Final Fantasy XIII-2 | PS3

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوب بالاخره بعد از شایعات بسیار زیاد و همونطور که خودم بعد از مصاحبه با کیتاسه خبرش رو لیک کرده بودم FFXIII-2 هم برای کنسول های PS3 و X360 آنانس شد. بازی جدید در زمستان سال آینده منتشر میشه و خوشبختانه اینبار دیگه خبری از تاخیر 6 ماهه بین نسخه های ژانپی و انگلیسی نیست!

اما توی تصویر زیر میتونید لوگولی بازی رو ببینید که Lightning رو در کنار یک شخصیت مرد دیگه نشون میده که ظاهرش خیلی خوفه!:D

sNhF672n2N5t9R6O971Hg8i5bUowlp33.jpg

این شخصیت جدید همون پسری هست که قرار بود به بازی اضافه بشه و به رابطه ان و لایتنینگ پرداخته بشه!

اما اولین تصویر از بازی هم منتشر شده که لایتنینگ رو با ظاهر و سلاحی جدید نشون میده که فوقالعاده هست!

LfPR4t2OGW5Bih4iBqI9StN7FzL2KwC7.jpg

طبق صحبت هایی که شده تریلربازی در 20 ژانویه منتشر میشه و همچنین بازی قراره خصوصا توی بخش کامبت سیسمتش تغییرات بسیار زیادی رو به خودش ببینه.

منتظر تصاویر و اخبار بیشتر از همین ترد باشید!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان اطلاعات ویرایش میشود!:D

این یارو زن نیست، مرده!:D چقدر هم خفنه که این یعنی یه رمنس عالی که بازی اصلی کم داشت!

میتونید این دو نفر رو توی تصویر زیر ببینید!

50866796133646271810.jpg

البته من کماکان دوست دارم شخصیت منفی باشه!:D

پ.ن: طرف شبیه Kain نیست؟:D ولی خداییش بازم نومورا شاهکار کرده!

پ.پ.ن: چه شمشیر خفنی هم دستش گرفته! من اینو میخوام!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان این هم همون عکس Lightining در پست اول که اینجا میتونید با کیفیت خیلی بهتر ببینیدش!

http://s24.aks98.com/files/66527836235412402750.jpg

توی این عکس به سلاح Lightning نگاه کنید، خیلی جذاب هست! البته من لباس های قبلیش رو بیشتر دوست داشتم! امیدوارم توی بازی بشه لباسش رو عوض کرد!

اینم یه Boxshot از بازی که دیدنش خالی از لطف نیست!

http://s24.aks98.com/files/01725998877086173476.jpg

البته یهو دیدید مثل بازی اصلی همین شد باکس شات بازی!:D (توی ژاپن که همینه!)

سایز تصویر بالا خیلی بالا هست و لوگوی بازی رو قشنگ میتونید توش ببینید!

راستی چه خوب میشد این همون پروژه بزرگ سوم میشد که امتسو داره براش آهنگ میسازه! آخه هامازو رو هم که از SE انداختن بیرون! اگه آهنگ های بازی هم دست پخت امتسو باشه و پرلود و قطعه معروف Fighting که بعد از هر مبارزه پخش میشد به بازی جدید برگرده رسما همه چیز حله!:D

راستی خدا کنه Cid یجوری زنده بشه به بازی برگرده! مرگش هم مشکوک بود! آخه FF که بدون Cid معنی نمیده!

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
واقعا این نظر خوبه که battle system قراره تغییراتی بکنه.
و داستان هم عاشقانه میشه:x.
به یاد ffviii افتادم.

پ ن: ماکان با قد یارو :dخیلی حال کردم حالا لایتنگ باید سرشو بگیره بالا تا نگاهش کنه.:d
خوب شد یارو :dزن نیست!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حمید استیلش خیلی خفنه! البته یکم شبیه Kain از FFIV هست اما در مجموع خیلی ناره! سلاحش هم که دیگه تهشه! فقط خدا کنه شخصیت منفی باشه!

میدونی حمید ونیل و فنگ حداقل دیگه مثل بازی اصلی پررنگ نیستن، داستان و پرداخت شخصیت ها بهتر میشه! کلا همینکه رمنس به بازی اضافه بشه خیلی خوبه. این Snow هم چون سرا رو نجات داده دیگه هی ان دیالوگ های مسخرش رو تکرار نمیکنه و خوشبختانه از شرش خلاص شدیم!:D

سز هم دیگه گریه نمیکنه!:D میدونی کلا داستان و پرداخت شخصیت ها جا داره خیلی بهتر بشه! تمرکز داستان هم از روی فال سی ها برداشته بشه خیلی خوب میشه. کلا من معتقدم FFXIII هرچند بازی بدی بود اما پتانسیل بالایی برای یه FF خوب شدن داشت! امیدوارم بازی جدید از این پتانسیل ها استفاده کنه!

BS هم کلا تغییر کنه خوبه!:D هم باید Limit Break رو به بازی اضافه کن و هم اینکه یه دستی به این سیستم Summoning بکشن و با همه کارکترها بشه همه رو احضار کرد! ایدولن هارو هم خدا کنه بیشتر کنن و افریت بیاد به بازی!

این سیستم پارادیگم ها هم کلا اضافه و چرته! همون مثل آدم بشه کلاس انتخاب کرد خیلی بهتره!

این کامیکوکورو رو هم باید بندازن!:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
این یارو زن نیست، مرده!:biggrin1: چقدر هم خفنه که این یعنی یه رمنس عالی که بازی اصلی کم داشت!

مگه از این لایتینگ رُمنس هم در میاد ؟! :d ولی ماکان من دوست دارم شخصیت سیاه باشه !
راستی خدا کنه Cid یجوری زنده بشه به بازی برگرده! مرگش هم مشکوک بود! آخه FF که بدون Cid معنی نمیده!

بیچاره Cid رو که نفله کردیم ولی حله کلا ... تو دنیای فانتزی همه چیز قابل برگشتِ :d

پ.پ.ن: چه شمشیر خفنی هم دستش گرفته! من اینو میخوام!

اون سمت راستی ـه شمشیرِ ؟ خیلی خوفه !!

پ.ن:ماکان من موگل میخوام :(

پ.ن:موسیقی درست حسابی بسازن آدم حداقل از نظر احساسی ارتباط برقرار کنه با بازی ...

بترکونیم تاپیک رو با مهدی و سهراب و آقا حمید و بقیه برو بچه ها ... هستی ؟ :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مگه از این لایتینگ رُمنس هم در میاد ؟! ولی ماکان من دوست دارم شخصیت سیاه باشه !

چرا در نمیاد؟:D مگه چشه؟:D منم دوست دارم شخصیت منفی باشه، مثل سفیروث! منتها خیلی دوست دارم یه رابطه عاطفی با لایتنینگ داشته باشه!

بیچاره Cid رو که نفله کردیم ولی حله کلا ... تو دنیای فانتزی همه چیز قابل برگشتِ

کجا ما کشتیمش؟ نیروهای سنکتوم ریختن خونشون با تیر زدنش بعد نشون داد دستش افتاد! خیلی راحت میشه برگردوندش!:D

من دوست دارم ان یارو Rosch هم توی بازی باشه! Nabaat هم خوب بود! کلا هرچقدر ویلاین ها بیشتر و با پرداخت بهتر باشن بازی بهتر میشه! مثل FFVII که موفقیتش رو مدیون پرداخت بی نظیر و تکرار نشدنی سفیروث هست!

اون سمت راستی ـه شمشیرِ ؟ خیلی خوفه !!

آره!:D همونی که ازش رنگ ابی میزنه بیرون!:D خیلی خفنه!

پ.ن:ماکان من موگل میخوام

منم میخوام، بیا با هم گریه کنیم!:D

بترکونیم تاپیک رو با مهدی و سهراب و آقا حمید و بقیه برو بچه ها ... هستی ؟

به پست های بالا نگاه کنی میبینی بنده تو بودم!:D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بعد از دیدن تریلرش برای اولین بار که عاشق اینجور بازی ها میشم
تریلرش فوق العاده بود
بعد یه سوال دارم که الان المان های rpg ایش در چه حده؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
این سیستم چرخش تو بازی رو درست کنن ... کار ما شده بود آنالوگ + دایره + Fight بازی بیش از حد خطی بود ... کاری کنن بشه از طریق همون کشتی هوایی (یا سفینه بود ؟ :biggrin1:) حالا هر چی این ور و ان ور بریم و ازادی عمل بیشتری داشته باشیم .

چرا در نمیاد؟:biggrin1: مگه چشه؟:biggrin1:

این خانوم کلا بویی از احساسات نبرده :d با اون اخلاق نصف رُمنس هم ازش در نمیاد !:d

منم دوست دارم شخصیت منفی باشه، مثل سفیروث! منتها خیلی دوست دارم یه رابطه عاطفی با لایتنینگ داشته باشه!

پسر زدی به هدف :d کرکتری مثل لایتینگ از کی خوشش میاد ؟ یکی مثل خودش که اونم جور شده ظاهرا :d حله پس ... :d

کجا ما کشتیمش؟ نیروهای سنکتوم ریختن خونشون با تیر زدنش بعد نشون داد دستش افتاد! خیلی راحت میشه برگردوندش!:biggrin1:

بابا Cid رو ما کشتیم ! تغییر چهره داد آخرش دو تا بال در اومد ازش ... یا مَن چت زدم ؟ :d

آره!:biggrin1: همونی که ازش رنگ ابی میزنه بیرون!:biggrin1: خیلی خفنه!

وای فکر کن کنترل این یارو تو بازی رو داشته باشی ب همراه لایتینگ مثلا یه کومبو ترکیبی بزنن !!

به پست های بالا نگاه کنی میبینی بنده تو بودم!:biggrin1:

نگرفتی که ... اسم بقیه را اوردم ترغیب بشن بیان بحث بابا :d

پ.ن:در ضمن انگار موقع شنیدن خبر یراست اومدی تاپیک بزنی تو جو بودی :d امیر حسین قبلش یکی زده بودا :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بعد از دیدن تریلرش برای اولین بار که عاشق اینجور بازی ها میشم
تریلرش فوق العاده بود
بعد یه سوال دارم که الان المان های rpg ایش در چه حده؟
ان تریلری که تو دیدی برای Versus هست نه این!:D

بابا Cid رو ما کشتیم ! تغییر چهره داد آخرش دو تا بال در اومد ازش ... یا مَن چت زدم ؟

چت زدی چون Cid انجا نمیریه، بعدا نیروهای سنکتوم میریزن خونشون میزنن نفلش میکنن!:D

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
جای موگول اصل خیلی خالیه. الهی. قربونش برم.:x
این موگول جز ثابت ff بوده و اگه تو بازی باشه اتفاقا جنبه fun افزایش پیدا میکنه.
اما دقت کرده باشی واسه لایتنگ پر سفید مرغدونی گذاشتن. د خو نمیشه که با این پَر مَر ها برگردی تو خیابون.:d
اما همین پرها نشون میده که نگاهی به ff های گذشه کردن. امیدوارم این بازی خوب بشه. ولی تا نیاد بیرون چیزی نمیشه گفت.
منم از اون (یارو قدبلنده) خیلی خوشم اومد. با توجه به سیاهیش احتمالا شخصیت منفی باشه. اگه بتونن از آب درش بیارن خیلی خوب میشه.

وای ماکان اگه یه چیزی مثل داستان و شخصیت های ff4 بشه که عالیه. واقعا آخرت ffبود. کلی باس و داستان عالی. من دوبار این بازی رو از اول تا آخر بازی رفتم. یک بار هم رو ds. :d
جالبه یک شباهت هایی هم به زنی که باس تو تریلر versus بود داره.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
جای موگول اصل خیلی خالیه. الهی. قربونش برم.:x
این موگول جز ثابت ff بوده و اگه تو بازی باشه اتفاقا جنبه fun افزایش پیدا میکنه.

دقیقا ! این موگل رو وارد بازی کنن آدم انرژی میگیره میبینتشون :x

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اما همین پرها نشون میده که نگاهی به ff های گذشه کردن. امیدوارم این بازی خوب بشه. ولی تا نیاد بیرون چیزی نمیشه گفت.

من دیروز هم گفتم، یه جورایی احساس کردم بازی اتمسفرش به FFX نزدیک شده! این شخصیت جدیده هم که شبیه Kain هست! کلا اگه طراحی هنری بازی برگرده به ریشه های FF خیلی خوب میشه!

وای ماکان اگه یه چیزی مثل داستان و شخصیت های ff4 بشه که عالیه. واقعا آخرت ffبود. کلی باس و داستان عالی. من دوبار این بازی رو از اول تا آخر بازی رفتم. یک بار هم رو ds.
جالبه یک شباهت هایی هم به زنی که باس تو تریلر versus بود داره.

FFIV و FFVI که کولاک بودن! دقت کنی FFXIII خیلی از FFVI وام گرفته بود! حتی ان جگرنات ها هم از FFVI امده بودن!

این تریلر Versus رو هم که ندیدم هنوز!:D الان میخوام دن لد کنم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر