مشکل اساسی در بازی Pitfall: The Lost Expedition

SARINA _SH

کاربر سایت
Mar 27, 2007
2
بچه ها یه شیر مرد هست که تو این بازی به من کمک کنه . تو چند تا انجمن کمک خواستم ولی کسی بلد نبوده . اولین سوالم همینه : در مرحله دوم وقتی می خوام از یه صخره بالا برم این پیغام تو عکس را نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو بعضی مرحله ها هم میگه دینامیت نیاز داری یا مشعل نیاز داری ولی من نمی دونم اینا را از کجا باید بردارم؟؟؟؟؟؟؟

Attachments

• bazi.jpg
    bazi.jpg
    46.7 KB · مشاهده: 17

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
بچه ها یه شیر مرد هست که تو این بازی به من کمک کنه . تو چند تا انجمن کمک خواستم ولی کسی بلد نبوده . اولین سوالم همینه : در مرحله دوم وقتی می خوام از یه صخره بالا برم این پیغام تو عکس را نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو بعضی مرحله ها هم میگه دینامیت نیاز داری یا مشعل نیاز داری ولی من نمی دونم اینا را از کجا باید بردارم؟؟؟؟؟؟؟

باسلام
اول اینکه این بازی در یک محیطی انجام میشه که شما مرتب باید از این سرتا اون سر هی بری
و برگردی به خاطر همین خیلی از چیزها که شما در وسط بازی میگیری یک دفعه میبینی که به درد اول بازی میخوره . شما باید فقط به نقشه توجه کنی چون هر آیتمی که بگیری سریع در نقشه به شما نشون میده که کجا باید بروید . این عکسی هم که گذاشتی یک به اصطلاح قدرتی هست که شما پس از نجات دادن اون یارو که ماشینش تو آب گیر کرده بود بهت میده
البته بعضی از آیتمها را میتونی از اون یارو سرخپوسته که همیشه خوابه بگیری
ضمنا وقتی شما یه آیتمی یا وسیله ای را میگیرید مثلا مشعل که پس از مبارزه با غول اول بازی بدست میارید حتما در اول بازی یا قسمت های دیگر بازی کاربرد دارد پس فکر نکن که فقط باید بری جلو تو خیلی از جاها برگردی حتی به اول بازی
البته من این بازی رو یک سال پیش تموم کردم که الان حضور ذهن ندارم ولی خوب دوباره یه نگاهی بهش میندازم که بدونم اون آیتمها و وسیله ها را دقیقا از کجا بدست بیاری .
خدانگهدار

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
با سلام
من به خاطر شما یه نیم ساعتی رفتم و pitfal بازی کردم .
اگر شما معمولی راه عادی خودتون رو طی کنید مطمئنا به اون قسمتی که یه درخت خیلی بزرگ وسط محوطه هست رسیدی باید از قارچهایی که روی درخت رشد کردن و شاخ و برگهاش بری بالا تا به یه قسمت که یه مجسمه بزرگی برسی و با طناب هایی که اونجا هست از اونجا هم بگذر بعدا کمی میری جلوتر به یه منطقه ای میرسی که چند تا جوجه تیغی پایینشن که اگه از اونها هم رد بشید باید بپرید تو آب و اونورش یه پیر مردی ماشینش گیر کرده البته اگه به اون منطقه برید یک دمویی نشان داده میشه بعدا روش استفاده از اون پرش که تو عکس خودت نشون دادی رو بهت میگه که بعد از کمک کردنش باید با اون پرش به اون طنابه ضربه بزنی و ماشینشو بیاری بالا که بعد از این کار خودش قلاب سنگ بهت میده که باید تو همین محوطه وسط آب یه تیکه جزیره هست که وسط درختهاش یه خلبان گیر کرده که باید با قلاب سنگ بزنیش حالا باید برگردی به قسمتی که یه نوک هواپیما با پره هاش رو زمینه که اگه برسی به اونجا میبینی که بومیا براش سنگ پرتاب میکنن اول باید اونها رو بکشی بعدا باید تو هم به همون جایی که اونها تیر میزدن تیر بزنی که تا وقتی که پره ها به سمت اون راه بالای سرت برن بعدا ازش میری بالا و به اون راهه میری که به رئیس اول بازی میرسی و باید باهمون قلاب به پایه های چوبی که روش وایستاده تیر بزنی و بعد از شکست دادنش مشعل رو میگیری .
امید وارم تا انیجا بدردت خورده باشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر