کمک در بازی call of juarez

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
لطفا هر کی می دونه کمکم کنه ... همون اول بازی که وارد یه شهر می شه و یه دختره رو تو اتاقی می بینه ... بعد باید از یه پنجره ی اتاق بیاد پایین و یه دفعه دو تا اسب می بینه که روبروشن ...نمی دونم باید بعدش رو چیکار کنم ...

masoud22000

کاربر سایت
Jun 4, 2007
2
اگه اشتباه نکنم اونجایی که با تیر میذارن دنبالشو میگی . باید فرار کنی کاری به اسبها هم نداشته باش برو جلو پشت اتاقک قایم شو باید یواشکی از شهر فرار کنی .

mahyarsat

کاربر سایت
May 18, 2007
32
دوست عزیز من بازی رو تموم کردم اگر درست بگی کجایی فکر کنم بتونم راهنماییت کنم
تا جایی که یادمه کلا یه قسمت مربوط به قطار داشت که خیلی هم وقتمو گرفت بگو کجاش گیر کردی؟ اگه همرو کشتی و لی نمیتونی به جلوی قطار برسی بگو تا بگم

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
دوست عزیز من بازی رو تموم کردم اگر درست بگی کجایی فکر کنم بتونم راهنماییت کنم
تا جایی که یادمه کلا یه قسمت مربوط به قطار داشت که خیلی هم وقتمو گرفت بگو کجاش گیر کردی؟ اگه همرو کشتی و لی نمیتونی به جلوی قطار برسی بگو تا بگم
دقيقاً همون جايي هستم كه ميگي

mahyarsat

کاربر سایت
May 18, 2007
32
میبخشی که تاخیر داشتم
بعد از اینکه به آخرین واگن می رسی و نیروهای پلیس رو اونجا می بینی 2 تا یار بهت میده که باهات میان مطمئم که الان داری از سمت چپ سعی میکنی خودت رو به خود لوکوموتیو برسونی اما هیچ دسترسی نبیستش
پس برگرد به همون واگن اول بجای اینکه از قطار بیای پایین و بری دنبال مسیر در سمت راست قطار که به کوه و تپه وصله و ظاهرا به هیچ جایی راه نداره بگرد یه مسیر باریک که به چشم نمیاد تو رو به سمت راست قطار می بره
یعنی شما بعد از اینکه در آخرین واگن به پلیس ها رسیدی و از واگن خارج شدی بجای اینکه بیای پایین سعی کن از راه باریکی که تو کوه بغل قطار هستش رو پیدا کنی
بعد بقیش معلومه چند نفر بهت حمله میکنن و بقیه ماجرا

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
لطفا یکی کمک کنه ... من آخر بازی گیر کردم ... جایی که نبرد تن به تن بیلی با رییس مخالفاس ... وقتی با مشت از پای درش میاره می ره سمت دختره ... بعد تصویر تاریک می شه و ما صحبت پیرمرده رو می شنویم ... یه دفعه به صورت آهسته رییسه از جاش بلند می شه و چاقوشو از جیبش در میاره و می ری سمت بیلی و اونو می کشه ... هر چقدر هم با دکمه ها هم ور می رم تو اون لحظه نمی تونم شات گان پیرمرده رو به رییس نشونه گیری کنم ...

mahyarsat

کاربر سایت
May 18, 2007
32
میبخشی من یه کم دیر به دیر سر می زنم اما امیدوارم به دردت بخوره

من هخم تو این بخش یه کم معطل شدم اما اونقدر هم سخت نیستش اینجا یه کم تمیرین کنی دستت میاد
مطمئنا الان هم تمومش کردی با توجه به تاریخ پستت
سعی کن دستشو بزنی

Tara_Rayehe

کاربر سایت
Jun 9, 2007
8
من بعد از یه مدت طولانی این بازی رو از اینترنت دانلود کردم اما زبان اون انگلیسی نیست لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم زبان اون رو به انگلیسی تبدیل کنم؟؟
و اینکه همون ابتدای مرحله درست شروع بازی موندم چه کار باید بکنم ممنون می شم راهنمایی کنید؟

iman_statham

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1
سلام بر عزیزان
بازی Call of Juarez رو چند وقتیه گرفتمش مرحله اولش گیرم موقعی که از کوه میام پایین جلود در مزرعه که میخام واردشم اون پیرمرده بهم میگه ( هی تو داری چه غلطی میکنی منم یه جوابی بهش میدم ) بعد اون هردفعه میخوام واردشم بازم همین حرفوتکرارمیکنه
باید چیکار کنم ازاین قسمت بگذرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر