بازی های خنده دار

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها من تایپیکی برای معرفی بازی های خنده دار ندیدم برای همین اینجا رو ایجاد کردم
لطفا دوستان هر بازی ای که تا به حال به نظرشون خنده دار آمده رو اینجا با کمی توضیحات بنویسند
نکته : هیچ دلیلی نداره بازی برای کنسول های نسل حال و جدید باشه می تونه از Snes و Sega و ... هم باشه ;)
من خودم یکی از خنده دار ترین بازی هایی که کردم بازی The Neverhood بود که بر روی Windows 95+ و Playstation 1 اجرا می شد
توی این بازی همه چیز از جنس خمیر بود و استیل بازی دارای معماهای بسیار فکری زیبا و سرشار از اتفاق های خنده دار و با مزه برای شخصیت اصلی بازی که klaymen نام داشت بود
اکثر بازی کنندگان خاطرات بسیاری از این شاهکار بازی های کامپیوتری که مطعلق به Dream Works بود را به یاد دارند
بازی دارای داستان جالب آهنگ های زیبا و از همه مهم تر معما های بامزه - خنده دار - فکری بود
در آخر هم با انتخاب بین خیر و شر دو پایان مختلف بازی رو می شد مشاهده کرد
نسخه ی بعدی این بازی برای Playstation ساخته شد به نام Skullmonkeys که من بازی نکردم برای همین نمی تونم توضیحی براش بدم و می شه زحمت برای دوستان:-"
اینم چند عکس از بازی The Neverhood :
neverhood-games_ets.jpg

neverhood-5.jpg

willroom.jpg

pipehouse.jpg

neverhood-4.jpg

در ضمن چون اینجا تایپیک معرفی هست از این بیشتر نمی تونم در مورد این بازی و داستان توضیح بدم و حتی ترجمه ی 36 صفحه ی دیوار نگاشت هاش رو بزارم اگر کسی خواست پیغام بده ;)

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من دو تا بازی با حال خنده دار داشتم.یکی بازی sheep dog بود البته اگه اسمش درست یادم باشه.که اگه یادتون باشه یه پرنده ای بود که ما اون موقع ما بش میگفتیم میب میب:biggrin1:
اونوقت اون گرگه که همیشه دنبالش بود نقش اول بازیه:cheesygri که باید با یه حقه های با حالی گوسفند شکار کنه.
من اون موقع تا مرحله 9 بردم اونو بعدش گیر کردم....پیشنهاد میکنم بازیش کنید;)
Sheep%20dog%2000.gif

یه بازی دیگه هم داشتم که اکثریت میشناسنش.همسایه جهنمی 1 و 2 .اگه 3 اومد بگین به من.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
يه بازي با حال تر من يادمه تو ps1 بازي ميكردم sheep dog"n wolf بود كه بايد از گله سگ گوسفند ميدزديدم شخصيت اصلي بازي كايت mahsa خانوم منم فكر كنم منظورتون همين بازي باشه بازي فوق العاده با حالي بود همون كارتون كايت , road runerيا همون ميد ميد

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
من اصلا یادم نمیاد به بازیی خندیده باشم
البته F.E.A.R و silent hill توشون یه دمو داشت هرکدوم که خیلی خنده دار بود
ولی بازی خنده دار Fox hunt بود مال PS1 که مثل فیلم بود و خیل باحال بود
اون بازی که مهسا خانم و مهرداد جان اشاره کردن هم بد نبود
بانجی میبستی به درخت از این ور میرفتی اون ور
انصافا اون آخرهاش سخت شده بود ;)
ٌWanted هم جالب بود

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
يه بازي با حال تر من يادمه تو ps1 بازي ميكردم sheep dog"n wolf بود كه بايد از گله سگ گوسفند ميدزديدم شخصيت اصلي بازي كايت mahsa خانوم منم فكر كنم منظورتون همين بازي باشه بازي فوق العاده با حالي بود همون كارتون كايت , road runerيا همون ميد ميد
اره خودشه.منظورم همینه.شما تا اخر بازیش کردین؟من خیلی دوست دارم ببینم مرحله نهش چه جوریه؟اونجا که یه جونوریه قرمزه و از نور قرمز میترسه...

در ضمن چون اینجا تایپیک معرفی هست از این بیشتر نمی تونم در مورد این بازی و داستان توضیح بدم و حتی ترجمه ی 36 صفحه ی دیوار نگاشت هاش رو بزارم اگر کسی خواست پیغام بده
رهام جان فکر کنم بذاری بد نباشه ها..;) تایپیک رو محدود نکن ها؟هر چی داری بذار.منم چیزی پیدا کردم میذارم؟
نظرتون چیه؟;)

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
پلنگ صورتي ps1 خيلي باحال بود.
over the hedge هم بد نبود.
wario ware GBA خيلي جالب بود.(حتما بازي کنيد،شديدا پيشنهاد ميکنم)
rayman هم که خودتون ميدونيد.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها لطفا هر بازی ای می گین کامل معرفی کنین همراه با عکس و ...
می خوایم این تایپیک یک مرجع باشه برای دوستانی که به دنبال بازی های خنده دار هستند
برای مثال بله شاهکار JoWooD بازی Neighbours From Hell رو دیگه همه می شناسید
چند سال پیش بازی ای آمد که همه گان را از هر درجه ی سنی به بازی های کامپیوتری علاقه مند کرد !!!
خیلی ها معتقد بودند The Neverhood بازگشته است !!!
هدف کلی این بازی همان اسم آن است : همسایه های جهنمی !!!
که یعنی آزار و اذیت همسایه تا سر حد جنون بدون اثری از خود:p
شما در نقش وودی (Woody) قهرمان داستان هستید .
همسایه وودی : نفرت انگیز , بی رحم و پر سر و صدا است ! وودی در هر مرحله می بایست دزدکی در خانه همسایه حرکت کند و شوخی های استادانه و تله های جالب را برای آزار همسایه اش کار بگذارد ! امتیاز شما برحسب درجه کاری که انجام داده اید اندازه گیری می شود .
با این تفاصیل بازی ساده است و در اصل از تعدادی پازل تشکیل شده است .
وودی برای انجام نقشه های شیطانی اش باید ابتدا مواد لازم را تهیه کند . پس از تهیه مواد لازم باید تصمیم بگیرید به چه شکل از آن ها بهترین استفاده را بکنید . مثلا اگر یک اره پیدا کردید این اره برای بریدن دمبل همسایه که گاه گاهی از آن برای ورزش استفاده می کند بهتر است یا برای اره کردن صندلی راحتی که هنگام تماشا کردن تلویزیون از آن استفاده می کند ؟ شاید افتادن صندلی روی زمین بامزه تر باشد !
تمامی اذیت و آزار های شما در حال پخش بر روی تلویزیون می باشد پس سعی کنید بامزه ترین کار را انجام دهید :biggrin1:
نکات مثبت بازی پازل های بامزه و خیلی خنده دار آن - نیاز نداشتن به سیستم قدرتمند و قابل اجرا در پایین ترین سیستم ها در عین حال دارای گرافیک بسیار با مزه - آهنگ های زیبا (هرچند اگر خیلی توی یک مرحله گیر می کردید به حدی اعصابتان خورد می شد که صدا رو قطع می کردید ) و از همه مهم تر استیل و داستان خنده دار بازی بود.
این بازی برای PC عرضه شد
این هم چند عکس :
201513574RL729502951.jpg

nfh2.jpg

neighbors01.jpg

چند سال بعد وقتی خود JoWooD از فروش بسیار بالای تعجب کرد قسمت دوم بازی به نام Neighbours From Hell 2 : on Vacation را بیرون داد
این نسخه دارای معماهای سخت تر و در عین حال خیلی بامزه تر بود و داستان بازی باز هم همان اسم آن بود:biggrin1:
یعنی در مسافرت هم دست از سر کچل همسایه بر نداشتن !
این نسخه به مراتب بهتر از نسخه ی اول بود و وجود فضاهای باز - امکانات بیشتر - شخصیت های بیشتر - کارهای خنده دار تر - آهنگ های بهتر و ...
این هم چند عکس از قسمت دوم بازی :
73.jpg

201513803RL522426397.jpg

201513847RL104087261.jpg

دوستان حتما به اینجا سر بزنید تا خاطرات همسایه آزاری همتون زنده شن

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
دوستان خواهشا فقط اسم نگین ;)
نمی دونم مهسا خانم صبر کنید چند صفحه بریم جلو ببینیم چی می شه :p
سعی می کنم در مورد Sheep Dog 'n Wolf یا اسم دیگش که Sheep Raider بود هم بزارم ;)
---------
ویرایش پست قبلی : امین جان بهتر شد ؟؟؟
تو ringo آپلود کردم ;)
تو هم جون مادرت رهام نه روهام از مهسا یاد بگیر :D

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
یکی دیگه از بازی های خنده دار که دوستان اشاره کردن بازی
Sheep, Dog, 'n' Wolf یا همون Sheep Raider می باشد که همگی شخصیت اول بازی که کایت است و Roud Runner یا همون بیپ بیپ (bip bip) و دافی (Duffy) و Sam که می شناسید
این بازی از روی کارتون معروفش ساخته شد و هر چه دارد از معروف بودن شخصیت های بازی است ;)
داستان بازی دقیقا بر اساس نسخه ی 3D کارتون می باشد یعنی شکار گوسفند بدون پی بردن سگ گله از هویت شما !!!
حتی استیل بازی هم عین کارتون هایش جذاب و فکری است و حتی عین کارتون شما میتونین تا حدی روی هوا هم بدوید و اگر بیش از حد بودید تازه متوجه می شوید شما دارید بر خلاف قانون نیوتون عمل می کنین پس.....بای بای !!!!
دزدیدن گوسفند هدف اصلی هست که در پیرامون این هدف مجبور به هزار و یک کار می شوید حتی سفر در زمان می شوید !!! (گیر ندین همه چیز رو پرنس می بینم راست میگم:biggrin1: )
بازی دارای گرافیک نسبتا جالب و آهنگ های شاد و اما معماهای بسیار جالب و البته فکری می باشد !!!
در کل حتی طراحی شخصیت هاهم شما رو به خنده می اندازد و خود من به شخصه خیلی از این بازی خوشم اومد.....
در ضمن بازی دارای کلی نکات مخفی و Bonus های متفاوت هست که شما را بعد از حل کردن معما ها وسوسه به تمام کردن مجدد مرحله می کد ;)
هیچ وقت یادم نمی ره مرحله ی اول بازی که باید پشت یک بوته قایم می شدید و به سمت دیگر گله می رفتید بدون جلب توجه سام و سپس عطر گوسفند ماده رو می گزاشتید زمین و با پنکه بوی اون رو پخش می کردید تا گوسفندی به سمت آن بیاید و سپس اونون با علف ها وسوسه می کردین روی الاکلنگ بره و با پرتاب سنگ در طرف دیگر اون گوسفند مورد نظر رو در دایره ی موعود پرتاب می کردید:biggrin1:
اینم چند عکس :
201517798RL169500840.jpg

sheepraiderscreen3.jpg

201519732RL516572302.jpg

حیف سیدی این بازی رو با خودم نیووردم اگر نه روی این سیستم خیلی من رو مشغول می کرد:(
یادش به خیر تا اون جایی رفته بودم که یه هیولای گنده ی پشمالو قرمز می گرفت و به زور نازت می کرد باید اونقدر دورش می چرخیدی تا سرش گیج بره بعد می رفتی رو سکو های دیوار می پریدی خیلی سخت بود
یادم رفت این بازی بر روی Playstation 1 و PC ساخته شده بود
اینم لینک ویکی پدیا توش می تونین اسم همه ی کارکتر ها و ... رو ببینین

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
بازیهایی که تو Ps2 واقعا خنده دار بودند : Jack & dexter واقعا دیالوگهای دکتستر خنده دار بودند ! و دیگه Psychonats ( اگه درست نوشته باشم ) بود ، که هر دو هم سبک اکشن ادونچر کارتونی داشتند .... شاید چیزای دیگه ای هم باشند ولی من حضور ذهن ندارم ( دموهای Crash :Twin sanity هم بسی خنده دار بودند با اون کورتکسـه احمق :) )

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
با یک سفر به گزشته چطور هستید ؟؟؟
نه نمی خوام پرس رو معرفی کنم گیر ندین آقا منظورم معرفی یک بازی خنده دار قدیمی هست :biggrin1:
بازی ای که الان می خوام براتون معرفیش کنم یک بازی خنده دار قدیمی تحت داس می باشد
این بازی یکی از اولین بازی هایی بود که من روی PC و ویندوز 3.1 انجام دادم و یک موقعی عاشقش بودم
بازی prehistorik و prehistorik 2 که به مراتب نسخه ی دوم جالب تر و زیبا تر و خنده دار تر بود در زمان خود یکی از بهترین بازی های تحت داس شناخته می شد
داستان بازی داستان یک انسان اولیه گرسنه بود با یک چماق گنده که هدف آن خوردن است می خواد یک همبرگر باشد می خواد دونات و شکلات باشد و می خواد حتی نارنجک و مداد و کاغذ شمع باشد !!!
هدف فقط آماده کردن مواد اولیه و در آخر هر مرحله ریختن اون ها توی دیگ و خوردن هست :biggrin1:
بازی همانند بازی های آن زمان دارای راه های مخفی زیاد بود و من خیلی ازش خوشم می آمد
نکته ی جالب این بود که هر مرحله رو که رد می کردی یک پسورد بهت می داد برای مرحله ی بعدی که لازم نباشه از اول بری و پسورد تو فقط برای تو قابل استفاده بود یادمه سه نفر بودیم این بازی رو داشتیم من بازی رو تا آخر رفته بودم ولی پسورد من برای هیچ کدوم اونها کار نمی کرد !!!
اینم چند عکس :
prehistorik_man.jpg

screen_nr_1_duzy.jpg

screen_38770_Prehistorik_2_1.jpg

این هم لینک داهر دو نسخه :
Prihistorik 1
Prihistorik 2
برای دانلود اگر بعد از دیدن اسکرین شات ها خواستین دانلود کنین روی Get it کلیک کنید;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر