Mass Effect 2 | PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ss_preview_61nknCQrVYL.jpg.jpg

درود :D .

حرف خاصی برای گفتن نیست :D .
نسخه ی PS3 ِ یکی از بهترین و کاملترین بازی های این نسل یعنی Mass Effect 2 چندی پیش تایید شد .

در باکس شات بازی اضافه شدن 6 ساعت گیم پلی و تمامی DLC های عرضه شده ذکر شده است که از نکات مثبت برای دارندگان PS3 به شمار می آید . ضمن اینکه بازی در 18 و 21 ژانویه در آمریکا و اروپا عرضه خواهد شد .

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
:(:(:((

با این که من کاملا بی طرف ام و همه پلتفورما رو دوست دارم،ولی از دیدن ME2 توی بازی های PS3 ناراحت شدم.ولی از طرف دیگه خوشحالم که PS3 داران هم میتونن از این شاهکار لذت ببرن.

بی خیال بابا!!!DLC رو بچسب!:d

میتونم دلیل ناراحت شدن شما رو بپرسم!! مگه چه اشکالی داره؟!>:)

:d

خوب میدونید،ME1 یه جورایی شروع کننده این نسل بود برای من،چیزی رو که توی این بازی تجربه کرده بودم هیچ جای دیگه ای ندیده بودم،ME2 هم همین طور،دوست داشتم همون طور که این سری اول روی X360 کارشو شروع کرده بود،همون جا هم کارشو تموم کنه...ولی به هر حال،مبارکتون باشه!

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
:(:(:((

با این که من کاملا بی طرف ام و همه پلتفورما رو دوست دارم،ولی از دیدن ME2 توی بازی های PS3 ناراحت شدم.ولی از طرف دیگه خوشحالم که PS3 داران هم میتونن از این شاهکار لذت ببرن.

بی خیال بابا!!!DLC رو بچسب!:d
میتونم دلیل ناراحت شدن شما رو بپرسم!! مگه چه اشکالی داره؟!>:)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
اینجور که تو فروم های بیگانه خوندم یکی دوتا DLCدیگه میخوان رو2 MEبدن میترسم نسخه PS3رو بگیرم(فقط برا DLCمیخوام) بعد چند ماه مونده به عرضه ME 3یه Ultimate Editionبدن حال مارو بگیرن خلاصه میخواستم بگم کسی میدونه Ultimate Editionبرای بازی در کار هست؟ یا همین نسخه PS3کاملترین نسخه است؟؟!
خبری؟ شایعه ای؟

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان کس میتونه داستان بازی رو بنویسه که ما وقتی از شماره 2 بازی میکنیم کار دستمون بیاد؟
من 1 رو روی XBOX دارم ولی بازی نکردم..
قصدم ندارم بازی کنم:d
اگر تو fORUM کسی جایی داستان بازی رو نوشته دوستان لطف کنن لینک بدن ممنون میشم...
100% یه درد اکثر بچه های PS3Nدار میخوره...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کس میتونه داستان بازی رو بنویسه که ما وقتی از شماره 2 بازی میکنیم کار دستمون بیاد؟
من 1 رو روی XBOX دارم ولی بازی نکردم..
قصدم ندارم بازی کنم:d
اگر تو fORUM کسی جایی داستان بازی رو نوشته دوستان لطف کنن لینک بدن ممنون میشم...
100% یه درد اکثر بچه های PS3Nدار میخوره...
نیازی به این کار نیستش:D نمی دونم NG Sigma 2 رو بازی کردی یا نه. اگه بازی کرده باشی می بینی که داستان نسخه قبل که روی این کنسول نیومده به صورت یک کمیک های تصویری به نمایش در میاد. توی این بازی هم داستان همین جوری هست و در بعضی قسمت ها باید تصمیم گیری های نسخه اول رو هم انجام بدید که تو شماره دو اعمال بشه. کلا خیلی منتظرم که دوباره بازیش کنم:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من ME2 رو ،رو 360 گرفتم همون اولاشو رفتم ولی زیاد یاهاش حال نکردم...
ولی رفیقام بس که زدن تو کلم گفتن برو نسخه ی PS3ــــشو بگیر من دیگه دو دل شدم.
میخواستم ببینم همش مثل اولشه؟!یا نه بازی جذابیتش وسطاش شروع میشه؟(عاشق نقش آفرینیم پس اینو لحاظ نکنین)

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
مجله GamesMaster به ورژن PS3 بازی ME2 نمره 9.3 داد . :| و پیشنهاد داده حتما ورژن PS3 رو بازی کنید .

اومدم همينو بگم !!

تو همه ي سايتا داره نمرات خيلي بالايي ميگيره !!

همه هم ميگن اگه نسخه 360 رو رفتيد بازم اينو از دست نديد !!!

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من که با هزار بدبختی xbox دوستم رو برای بار دوم قرض گرفتم
( بار اول واسه ME1 قرض گرفته بودمش ) تا ME2 رو بازی کنم و
فوق العاده لذت بردم ولی الان نمی دونم این رو هم بگیرم یا
نه آخه از طرفی کلی بازی خوب داره می یاد و بودجه ی ما هم محدود =((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر