کند.پس از کشته شدن توسط گیمر NPC ها شـروع به فریاد و اعتراض کردند .در این صحنه هوش مصنوعی بازی به خوبی آشکار شــــد.آزادی عمل در Gothic 3 به حدی زیادی افزاش پیدا کرده است . در بازی های قدیمی Gothic مـــــی توانستید شغل خاصی مانند آهنگری را انتخاب کنید یا به گروه راهب ها دزدها یا ارتـــش پادشاه ملحق شوید به دزدی و جنایت دست بزنید یا راه راستی وکمک به دیگران را انـــــتخاب کنید و بالاخره انسان بد یا خوبی باشیدولی روند داستان اصلی بازی تقریبا ثابــــــت و یکنواخت بود. اما در Gothic 3 می توانید مسیر کلی داستان بازی را نیز کاملا عوض کنید تا ان جا که اختیار دارید انسان ها را از دست اورک ها نجات بدهید بی تفاوت به دنبـال منافع شخصی خود بروید یا حتی در نابودی نسل انسان ها به اورک ها کمک کنیـــد.!
علاوه بر آزادی عمل بسیار زیاد در داستان اصلی بازی تعداد بسیار زیادی ماموریــــــت اختیاری هم در بازی وجود دارد که هر ماموریت نیز به شیوه های مختلفی قابل انجــام است.مثلا می توانید برده داری کنید , رهبری مردم یک دهکده یا را اختیار بگیرید و بــه شورش دست بزنید یا به تنهایی با دشمنان مبارزه کنید.جالب این که به راحتی مـــی توانید با اورک ها ارتباط برقرار کنید.البته اورک ها در ابتدا کار به شما بی اعتـــــــــــماد هستند ولی بعد از اینکه به آن ها کمک کنید به تدریج به شما اعتماد پیدا می کننــد.
بازی گوتیک 2 دارای هوش مصنوعی بالایی بود و رفتار افراد را کنترل می کرد. بر اسـا انچه در تریلر بازی Gothic 3 در نمایشگاه های E3 و GDC دیدم هـــوش مصنوعی Gothic 3 از بازی قبلی بسیار عالی تر شده بود . افراد در بازی نه تنها نســــبت به محیط اطراف ساعات سبانه روز و سایر NPC ها عکس العمل نشان می دهند بلکه نسبت به جزیی ترین اعمال گیمر نیز حساسیت دارند.

تاخیر در انتشار بازی به خاطره اخرین تغییراتی است که در اعتراض گـــــیمر ها صورت گرفته است . مثل سوار شدن بر اسب . شکار کردن و خوردن گوشت حیـوانات و ......).
با توجه به این که شرکت Piranha Bytes هنوز کار روی Gothic 3 را به پایان نرسانده است قضاوت در مورد این بازی کمی مشکل است.این بازی بسیار جاه طلبـــــــــانه و خوش ساخت به نظر می رسد اما سال های طولانی انتظار را برای بازی های کـــــامپیوتری ثابت کرده است بازی های بیسار معدودی توانسته اند انتظارات جاه طلبانه ی اولیه را بر آورده سازند.
آیا گوتیک 3 می تواند خــــاطره خوش گوتیک 2 را زنده کند و طرافداران بازی Oblivion را راضی نماید؟

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
برای آغاز کار من قسمت(سرزمین)اول بازی که شخصیب اصلی بازی در انجا کار خودش رو اغاز می کنه رو معرفی می کنم.

اشم این سرزمین Myrtana است که داستان اصلی بازی از انجا شکل گرفته.

این سرزمین از این چند قسمت تشکیل گشته :

Ardea
Cape Dun
Faring
Geldern
Gotha
Montera
Nemora
Okara
Reddock
Silden
Trelis
Vengard

--------------------------------------------------------------
برای بازی کردن من یک نکته بسیار مهم که حتما به درد شما می خوره را گوش زد می کنم.
1-بازی یک باگ گرافیکی مهمی که داره این که در هر سیستمی روی گرافیک Low گیم Lag عجیبی می زنه که شما رو متحیر می کنه . برای از بین بردن این باگ شما همیشه گرافیک بازی را روی Meduime قرار بدید و فقط نصبت به قدرت سیستم خودتون Pixe Shader رو پایین بیارید.

این هم اخرین ورژن از پکچ بازی :
Gothic 3 1.12 EU Patch

این هم Fixe File :
Gothic 3 v1.12 [EURO] Fixed Files #1

اگه لینک اشکال داشت خودتون از سایت Gamecopyworld بگیریدش.

این هم اولین Game Walkthroughs : ( منطقه Ardea )

Ardea

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
سلام دوست عزیزم Ientenx.
این بازی بازی خیلی خوبی است که من تا یه ماه پیش خیلی این بازی رو بازی میکردم ولی به خاطر گرافیک بالای بازی کارت گرافیکم سوخت منم دیگه اونو بازی نمیکنم چون با کارت گرافیک 256 هم بازم همون طوریه.ولی چند تا سوال داشتم که :
چه جوری میشه با نیروهای orc متحد شد.یه جا خونده بودم هرچه آدم های بیشتری بکشی اورگ ها با تو رفتارشون بهتر میشه حتی تا جایی که با اونا به جنگ میریم ولی من سرزمین جنوبی یا سرزمین اعراب رو کاملا نابود کردم و مطمئنم که حداقل داخل شهر های اونا به غیر از برده ها کسی نموندهولی با این حال فقط اورگ ها در بعضی جاها فقط تا حد راه دادنم به قلعشون با من محربون شدن ولی اگه وارد قلعشون بشم و بخوام پیش فرماندشون برم عصبانی میشن و میفتن دنبالم.
دوم اینکه موقعی که با اعراب ودزدان میجنگیدم عصاهایی رو یدست آوردم که جادویین ولی نمیدونم چه طوری ازشون استفاده کنم.
راستی چه جوری میشه پیش اورگ ها محبوبیت به دست آورد و چه جوری میشه زره های قوی تری رو از مردم خرید چون به من میگن 75%نمیدونم چی لازم داری.

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
سلام عزیز اره این بازی گرافیک خیلی بالا یی داره من خیلی با بازیش حال کردم اخرشه من خودم سیستمم خیلی بالا هست برای همین تا حالا به مشکل توی این بازی بر نخردم تمام تنزیمات گرافیکیشو گزاشتم تا اخر ولی بازم خیلی خیلی روونه من تازه این بازی شروع به بازی کردم وهنوز به اون جاهایی که شما ها میگین نرسیدم ولی کاره خوبی کردی این تا پیک رو گزاشتی من اگه مشکلی داشتم از شما میپرسم

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
راستی یه بازی دیگه هم هست توی همین سبک اونم حیلی عالیه ولی اونم گرافیکش خیلی بالا هست واگه سیستمت پایین باشه غیر ممکنه بتونی بازیش کنی اونم این بازی هست
Oblivion

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
برای اجرای این بازی حد اقل باید رمت 1gb باشه وگرافیکتم 256 Fx6600 به بالا باشه یا 512 همین Fx6600 من این بازی رو تموم کردم خیلی باحاله داستا نشم جالبه ولی دقیقا زمان تموم شدنش برای من 138 ساعت طول کشید دیگه خودت ببین چه قدر سخته خیلی فکریه ولی جالبه

hamed_toopetoop

کاربر سایت
May 20, 2007
16
اینم چند تا عکس از داخل بازی که من براتون از بازیم گرفتم البته اندازه ها شون فرق میکنه یکیش کوچیک شد یکیش بزرک نمی دونم چرا این شکلی شده

Attachments

• Oblivion1.JPG
    Oblivion1.JPG
    46 KB · مشاهده: 39
  • Oblivion2.JPG
    Oblivion2.JPG
    48.1 KB · مشاهده: 34
  • oblivion3.JPG
    oblivion3.JPG
    46.7 KB · مشاهده: 36
  • oblivion4.JPG
    oblivion4.JPG
    42.5 KB · مشاهده: 36

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دوباره سلام.
سوالای من بی جواب مونده پس این آقای Ientenx استاد من کجاست.
راستی اون شهری که اول بازی که دموشو نشون می ده که اورگ ها به اون حمله کردن و طلسم شده رو چه طوری میشه آزاد کرد وقتی طرف اون چیزی که شبیه یه حبابه و دور شهره میرم خونم کم میشه.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
راستی یه بازی دیگه هم هست توی همین سبک اونم حیلی عالیه ولی اونم گرافیکش خیلی بالا هست واگه سیستمت پایین باشه غیر ممکنه بتونی بازیش کنی اونم این بازی هست
Oblivion

خوب که چی ؟!!

Oblivion هم میشه با یک سیستم Low بازی کرد !!

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
دوباره سلام.
سوالای من بی جواب مونده پس این آقای Ientenx استاد من کجاست.
راستی اون شهری که اول بازی که دموشو نشون می ده که اورگ ها به اون حمله کردن و طلسم شده رو چه طوری میشه آزاد کرد وقتی طرف اون چیزی که شبیه یه حبابه و دور شهره میرم خونم کم میشه.

1- در مورد Orc ها باید بگم که فقط باید سری ماموریت های اون ها رو انجام بدی تا اعتماد اونها با شما جلب بشه ولی بهتر که بازی رو با Alliance Unite ببری .

2- اون سرزمین Myntera است که برای دفاع از خودس یک شیلد دور شهرش کشیده . تمام بازی برای نجات اون شهر :cool:
----------------------------------
و این هم یک خبر که دیروز وارد دنیای Game شد :

Jowood اعلام کرده که تیم 16 نفری بازی Gothic قصد ساخت ورژن IIII این بازی رو دارن .:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر