Trine 2 | PS3

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
trine2.jpg

نسخه دوم بازی خلاقانه Trine چندی پیش تایید شد و در E3 امسال نمایش باشکوه و درخشانی داشت ، نسخه اول بازی یک عنوان فوق العاده در سبک ، خلاقانه ، هنری و جذاب بود که نظر هر گیمری رو بخودش جلب میکرد ، در نسخه اول گرافیک بازی چه از نظر فنی چه از دید هنری عالی بود ، موزیک و صداگذاری بازی هم بی نقص بود و گیم پلی بازی که بر مبنای قواعد فیزیک و سوئیچ بین کاراکتر ها طراحی شده بود بشدت خودنمایی میکرد ، شما میتونستید در نقش جادوگر ، دزد یا شوالیه بازی کنید و طبیعتا برای رد کردن هر مرحله باید از توانایی های همشون استفاده میکردید.
حالا توی این نسخه تمام ویژگی های نسخه اول تقویت پیدا کرده ، جوری که گرافیک بازی رو با هیچ بازی دوبعدی دیگه ای نمیتونید مقایسه کنید ، موزیکی هم که توی تریلر بازی پخش شد خیلی زیبا و متناسب با بازی ساخته شده بود. از دیگر ویژگی های این نسخه میشه به حالت Co-Op بصورت آنلاین و آفلاین اشاره کرد ، جادو ها و قدرت های هر کاراکتر افزایش یافته ، دشمنان خیلی قوی تر و بزرگ تر از نسخه قبلی ظاهر میشوند و مراحل بازی بطوری ساخته شده اند که باید از قدرت های هر 3 کاراکتر استفاده کنید و ...
شرکت های Athlus و Frozenbyte بترتیب ناشر و سازنده این بازی میباشند. این بازی زیبا در تاریخ نامعلومی از سال 2011 بر روی 3 پلتفرم PC ، Xbox360 و PS3 بصورت دیجیتالی منتشر خواهد شد.

Screens

Trailer

now_playing.jpg

Download

اطلاعات جدید که اعلام شد همین پست رو ویرایش میکنم.

Last edited by a moderator:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من وقتی تریلرشو دیدم عاشق این بازی شدم.گرافیک هنری این بازی ادمو مسخ میکنه.گیم پلیش خیلی جذاب و نرم و هیجان انگیزه.خیلی خیلی منتظرشم.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
خب بالاخره قسمت شد بازی کنیم
اول اینکه حجم بازی 1.5 هست حدودا :d از لحاظ هنری و موسیقی شاهکار بنظر میاد بنظر من
پیشنهاد میکنم از دست ندید

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
بازی رو امروز دانلود کردم و یه دو مرحله ای هم رفتم.از همه نظر بازی بسیار خوبی هست و شدیداً به همه توصیه می کنم که بازیش کنین؛بخصوص کسانی که مدت هاست افتادن رو شوترها بد نیست با Trine 2 سلول های خاکستری مغزشون رو به کار بندازن!:))
حجم بازی 1144 مگابایت هست و قیمتش هم $14.99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر