4 Top spin

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بچه ها خیلی کم مونده که این بازی بیاد...کسایی که مثل من منتظر این بازین و در موردش اطلاعاتی دارن که به درد میخوره،تو این تاپیک بنویسن...بازی ایشالا 15 مارچ میاد.

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
Top-Spin-4.jpg

top spin 3 يكي از بهترين شبيه سازهاي بازي تنيس بود كه تا حالا ساخته شده بود.
در top spin 3 يك سختي منطقي كه همه آن را به ياد داريم در گيم پلي بازي و جود داشت اين سختي باعث طبيعي تر شدن بازي و تلاش بيشتر گيمر و در نتيجه بيشتر لذت بردن از بازي بود.به گزارش ign در top spin 4 همين گيم پلي با اعمال يك سري تغييرات حفظ شده است.يكي از ويژگيهاي بارز اين بازي وجود بزرگترين صف از بازيكنان تنيس هستش طبق تريلر پخش شده از سايت ign در اين ميان از قابل توجه ترين بازيكنان ميتوان به آندره آقاسي و پيت سمپراس اشاره كرد این اولین بار است که دو بزرگترین بازیکن تنیس در تاریخ آمریکا قادر خواهند بود تا در مقابل یکدیگر به رقابت بپردازند واين نشانگر كثرت بازيكنان موجود در بازيست.
به گزارش ign در نسخه نمايشي اين بازي جزييات بازيكناني چون فدرر-اندي موراي و نادال تعجب همگان را بر انگيخته.مثلا فدرر همان پيراهني را در بازي پوشيده كه او در مسابقات ايالات متحده بر تن كرده بود و اين نشانگر تمركز مثال زدني بازي بر جزييات و زندگي بازيكنان است.به گفته ign نحوه ضريه زدن هر بازيكن به راكت بسيار شبيه به واقعيت بوده ودر اين راستا حركات فدرر رو مثال زده.گيم پلي بازي سخت تر و دقيق تر شده و شما تاثير دقيق راكت روي توپ رو احساس ميكنين والبته گفته شده كه گيم پلي بازي سريعتر هم شده و انيميشنهاي زيادي هم به گيم پلي و حركات بازيكنان اضافه شده كه لذت بازي رو دو چندان خواهد كرد نكته ديگه اي هم كه به اون اشاره شده پشتيباني بسيار خوب بازي از move هستش.

(منبع:http://ps3.ign.com/articles/111/1118879p1.html)

topspin4_large.jpg

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
خوب خیلی خوشحال شدم که دوستان دیگه هم مثل من برای اومدن این بازی لحظه شماری میکنن! راستی بچه ها این بازی آنلاین هم داره دیگه قاعدتا !؟ چون میخوام قدرتمو تو این بازی و اصولا بیشتر بازی های ورزشی،بکشم به رخ !

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
منم کلا عاشق تنیس هستم به خصوص Top spin
نمیدونم میدونید یا نه ولی همین الان که تو PSN بودم دیدم نسخه دمو بازی اومده حجمش هم 1 گیگ هست...

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
سلام
منم کلا عاشق تنیس هستم به خصوص Top spin
نمیدونم میدونید یا نه ولی همین الان که تو PSN بودم دیدم نسخه دمو بازی اومده حجمش هم 1 گیگ هست...

ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل چقد خوشحالم کردی ! شب میزارم دانلود شه ! مرسی داداش

راستی تو این گیم پلی که دیدم ، یک سری نکات دیدم که گفتنش بد نیست :

-اول اول بازی موقعی که بازیکن ها میخوان بیان تو،موقعی که بازیکن داره اینور اونور میپره و گرم میکنه،صدای تکون خوردن زیپ ساکش میاد که معرکس !
-وقتی که بازیکن ضربه میزنه،یه دادی هم با خودش میزنه که این صدا چند مدله و یک مدل نیست و اگه ضربه ی آروم هم بزنه اصلا داد نمیزنه
-وقتی راکت میخوره به زمین صدای راکت محشره
الان که دارم اینارو مینویسم آب دهنم داره میریزه رو زمین !!!!
-تو صحنه آهسته،آخرش که چهره زننده ی ضربه رو نشون میده که توپ رو دنبال میکنه و امتیاز میاره خیلی قشنگه
-وقتی داور بازی به تماشا چیا میگه : Quiet Plz,Thank You من بیهوش میشم !
-اینکه اگه دلت خواست، دایره میزنی تا صحنه آهسته ببینی هم خوبه و مجبور نیستی هر ضربه که میزنی هی ضربدر بزنی تا صحنه آهسته نبینی
-وقتی خطا اتفاق میفته،داور خط داد میزنه : ّFaultttttttt که اینم قشنگه و چند مدل این کلمه رو میگه
-تو بازی،به مرور بازیکنا خسته میشن و دیگه نیمتونن مثل اول بازی Top Spin بزنن
-به مرور به آخر بازی میرسیم ضربه ی بازیکنا شل تر میشه
-آخرای بازی هم اونجایی که آقاسی امتیاز میاره و از خستگی یه لحظه میشینه رو زمین هم جالبه
-گیم پلی بازی رو هم که دیگه اگه حرفی در موردش نزنم بهتره چون اگه بخوام وصفش کنم ممکنه فشارم بیفته !
خدا دیگه طاقت ندارمممممممممممممممممممممممممم

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
دوستان با افتخار به عنوان اولین نفر که نسخه دمو رو دانلود کرده اعلام میکنم که دانلود کردم :d
بازی خیلی قشنگه . ضربات - چهره بازیکن ها - و مخصوصا مو هاشون خیلی قشنگ و عالی کار شده
فقط یه بدی که داشت اونم زمین های معمولیشون بود . یعنی زمین خاکی هیچ فرقی با زمین Hard نداره چون افکت بلند شدن خاک موقع ضربه خوردن توپ به زمین و یا در حرکت بازیکن ها ندیدم
اما در کل باید بگم که بازی خیلی قشنگه و Top Spin باز ها خوششون میاد

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دوستان با افتخار به عنوان اولین نفر که نسخه دمو رو دانلود کرده اعلام میکنم که دانلود کردم :d
بازی خیلی قشنگه . ضربات - چهره بازیکن ها - و مخصوصا مو هاشون خیلی قشنگ و عالی کار شده
فقط یه بدی که داشت اونم زمین های معمولیشون بود . یعنی زمین خاکی هیچ فرقی با زمین Hard نداره چون افکت بلند شدن خاک موقع ضربه خوردن توپ به زمین و یا در حرکت بازیکن ها ندیدم
اما در کل باید بگم که بازی خیلی قشنگه و Top Spin باز ها خوششون میاد

ببخشیدا ولی من دیشب داشتم دموشو بازی میکردم !!!! واقعا قشنگه فقط خیلی آسونه که مطمئنا بازی اصلی سخت هم داره ! من که از الان پولشو گذاشتم کنار !!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
ببخشیدا ولی من دیشب داشتم دموشو بازی میکردم !!!! واقعا قشنگه فقط خیلی آسونه که مطمئنا بازی اصلی سخت هم داره ! من که از الان پولشو گذاشتم کنار !!
ببخشید من حواسم نبود :d
بازی رو هم میتونی سخت کنی. وقتی بازیکن حریف رو هم انتخاب کردی با زدن دکمه های چپ و راست سختیش کم و زیاد میشه

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
واقعا این دمویی که من بازی کردم محشره ! واقعا قشنگه ! آدم احساس میکنه بازی واقعیه،اصلا نمیشخ این بازی رو با Virtua Tennis 2009 که بازی میکردم مقایسه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر