مشکلات نرم افزاری

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
جایی بهتر نبود که آپدیت باشه برای کمک کردن ( زیاد گیر ندید :d ) هر چی توی گوگل گشتم برای مستقیم کننده لینک تورنت به جایی نرسیدم. یک مستقیم کننده که محدودیت نداشته باشه و محتوای تورنت رو به لینک مستقیم برای IDM تبدیل کنه !! منظورمو رسوندم ؟ :-/:d

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
جایی بهتر نبود که آپدیت باشه برای کمک کردن ( زیاد گیر ندید :d ) هر چی توی گوگل گشتم برای مستقیم کننده لینک تورنت به جایی نرسیدم. یک مستقیم کننده که محدودیت نداشته باشه و محتوای تورنت رو به لینک مستقیم برای IDM تبدیل کنه !! منظورمو رسوندم ؟ :-/:d
سلام. جای پولی میخوای سایت mul.ir هست. البته نسبت به بقیه ارزونه.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سلام. جای پولی میخوای سایت mul.ir هست. البته نسبت به بقیه ارزونه.

پولی یا غیر پولی زیاد فرق نداره !! فقط معتبر باشه و بشه بهش اعتماد کرد. هاست داخلی برای دانلود سرعت بهتری میده ولی هاست های خارجی امن تر و قابل اعتمادترن !! البته نظر من اینه . شما امنیت و اعتبارش رو تایید می کنی ؟ :-/ نمونه خارجی معتبر چیزی هست که بشه ازش اکانت از این جا خرید ( چون فکر کنم اکثرا دیگه پولی باشن ) . تشکر

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پولی یا غیر پولی زیاد فرق نداره !! فقط معتبر باشه و بشه بهش اعتماد کرد. هاست داخلی برای دانلود سرعت بهتری میده ولی هاست های خارجی امن تر و قابل اعتمادترن !! البته نظر من اینه . شما امنیت و اعتبارش رو تایید می کنی ؟ :-/ نمونه خارجی معتبر چیزی هست که بشه ازش اکانت از این جا خرید ( چون فکر کنم اکثرا دیگه پولی باشن ) . تشکر
والا من اصلا تو کار تورنت نیستم . (یه مدت کوتاه بودم) نمیدونم وضعیت تورنت این سایت چجوریه ولی برای لینک مستقیم ازش استفاده میکنم ، سایت خوبی هست .
برای لینک مستقیم :
لیست سرور هایی که پشتیبانی میکنه رو تو سایتش زده ! (بعضی ها هم گرونتر حساب میکنه) و زمانش نامحدوده .
برای تورنت :
برای تورنت هم اینکه مدت زمان داره برای دانلود .
بازم اگه خواستی استفاده کنی امکاناتش رو چک کن ببین به کارت میاد یا نه .
چند نکته مهم در مورد محدودیت های سیستم تورنت :

1. به ازای درخواست گردآوری هر فایل، نصف حجم آن از حسابتان کسر می شود. در زمان دانلود توسط شما نیز به مقدار نصف حجم دانلودی از حسابتان کسر خواهد شد. بنابراین به میزان حجم فایلی که دانلود می کنید از حسابتان کسر می شود.
2. هر کاربر حداکثر سه فایل فعال در لیست گردآوری دارد و بقیه فایل های کاربر در صف فایلهای کاربر قرار می گیرند.
3. در صورت حذف فایل های در وضعیت در صف گردآوری یا در حال گردآوری یا خطا در گردآوری حجم به حساب کاربر باز می گردد.
4. تمامی فایل های اضافه شده دو هفته پس از اضافه شدن به لیست دانلودی به صورت خودکار حذف می شوند، مگر اینکه تمدید شوند.
5. در صورت تمدید هر فایل، به میزان یک چهارم حجم آن فایل از حساب کاربر کسر خواهد شد و فایل برای دو هفته دیگر در دسترس می ماند.
لطفا برای بهبود سیستم، مشکلات آن را گزارش کنید.
احتمالا سرورهاش هم داخلیه چون گفته ****** استفاده نکنید.
این بحث هم زیاد مربوط به این تاپیک نیست.

آخرین ویرایش:

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
دوستان یه چند وقتی هست که کامپیوترم ویروسی شده ...
وقتی تو نت هستم برای خودش سایتهای تبلیغاتی باز میشه که خیلی آزار دهنده هست..
اخیرا هم یه صفحه ای باز میشه که میگه Flash Video Player رو آپدیت کنید که هر کاری کنی باز هم میاد
من با گوگل کروم کار میکنم ولی با مرورگرهای دیگه هم کار کردم سایتهای تبلیغاتی باز میشه شما میگید چی کار کنم ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اخیرا هم یه صفحه ای باز میشه که میگه Flash Video Player رو آپدیت کنید که هر کاری کنی باز هم میاد
من با گوگل کروم کار میکنم ولی با مرورگرهای دیگه هم کار کردم سایتهای تبلیغاتی باز میشه شما میگید چی کار کنم ؟
سلام . اول مطمئن شید که سایتهای تبلیغاتی از طرف کجا باز میشند . از این جهت میگم که سایتهای تبلیغاتی فارسی (که مثلا شامل تبلیغ ساعت مچی ، شما برنده شده اید و ... میشن)معمولا از طرف خود سایتی که توش هستین ارائه میشن و ویروس نیستند. و وقتی باز میشن که شما روی لینکی کلیک کنید یا یک صفحه تازه باز کنید.
در مورد آپدیت فلش پلیر هم همینطور . ولی بازم اگه خواستین آپدیتش کنید از سایت اصلی و یا سایتهای معتبر دانلود کنید.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان چند روزیه که از یوتیوب هیچی نمیتونم دان کنم چون IDM فرمت دانلودو M4A , WEBM میزنه و قابل اجرا با پلیرای معمول نیستن، مشکل از چیه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
همینطور که دوستمون گفت ، بستگی به این داره که سایت های تبلیغاتی چطوری و از طریق چه سایتی باز میشن
اگر مربوط به تبلیغات سایتی باشه که شما میرید میتونید با افزونه های ضد تبلیغ جلوی باز شدنشون رو بگیرید
مثلا برای فایرفاکس من NoScript و Adblock رو پیشنهاد میکنم که برای مرورگر های دیگه هم میتونید با جستجو پیدا کنید
-
این باز شدن پنجره های نا خواسته یه دلیل دیگه هم که میتونه داشته باشه آلوده شدن سیستمتون هست
که دیگه استفاده از اون افزونه های بالا کافی نیست باید سیستمتون رو با یک آنتی ویروس خوب یا برنامه ضد جاسوسی اسکن کنید
-
دوستان کسی با نسخه cyberfox 30 به مشکل sync هم خوره هر کاری میکنم نمی شناسه ممنون میشم کسی کمک کنه
متاسفانه با 30 cyberfox کار نکردم. ولی برای استفاده از نسخه های قدیمی تر واترفاکس مشکلاتی داشتم که یه سری چیز ها روش جواب نمیداد.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام. چندتا سوال دارم که یجا میپرسم :d

1. امروز صبح مرورگر فایرفاکس ما آپ دیت شد اتوماتیک. ولی یه مشکلی پیش اومده که وقتی میخوام چیزی دانلود کنم میره رو حالت پیش فرض خود مرورگر هس (همون فلش بالا سمت راست صفحه مرورگر ) نه IDM . اگر لینک غیر مستقیم باشه و بشه با راست کلیک IDM رو انتخاب کرد میشه دانلود کرد( مثلا اگر تو مدیا فایر روی اون تیک سبز بزنی برا دانلود با IDM ، دانلود نمیشه ولی راست کلیک کنم و انتخابش کنم، میشه باهاش دانلود کرد) قبلا هم با یکی از همین آپ دیت ها این مشکل برام پیش اومد و کلی مصیبت کشیدیم. اگه میشه یه راه حل بدین که یادمونم بمونه :(

2. وقتی با برنامه speccy دمای قطعات سیستم رو بررسی میکنم اصلا هارد اکسترنال رو نشون نمیده و نمیشناستش . چرا؟

3. من بعضی وقتا وقتی فلش رو ار سوکت های پشت پی سی ایجکت میکنم ، باز فلش بزنم همونجا خونده نمیشه . بنظرتون مشکل چیه ؟ سخت افزاریه ؟ حتی وقتی هارد اکسترنال رو اینطوری خارج میکنم از ارتباط موقع خاموش کردن پی سی یه صفحه آبی پر از عدد و حروف میادش ( البت این مورد عدم فقط برا هارد اکسترنال پیش میاد )

مرسی از دوستان پیشاپیش

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام!
من یه هارد جدید گرفتم 1tb بنظرتون درایو ویندوز باید چند گیگ باشه ! نه میخوام پر بشه نه میخوام خیلی خالی بمونه !
دانلود هم نسبتا زیاد دارم.
دوستان کلا یه توضیحی راجع به پارتیشن بندی میدید.

Sent from my ME371MG using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر