Medal Of Honor Multiplayer Section

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
سلام بر دوستان
این تاپیک برای قرار گزاشتن آنلاین این بازی است از همین الان psn ID خودتون رو قرار بدید تا ادد کنیم با هم آنلاین بازی کنیم.

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
دوستانی که بازی اصل رو خریداری کردند به این تاپیک سر بزنند من الان تو تاپیک خوده مدال میبینم بعضی گرفتن لطفا پی اس ان ID خودتون رو قرار بدید تا قرار بزاریم بازی کنیم

PSN ID : arman-helghast

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من که ماله دوستمو گرفتم چند روزی بازی کردم کسی نبود اومد بردش :( اگه کسی بازیش نمی کنه من خریدارم از بچه ها

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من هم بلاخره بازی رو گرفتم و قبل از کاری multiplayer رو امتحان کردم :
اما طبق اون چیزی که روی کاغذ online pass code نوشته شده بود
هیچ صفحه ای برای وارد کردن code باز نشد و من هر دفعه با این موضوع
که کد invalide مواجه شدم در ضمن تو هر بازی که وارد می شدم بعد از
30 sec می پریدم بیرون البته دفعه ی آخر مشکل حل شد ولی باز هم نتونستم
یه بازی رو تموم کنم . تو دفترچه ی بازی یه چیزایی درباره ی تنظیمات مودم و
ip یه چیزا یی گفته بود که هنوز امتحان نکردم مشکل هم از connection من نیست
چون من این مشکل رو با bc2 ندارم در کلی حسابی نا امید شدم فکر کنم مشکل
به دلیل server های ea باشه در هر صورت id من هم برای mp این هستش :

hitnake 47

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوستان برای وارد کردن ردیوم کد هر کاری که میکنم نمیاد ای دی من که باهاش بازی میکنم امریکاست ولی یه ایدی دیگه دارم اونو میزنم میگه درسته کد البته اون اروپاست 100 کیلوبایت میاد واسه دانلود اونو که میزنم دانلود میشه بعدش میرم تو بازی هیچی اضافه نشده اکه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم :(

• Like
Reactions: HAMED SEV

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
دوستان برای وارد کردن ردیوم کد هر کاری که میکنم نمیاد ای دی من که باهاش بازی میکنم امریکاست ولی یه ایدی دیگه دارم اونو میزنم میگه درسته کد البته اون اروپاست 100 کیلوبایت میاد واسه دانلود اونو که میزنم دانلود میشه بعدش میرم تو بازی هیچی اضافه نشده اکه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم :(
اتفاقا ماله من هم همین ظوری شد . ولی خوب فعلا قرار نیست چیزی اضافه شه شبیهه bc2 قراره در آینده map جدید بدن پس فعلا بی خیال کد شو چون اون content های اضافی که گفتن ماله افرادی است که tire one edition رو خریداری کردن .

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من که زدم یه چیزی دانلود شد ندیدم چیزی اضافه شه بچه ها ادد کنید تا شب بازی کنیم دیشب که 3 تا ایرانی بودیم خیلی حال داد فقط :sniper:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دیر اومدم الان دیدم :(انشالا فردا ;) یه دوستی دارم اونا هم میان:d راستی ما ریشیمون زیاده هواسیتون باشه ;)شوخی....

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان منم میخوام امروز برم بازیرو بگیرم فقط موندم ریجن 1 بگیرم یا ریجن 2 اینجور که من شنیدم ریجن بازی برای هر کشوری که باشه باید با اکانت همون کشور انلاین بازی کنی ایا این مثله صحت داره یا نه :-/
منم اد کنید انلاینو هستم>:d<
REZA2011

آخرین ویرایش:

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
دوستان منم میخوام امروز برم بازیرو بگیرم فقط موندم ریجن 1 بگیرم یا ریجن 2 اینجور که من شنیدم ریجن بازی برای هر کشوری که باشه باید با اکانت همون کشور انلاین بازی کنی ایا این مثله صحت داره یا نه :-/
منم اد کنید انلاینو هستم>:d<
M-REZA2011
نه بابا.من آیدیم ریجن 1 هست ولی بازیم ریجن 2
بدون مشکل آنلاین بازی میکنم
اون کدش هم تا الان واسه من استفاده نداشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر