CoD :Black Ops | Multiplayer Section

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
Call-of-Duty-Black-Ops.jpg

با سلام!!!از اون جایی که Black Ops نهایتا تا چند روز دیگه در دسترس همه خواهد بود و این بازی عمده ی طرفدارانش طرفداران قسمت آنلاین هستن این تاپیک رو ایجاد کردم که توش بحث های مربوط به آنلاین بشه.لطفا از پرسیدن سوال های بی مورد و مقایسه با بازی های دیگه خود داری کنید.فقط تو این تاپیک خودتون رو معرفی کنید که بازی کنیم.همچنین اگه Clan دارید بد نیست این جا معرفی کنید ! من خودم هستم:

iiNS4N3_T4CTICZz

متشکرم!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام.
اگه تو اسم تاپیک PS3 هم ذکر میکردی بهتر بود چون ممکنه با تاپیکا پی سی و ایکس باکس اشتباه شه.
راستی آیدی منم: ALI_Sarvaretun هست و احتمالا تا یکی دو هفته دیگه بیام

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
Clan Name

iiNS4N3​

Captains

iiNS4N3_T4CTICZz
iiNS4N3_Vip3R​

Players

iiNS4N3_HaaWK
iiNS4N3_InFeCtEd
iiNS4N3_Forza
Picasso-74-
Fathollah714

Rules

No Launchers
No RPGs​

Matches

-

Wins/Loses

0/0​

-برای مسابقه کافیه تو بازی سنتر به لیدر ها یا تو PSN مسیج بدید!!!​

-سه مسابقه انجام میشه که انتخابشون همون موقع انجام میشه(توافقی) اما اولویت ما SnD,Demolition و Domination هست!​

-مسئولیت Join شدن افراد با خودتونه!!!اگه کسی از تو لیست شما باعث خراب شدن بازی بشه بدون جونه شما اون بازی رو میبازید.​

آخرین ویرایش:

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
بچه ها MP بازی واقعا عالیه!!!خیلی از MW2 بهتر شده!Quick Scoping تقریبا غیر فعال شده(متاسفانه!)کلا پرک ها ی نوب پسند برداشته شده(جز لست استند)Scavenger هم تیر برای نوب توب برنمیداره که عالیه!Custom Player Card هم که حرف نداره!!!!تنها مشکل اساسیش به نظر من همون سرور هاشه که هنوز مثل MW2 هست!البته سریع بازی پیدا میکنه ولی لگ زیاده!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
بچه ها MP بازی واقعا عالیه!!!خیلی از MW2 بهتر شده!Quick Scoping تقریبا غیر فعال شده(متاسفانه!)کلا پرک ها ی نوب پسند برداشته شده(جز لست استند)Scavenger هم تیر برای نوب توب برنمیداره که عالیه!Custom Player Card هم که حرف نداره!!!!تنها مشکل اساسیش به نظر من همون سرور هاشه که هنوز مثل MW2 هست!البته سریع بازی پیدا میکنه ولی لگ زیاده!

سلام
یعنی مثلا پبنگ شما چه رنگی بود؟ میشه بیشتر راجع به لگ و این چیزا توضیح بدی چون واسه من رون بودن و لگ نداشتن خیلی همه مثل BFBC2 که رون و بدون لگ اجرا میشد
کلا در مقایسه با MW2 رون تر هست یا نه ؟
ممنون

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
سلام
یعنی مثلا پبنگ شما چه رنگی بود؟ میشه بیشتر راجع به لگ و این چیزا توضیح بدی چون واسه من رون بودن و لگ نداشتن خیلی همه مثل BFBC2 که رون و بدون لگ اجرا میشد
کلا در مقایسه با MW2 رون تر هست یا نه ؟
ممنون
کلا این نظر دیروزم بود امروز خیلی عالی شده بود همش 4 خط بودم!!!

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان منم این بازیرو میخوام بخرم قیمتش هم مهم نیست اگر کسی جایی میشناسه که این بازیرو داره شمارشو پ خ کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر