Castlevania Lords Of Shadows l PS3

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اقا ما گیم پلی از بازی را دانلود کردم خیلی گرافیک بالای داشت .
ولی حرکات شخصیت یک جورای ازgod of war3تقلیدمی کرد ولی خدایش بازی جالبی بود
.

راستی کسی داستان بازی را میدونه

آخرین ویرایش:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
فقط اميدوارم مثل دانته اينفرنو و شبيهاش نباشه كه گيم پليش بعد مدتي تكراري ميشه !

البته فعلا همه چيز نويد يه بازي توپ رو ميده :x

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب یک خبر خوش. دوستانی که اکانت PS Plus رو دارن باز هم می تونند از مزایای این سیستم بهره مند بشند و از دموی انحصاری که سونی برای اون ها ترتیب دیده لذت ببرند. حجم این دموی قابل بازی 1500 مگ است که از ساعاتی پیش بر روی شبکه PS store قرار گرفته و می تونید اون رو دانلود کنید.

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
خوب یک خبر خوش. دوستانی که اکانت PS Plus رو دارن باز هم می تونند از مزایای این سیستم بهره مند بشند و از دموی انحصاری که سونی برای اون ها ترتیب دیده لذت ببرند. حجم این دموی قابل بازی 1500 مگ است که از ساعاتی پیش بر روی شبکه PS store قرار گرفته و می تونید اون رو دانلود کنید.

میشه یکی بگه چرا تمام دموهای قابل بازی فقط برای اکانت های پلاس ریجن 2 عرضه میشن ؟؟؟
هم R.U.S.E و هم PES11 و حالا هم Castlevania اول از همه بصورت انحصاری برای اکانت های پلاس ریجن 2 میان ... من از روز اول پلاس برای اکانت آمریکام گرفتم ... تا الان به دموی انحصاری و قبل از بقیه براش نیومده !!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
میشه یکی بگه چرا تمام دموهای قابل بازی فقط برای اکانت های پلاس ریجن 2 عرضه میشن ؟؟؟
هم R.U.S.E و هم PES11 و حالا هم Castlevania اول از همه بصورت انحصاری برای اکانت های پلاس ریجن 2 میان ... من از روز اول پلاس برای اکانت آمریکام گرفتم ... تا الان به دموی انحصاری و قبل از بقیه براش نیومده !!!
والا من هم دقیق نمیدونم:d ولی کلا من 2 بار تو قسمت plus us رفتم این قدر شلوغ و قاطی پاتی هست که اصلا به درد نمیخوره به نظرم. store uk خیلی منظم و مرتب چیزهایی که اعلام می کنه رو سر وقت میده. تازه این هفته تو آپدیت جدید Store یک premium theme هم داده که حجمش 5 مگ بود و قیمتش 2.5 پوند مجانی گذاشته بود;)

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
آناليز فريم ريت بازی.

دمويی که رو PSN امده واسه بازی ، کمترين فريم ريت 17fps و متوسط فريم بازی 24.928 هست.
همچنين گفته شده گرافيک و فيزيک بازی فوقولعادست تو اين دمو.

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
دمويی که رو PSN امده واسه بازی ، کمترين فريم ريت 17fps و متوسط فريم بازی 24.928 هست.

والا ما بازی کرديم دمو رو اينجوری نبود کمش فريم ريت 25 30 بود!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
جدا فریم ریتش انقدره؟!
نا امید شدم. البته ممکنه رو 360 فریمش فرق داشته باشه، ولی باز هم کار خوبی نیست که فریم رو فدای گرافیک کنند، مخصوصا تو همچین سبکی...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جدا فریم ریتش انقدره؟!
نا امید شدم. البته ممکنه رو 360 فریمش فرق داشته باشه، ولی باز هم کار خوبی نیست که فریم رو فدای گرافیک کنند، مخصوصا تو همچین سبکی...
نه بابی همچین خبری نیست یا حداقل من متوجه نشدم چون معمولا وقتی روی 30 اینا باشه مشکلی رو احساس نمیکنی. به نظر من اگه 17 باشه باید متوجه بشیم ولی من مشکلی تو بازی ندیدم و فکر کنم همین بین 85-90 بشه در نهایت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر