Tomb Raider | PS3

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوب دوستان بالاخره همونطور که از قبل شایعه شده بود این شماره مجله Game Informer به معرفی نسخه جدید و البته Reboot شده Tomb Raider اختصاص داره و این بازی به طور رسمی معرفی شد!

tomb-raider-2.jpg

بازی جدید یک ریبوت برای سری حساب میشه که آغازی جدید برای لارا هست. داستان هم باز همونطور که قبلا لو رفته بود با بیدار شدن لارا توی یک جزیره متروک آغاز میشه و باید لارا با پیشروی توی این جزیره اسرار آمیز متوجه بشه که دلیل زنده موندنش و راز این حزیره چی هست! (خیلی شبیه لاست نشد؟)

در اینجا هم میتونید یک عکس بزرگ از تصویر جدید لارا رو ببینید که از نظر من خیلی زیبا طراحی شده!

http://assets.vg247.com/current//2010/12/tr-cover-2.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اولین کامنت رو هم خودم بزارم!:D

به نظر من TR جزو معدود بازی هایی هست که واقعا به ریبوت احتیاج داشت و CD کار درستی رو انجام داده. نظرم هم روی بازی جدید خیلی مثبت هست. از طراحی جدید لارا بی اندازه خوشم امده و مطمئن هم هستم CD بازی بدی درست نمیکنه!

کلا همه جیز مطابق میل من هست! تا انتشار اخبار و تصاویر بیشتر واقعا نمیشه صبر کرد!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ای آقا :D ! مگه پلتفرم هاش مشخص شده :D ؟
مشخص نشده چون هنوز این شماره مجله نیومده!:D ولی مثلا فکرمیکنی برای PS3 نمیاد؟:D خوب کاملا مشخص هست برای تمامی پلتفرم های موجود منتشر میشه!:D

باو بیشتر از10 سال هست دارم TR بازی میکنم!:D میدونم چی به چی هست!:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Rhianna Pratchett, writer and co-story designer on Mirror’s Edge, has been confirmed as the lead writer on Tomb Raider.

Crystal Dynamics has announced that BAFTA nominee and Writers’ Guild of Great Britain award winner, Rhianna Pratchett, is the lead writer for its 2013 Tomb Raider reboot.
Rhianna Pratchett is lead writer for Tomb Raider reboot | VG247
اينم از نويسنده داستان بازي

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
5 مارچ , خدا کنه با TLOU هم تاریخ نشه , بتونم بازی رو بگیرم :d
به نظر من اگه بازی رو پولیش کنند , یه بخش آنلاینی مثل Co Op هم بهش اضافه بکنند خیلی عالی می شه کما اینکه همین الآن هست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر