Devil May Cry كمك در3

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
من وقتي اون دلقك رو رو به اصطلاح مي كشم و به جاي اصلي بر ميگردم و اون نيزه را بر ميدارم بعد از اون نمي دونم چكار كنم
لطفا من رو راهنمايي كنيد:confused:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من وقتي اون دلقك رو رو به اصطلاح مي كشم و به جاي اصلي بر ميگردم و اون نيزه را بر ميدارم بعد از اون نمي دونم چكار كنم
لطفا من رو راهنمايي كنيد:confused:

برای اولین بار هست که با دلقک میجنگی ؟
اگه برای بار اول هست من تا اونجایی که یادمه وقتی که دلقک رو میکشی میری تو یک محوته ی بزرگی که اونجا یک دری هست که باید بری داخل اون راستی اگه اشتباه نکنم قبل از اینکه وارد در بشی باید با یک هیولای بزرگ که تقریبا شبیه مار هست بجنگی . شما یکم اون محیطی رو که هستی توضیح بده تا من بتونم بهتر و دقیقتر راهنماییت کنم . موفق باشی ;) .

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
بايد برگردي به اون اتاق كه فكر كنم بالاي اتاق يا اتاقك قفس شكل هست ( البته درست يادم نيست )
بعدش از پلا هاش بري بالا و يه چيزي هست كه بايد نيزه رو بزني توش

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
تا اونجايي كه ذهن ياري مي كنه , اونجا بايد مرحله ي 5 باشه .

ببينيد از مرحله 5 شروع مي كنيم :
بعد از شروع مرحله و مبارزه با آرخام در مد دلقك بايد به بالاي مارپيچ بريم و ...

بعد كمي پايين تر به طبقه ي دوم ميايم و vajura رو بر ميداريم .

فكر مي كنم روبروي هميون قسمت , يه دري بود كه بايد vajura رو اونجا ميگذاشتيم . بعد soul of steel رو از اين قسمت بدست مياريم .

بعد به كمي بالاتر ( فكر مي كنم اون در سبز رنگ بالا ) ميريم .

فكر مي كنم اين مرحله اين جا تموم ميشه . به اينجا ميرسيم و ...

بعد از گذر از اون مرحله وارد اين قسمت ميشيم , البته قبلش بايد به پايين بريم تا يه آيتمي رو بگيريم .

بعد از گذر از اين قسمت , در اتاق جديد به بالا ميريم , و از آيتم مورد نياز استفاده ميكنيم .

حالا مي تونيم از آسانسور استفاده كنيم . اين همون آسانسوريه كه تو قسمت هاي قبلي زير اون در بود .

به سمت در ميريم و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر