Sillent Hill : Downpour | PS3

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
Sillent Hill
Downpour

Silent-Hill-8.jpg

Name : Sillent Hill 8
Release date : 2011
Platforms : PlayStation 3 , Xbox 360
Genre : Survival horror

سري محبوب و مشهور سايلنت هيل براي بار هشتم ساخته خواهد شد .

اين بازي كه توسط شركت Vatra Games ساخته و توسط كونامي منتشر ميشه در سال 2011 روي دو كنسول PS3 و Xbox360 قابل بازي خواهد بود .

شينجي هيرانو رئيس بخش سرگرمي كونامي اين بازي را قدمي فراتر به سوي آينده ي بازي هاي وحشتنكا ميداند و معتقد است كه تيم بازي سازي در حال كار بر روي يك اثر در خور سري سايلنت هيل است .

هنوز چيز خاصي از بازي بيرون نيومده ولي طبق گفته هاي شركت كونامي دوربين بازي و معماي هميشگي و درگير كننده سايلنت هيل همچنان باقي خواهند ماند كه توام با داستاني پرالتهاب خواهد بود ، داستاني كه تاثير رواني ناشي از ترس عميقي خواهد داشت .
همچنين پايان بازي بر اساس تصميم هاي مختلفي كه در طول داستان گرفته ميشه تغيير مكينه .

صدا گزار سريال تلويزيوني دكستر دنيل ليچت جايگزين صداگزار مشهور بازي آكيرا يامااوكا خواهد بود .

1
2
3
4

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
شماره ی قبلیش خیلی به دلم ننشست مخصوصا پایان هاش
این جدیده هم که برای wii psp ps2 اومده بود من بازی نکردم چون می گفتن رو psp ps2 داغونه بازی

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
شماره ی قبلیش خیلی به دلم ننشست مخصوصا پایان هاش
این جدیده هم که برای wii psp ps2 اومده بود من بازی نکردم چون می گفتن رو psp ps2 داغونه بازی

این shattered memories که خیلی خوب بود
یه بازگشت خوب به سری اولیه sh بود اما سایلنت هیل hd یه چیز دیگس!

XxM2xX

کاربر سایت
Sep 30, 2010
38
آخ جون من از خوشحالی‌ دیگه خوابم نمیبره حالا ما کنکور داریم همهٔ بازی‌های خوب خوب تو ۲۰۱۱ می‌خواد بیاد فقط امیدوارم مثل homecoming خراب نشه.:d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
صدا گزار سريال تلويزيوني دكستر دنيل ليچت جايگزين صداگزار مشهور بازي آكيرا يامااوكا خواهد بو
همین باعث شده که امیدم رو از این بازی از دست بدم و جاش به shadow of damnd امیدوار باشم چون هم سازنده هاش سودا 51 و شینجی میکامی و هم آهنگسازش آکیرا یاماوکا و مهمتر از همه که ژاپنی هستند!!!!!

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
کونامی روی سایت خودش یه ترایلر جدید از بازی به نمایش گذاشته که میتونید از سایت زیر (سایت خود کونامی) ترایلر رو ببینید
لینک
ضمنا بازی 3D هست .

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
دیگه چیزی به عرضه بازی نمونده، بازی در تاریخ 2011/11/04 ریلیز میشه تقریباً 37 روز دیگه(جمعه 13 آبان)، امیدوارم ارزش این همه صبر و انتظار رو داشته باشه.

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
البته امیدوار بودن چیز خوبیه اما حقیقت بدجوری تلخه... تیم سایلنت در قسمتهای اول(1-4) استانداردهایی از خودش به جا گذاشت که بعید میدونم دیگه توسط کسی تکرار بشه(راز سایلنت هیل نزد تیم سایلنته)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
خجالت بکشین این تاپیکو از صفحه سوم بالا کشیدم:|
بازی هنوز نیومده؟به نظرتون فردا برم پایتخت بازی هست؟ آخه رسما 1 روز و چند ساعت مونده.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود
خجالت بکشین این تاپیکو از صفحه سوم بالا کشیدم:|
بازی هنوز نیومده؟به نظرتون فردا برم پایتخت بازی هست؟ آخه رسما 1 روز و چند ساعت مونده.
اینجا خیلی خلوته‌ها!!!
فکر نکنم محمد جان، باید حداقل تا چهارشنبه صبر کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر