كمك در بازي God father 2

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
دوباره امتحان كردم جايي براي بمب گذاري نداره........................
ساختمان (براي حياطش) با ديوارهاي بلند احاطه شده...........تازه سه طرفشم آب گرفته!!! در هم هنوز ميگه locked ممكن به خاطر اين باشه كه تا حالا يه رييس رو بيشتر نكشتم؟؟؟؟؟؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عزیز سلام چرا حرص میخوری جوابت فقط دست من چون منم اینجا هستم میدونم چجوری رد میشه ولی انقدر بازی تکراریه که........
خوب ببین تو برای باز شدن اون در باید این کارو کنی باید اول بری بالا سر مردم کلید دار و مکان افراد کله گنده این خانواده که فامیلیشو یادم نیست پیدا کنی (تو نقشه هست ) بعد افرادش دونه دونه mark کنی بعد با اون روش های مخصوصی که خو بازی گفته بکشی تا برسی به رییس اون در وا میشه یعنی باید این کار و کنی
البته تو راهنمای قدم به دم بازی که من دارم نوشته بود باید تمام مکان هایی که a تو نقشه هست بگیری ولی من همه رو تو کوبا گرفتم نشد پس همون کاری که گفتم بکن خیلی وقت گیره ولی چاره نداری بعد در وا میشه.... بعد باید بری فلوریدا خانواده بعدی هم اینطوری تا .....;););)

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من mademan ها رو اصلاً نميكشتم كه!:-/
كلاً 3 يا 4 تاشونو كشتم. اينجوري بهتره كه همه مغازه ها رو بگيري. بعد بهت ميگه به عمارتشون حمله كن. عمارتو كه تصرف كني همه افراد خونوادشونم ميميرن;)

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
بابا خودم فهميدم مشكلم كجا بود حالا يه جا رسيدم بايد همه خانواده ها رو(تو همه شهرا )بكشم اينجا مرحله آخره بازيه يا نه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بابا خودم فهميدم مشكلم كجا بود حالا يه جا رسيدم بايد همه خانواده ها رو(تو همه شهرا )بكشم اينجا مرحله آخره بازيه يا نه؟
نه مرحله اخر نیست و در مورد اون یکی سوالت به نظر خودت این بازی نقش افرینی هست؟؟ معلومه که نه...;););)
adventure هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
;););)سلام بعد از این که این خانواده ها رو نابود کردی میری واسه مرحله اخر چیزی نمونده اخر بازی هم بهت بگم دیگه شوقی نداری که ولی تا این حد بگم اخر بازی اصلن معلومه.... میتونی حدس بزنی....
اخر بازی هم مثل خود بازی مسخره است)x)x)x

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
;););)سلام بعد از این که این خانواده ها رو نابود کردی میری واسه مرحله اخر چیزی نمونده اخر بازی هم بهت بگم دیگه شوقی نداری که ولی تا این حد بگم اخر بازی اصلن معلومه.... میتونی حدس بزنی....
اخر بازی هم مثل خود بازی مسخره است)x)x)x

حداقل بگو مرحله آخر بازي چه جوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
به نظرت خودت بازي كني بفهمي بهتر از اين نيست كه بهت بگن؟;)
اصلاً چه اصراري داري اينهمه كمك بگيري؟:>
خودت شروع كني تا آخرش بري بهتر از اينه كه هي از بقيه بپرسي حالا چي ميشه!;)

آخر بازي رو يادم نيست ولي فكر كنم دوني چيزي ميشي كه اينم از نوع بازي بايد بتوني حدس بزني;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر