Prince Of Persia : Trilogy In HD

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

بعد از شایعاتی که در مورد نسخه Collection سه گانه Prince OF Persia به گوش رسید ، این بار این خبر به صورت رسمی از سوی Ubisoft تائید شد . سه نسخه The Sands Of Times و Warrior With In و The Two Thrones در یک بلوری ، با قابلیت 3D ، پشتیبانی از رزولوشن 720p عرضه خواهد شد و دارای 30 ساعت گیم-پلی خواهد بود .
تکسچر ها در این نسخه بهبود پیدا کرده اند و AA هم پیشرفت داشته .

pop-hd.jpg

سه گانه Prince Of Persia به صورت انحصاری در تاریخ 19 نوامبر برای پلتفرم PS3 انتشار خواهد یافت . و قیمت آن £29.99 خواهد بود .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Fëanor

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
(تکسچر ها) در این نسخه بهبود پیدا کرده اند و (AA )هم پیشرفت داشته----
ميشه در مورد اون دو تا كلمه كه تو پرانتز گذاشتم توضيح بدين----من زياد به اين اصطلاحات آشنايي ندارم----

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
(تکسچر ها) در این نسخه بهبود پیدا کرده اند و (AA )هم پیشرفت داشته----
ميشه در مورد اون دو تا كلمه كه تو پرانتز گذاشتم توضيح بدين----من زياد به اين اصطلاحات آشنايي ندارم----
توضیحِ عامیانه اش اینه که گرافیک بازی یکمی بهتر از بازی های 7-8 سال پیشه !

یه چیز مهم اینه که اگه دنبال گرافیک هستی اینو نخر چون بد میخوره تو ذوقت ، اگه عاشق سری پرنس هستی و داستان و گیم پلیش رو دوست داری بخر ، چون از نظر گرافیکی انگار داری بازی 6 سال پیش رو بازی میکنی .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
آره اتفاقا عاشق اين سبكم---شماره 1و2 ------آخرين نسخرو هم چند روز پيش تموم كردم اما زياد جالب نبود!!!بهترين نسخه ها به نظر من 1و2-----------

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
یعنی بافتهای بازی پیشرفت کردن و لبه های دندانه دار کمتر شده چنتا عکس از هر سه نسخه اومده
که در زیر مشاهده میکنید به ترتیب نسخه ها

نسخه اول

دوم

سوم
تشكر---جالبه---اما نسخه دومي انگار بدتر از اصله!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون از تاپیکت، من شاید برم بخرم ( حسین تو خریدی بهم نمیدی؟!!
baa60776.gif
)
نه بهت نمیدم تا بمیری:d:p
من اصلا کاری با گرافیگ ندارم من فقط میخوام برای گیم پلیش بازی کنم و مخصوصا روی هارد و وری هارد را میخوام بازی کنم و میخوام بترکونمش:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اهممم بدک نیست البته من انتظار دارم سانسور نکنند از بازی چون میدانید که صحنه و خون ریزی زیاد داره:d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
احنمالا چون روي dvd جا نميشه من احتمالا دانلودش كنم:d

حداقل 1080p مي دادن اينقدر بدبختن كه اين كارم باسشون سخته اين رزولوشن كه توي نسخه ي pc هم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر