The Tomb Raider Trilogy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
32169540446443669739.jpg

چندی پیش این کالکشن برای PS3 تایید شد و طرفداران این بازی رو خوشحال کرد!
این کالکشن شامل 2 بازی TR : Legend و TR : Anniversary به صورت HD شده و همچنین آخرین نسخه ی بازی یعنی TR : Underworld هست!

بازی 22 March به قیمت 40$ عرضه میشه .

و فکر کنم توی این پک علاوه بر 3 بازی یک کد هست که یک سری آیتم برای home و تم از بازی رو در اختیار شما قرار میده! البته این رو مطمئن نیستم! درست نفهمیدم چی به چیه :d

اینم عکس های تم و آیتم های home :
هنوز عکسی از گیم پلی بازی نیمده که بتونیم با PS2 مقایسش کنیم!

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
تیتر تاپیک رو دیدم شاد شدم فکر کردم الان The Last Revelationو Tomb Raider 2و
Tomb Raider 3هستش که به نظر من بهترین ها توی سری هستن .=((

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تیتر تاپیک رو دیدم شاد شدم فکر کردم الان The Last Revelationو Tomb Raider 2و
Tomb Raider 3هستش که به نظر من بهترین ها توی سری هستن
کاملا موافقم
اگه اون ها ریمیک می شدن خیلی بهتر از این بود
این کالکشن به نظر من بی خودترین کالکشن بین همه کالکشن هاست
نسخه اچ دی هر سه شماره که هم روی PC و هم کنسول ها منشر شده. درسته فقط شماره سوم روی PS3 منتشر شده ولی روی 360 هر سه شماره منتشر شده و الان هم تعداد افراد چند کنسولی بالاست و مطمئنا این بازی رو تا بحال روی پلتفرم های دیگه تجربه کردن بر خلاف کالکشن های دیگه که یا مربوط به PS2 بود که نسخه HD نداشت و یا نهایتا PC که نسخه کنسولی نداشت.
ولی این کالکشن حتی یه شمارش هم همین یکی دو سال پیش روی PS3 منتشر شده.
در کنار اینها حداقل می شد ساپورت Move توی این بازی تجربه بازی کردن دوباره این سه شماره رو تا حدودی تغییر بده که متاسفانه خبری از Move نیست با وجود اینکه دو شماره آخری نسخه Wii داشته و فقط شماره Legend هست که نیاز به تغییرات در کنترل بازی داشته که متاسفانه سازنده ها به خودشون زحمت این کار رو ندادن
فکر نمی کنم که به خوبی بقیه کالکشن ها فروش بره
من که فقط اگه اون DLC انحصاری 360 مربوط به نسخه آخری توش باشه بازی رو انجام میدم و الا دوبار تا بحال این بازی ها رو انجام دادم و احتیاجی به تکرارشون نمی بینم
ولی در کل بازم این کار سونی و کمپانی ها دیگه جای تقدیر داره و انتشار نسخه های بازسازی شده و HD شده بازی های خوب نسل قبل برای طرفداران بسیار خوشایند هست
به امید کالکشن سری Jak که می تونه این آرشیو کالکشن های سونی رو کامل کنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Ok :d
بازی رو گرفتم ...

نکته جالبی که توی بازی هست که یک Theme هست که Dynamic هم نیست ... ولی رنگش آرامش بخش هست :d

بازی رو گذاشتم ... فرت بهم گفت : آپدیت کن ... 1.01 بازی مگه چندروزه اومده که آپدیت هم داره ؟
حجم آپدیت 12MB هست ...

بازی کنم بهتون اطلاع میدم :d
اگه سوالی کنید بهتره اینطوری فکر نمیکنم واسه خودم حرف میزنم ... شاید هم توضیح ندادم وقتی مخاطب نداشته باشه ...

یک کد هم داره توش که میشه عضو Exclusive Square Enix شد ...

واسه یک سری آدم ها که خالی میبدن که تو Square Enix هستن و نیستن ... این کد میتونه جالب باشه :d!

آخرین ویرایش:

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
اره فقط روی ایکس باکس زیاد بدرد نمی خوره چون اونا Legend , Anniversary v , رو اچ دی بازی کردن ما پی اس تیری بازا نداشتیم که حالا داریم خوبه من خودم رو پی اس تو Anniversary . legend رو بازی کردم خیلیم رازیم ایول دمش گرم از همشونم Legend قشنگ بود حالا هم حاضرم بخرمش \m/یا علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر