مشکلات نرم افزاری

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
سلام
اقا این KMP ما اپدیت خواست گزاشتیم دانلود شه الان هر چی پلی می کنم فقط صدا دارم . تصویر ندارم چی کنم ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
از آخرین نسخه ی KM PLAYER استفاده میکنم اما بعضی از MKV ها تصویر سیاه است و فقط صدا دارن. فک کنم بخاطر کدک ها باشن.K-LITE هم البته نصبه آخرین نسخه ـش.
چه کنم؟
من یک لینک از انجمن KM PLAYER رو براتون میذارم که در مورد این مشکل توضیح داده و راهنمایی هایی کرده
که باید تنظیمات برنامه رو تغییر بدید و ببینید مشکل حل میشه یا نه
امیدوارم به دردتون بخوره
سلام
اقا این KMP ما اپدیت خواست گزاشتیم دانلود شه الان هر چی پلی می کنم فقط صدا دارم . تصویر ندارم چی کنم ؟
شما کدک زیر رو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
من یک لینک از انجمن KM PLAYER رو براتون میذارم که در مورد این مشکل توضیح داده و راهنمایی هایی کرده
که باید تنظیمات برنامه رو تغییر بدید و ببینید مشکل حل میشه یا نه
امیدوارم به دردتون بخوره
تنظیمات رو عوض کردم همونطور که گفته بودن.نشد.
پ.ن:راستی IDM ـه درست شد مرسی.:D نسخه آخرش رو نصب کرده بودم. یه نسخه قدیمی تر نصب کردم درست شد.:D

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
بچه ها من با fraps که از بازی فیلم میگیرم ماکسیمم زمانی که تو هر فیلمه 5 دقیقه هست یعنی هر 5 دقیقه تو یه فایل جدید ذخیره میکنه. چطور میشه کاری کرد که مثلا اگه داری 15 دقیقه فیلم میگیری همش تو یه فایل ذخیره بشه نه تو چند تا فایل ؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام دوستان. من رو سیستمم درایور 306.97 انویدیا نصب بود و میخواستم 310.57 رو نصب کنم. 306.97 رو انیستال کردم و پوشه اش رو هم از درایو c پاک کردم و وقتی خواستم 310.57 رو نصب کنم همه قسمت هاش نصب میشه ولی وقتی میرسه به physx ارور میده! واسه همین من درایور 310.57 رو بدون physx نصب کردم و آخرین نسخه ی physx رو دانلود کردم تا جدا نصب کنم اما وقتی میام نصب کنم اونم این ارور رو میده:
54919861553642706722.png

لطفا کمک کنید دوستان..

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان من وقتی درایور جدید برای کارت گرافیکم نصب میکنم , اقت فریم میارم به شدت , تو همه بازیها !!!
فقط درایوری که برای BF3 اومده بود رو خوب اجرا میکنه !!!
مشکل از کجاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
دوستان من وقتی درایور جدید برای کارت گرافیکم نصب میکنم , اقت فریم میارم به شدت , تو همه بازیها !!!
مدل کارت گرافیک؟!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
580 matrix GTX
درایور رو هم درست دانلود میکنم !
ورژنهای 301.42 , 306.23 و آخری که 306.97 باشه رو دارم ولی هر کدوم رو میریزم , افت فریم میارم .
دیدن فایلهای ویدئویی هم با Gom Player برام امکان نداره یعنی تیکه تیکه میشه !!! ولی با KM Player مشکلی نداره

آخرین ویرایش:

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
دوستان من میخوام به یکی از درایوام حجم بیشتری بدم ( درایو ویندوز) با اون نزم افزار خود وین میشه ؟ لطفا توضیح مختصر و خوبی بدید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
کردم
نشد.
تنظیمات رو عوض کردم همونطور که گفته بودن.نشد.
پ.ن:راستی IDM ـه درست شد مرسی.:D نسخه آخرش رو نصب کرده بودم. یه نسخه قدیمی تر نصب کردم درست شد.:D
من از آخرین نسخه هر دو برنامه دارم استفاده میکنم و مشکلی ندارم
پیشنهاد میکنم از نسخه های قدیمی تر استفاده کنید تا راه حلی برای مشکلتون پیدا بشه
بچه ها من با fraps که از بازی فیلم میگیرم ماکسیمم زمانی که تو هر فیلمه 5 دقیقه هست یعنی هر 5 دقیقه تو یه فایل جدید ذخیره میکنه. چطور میشه کاری کرد که مثلا اگه داری 15 دقیقه فیلم میگیری همش تو یه فایل ذخیره بشه نه تو چند تا فایل ؟
شما برنامه زیر رو تست کن. امیدوارم به دردت بخوره
سلام دوستان. من رو سیستمم درایور 306.97 انویدیا نصب بود و میخواستم 310.57 رو نصب کنم. 306.97 رو انیستال کردم و پوشه اش رو هم از درایو c پاک کردم و وقتی خواستم 310.57 رو نصب کنم همه قسمت هاش نصب میشه ولی وقتی میرسه به physx ارور میده! واسه همین من درایور 310.57 رو بدون physx نصب کردم و آخرین نسخه ی physx رو دانلود کردم تا جدا نصب کنم اما وقتی میام نصب کنم اونم این ارور رو میده:
لطفا کمک کنید دوستان..
لطفا سوالهاتون رو بخش زیر مطرح کنید
تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

دوستان من میخوام به یکی از درایوام حجم بیشتری بدم ( درایو ویندوز) با اون نزم افزار خود وین میشه ؟ لطفا توضیح مختصر و خوبی بدید
از طریق خود ویندوز هم میشه
که آموزش کامل و تصویری این کار رو براتون میذارم
تو CS 6 عکس ها نمیان.
مشکل از کجاست؟
یعنی چی نمیاد؟!
میشه بیشتر توضیح بدید تا بدونم مشکل کجاست
اگر ممکنه یک عکس از برنامه بعد از اجرا بگیرید و بذارید تا پنجره برنامه رو ببینم

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
سلام
وقت بخیر
یه سوال در مورد Media Player Classic داشتم
من میخوام مثل km player موقعی که دکمه ی ESC رو میزنم فیلم بی افته پایین یا اینکه بی افته کنار ساعت ویندوز
توی Media Player Classic با چه کلیدی میتونم این کار رو انجام بدم؟
دوستان منظورم از مدیا پلایر کلاسیک همون K-Lite Codec Pack هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر