Ratchet and Clank : All For One

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Publisher : SCEA
Developer : Insomniac Games
Genre : 3D Platformer
Release Date : Q4 2011​

در جریان Gamescom سال 2010 این عنوان معرفی شد .
تا به حال این موارد تائید شده که :

• بازی دارای حالت Co-Op چهار نفره خواهد بود .
  • Captain Quark و Dr Nefarious هم در بازی هستند.
  • ابزار آلات قدیمی بازی ، بازگشته اند .

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
بعد از سری Jack بهترین بازی پلتفرمر به نظرم رچت هست ... تو این نسل هم TOD خیلی خوب بود.

واقعا خوشحال شدم:x

آقا اینجا A Crack In Time ـش سخت گیر میاد اگه دارین خبر بدین.:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
چقدر این بازی طرفدار داره واقعا :d
داشتیم همینجوری سایت نوردی میکردیم چشممان به چیزی برخورد :d
اول برید تو سایت رسمی بازی :

http://www.ratchetandclank.com/home.html?tourl=en_US
(آمریکا :d )

بعد اونجا روی Register today همون بالاهای صفحه کلیک کنید، لیستی که میاد رو پر کنید. بعد از پر کردن بهتون یک کد میده که با اون میتونید 4 آواتر (شخصیت های اصلی A4O ) و یک تم بهتون میده :d
رو هم رفته 2 دیقه هم طول نمیکشه! آها کد هم فقط روی store آمریکا کار میکنه :d

http://img.photobucket.com/albums/v611/mjc0961/theme.jpg
(این بالایی عکسی از تم میباشد :d اون 4 تا هم معلومه دیگه :d )

حالا که این رو گفتم اطلاعات تروفی بازی رو هم بدم :d
بازی 45 تروفی داره :
27 برنز ، 6 نقره ، 3 طلا و 9 تا تروفی مخفی!
تو این دور و زمونه که اکثر بازی ها 1 طلا رو هم به زور دارند جرکت عجیبیه :d :d :d

• Like
Reactions: .:Melkor:.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من تمام رچتها را تمام کردم این قسمت جدید هم خیلی قشنگ تر از سری های قبلی به نظر میرسه ولی نمیدونم چرا به این بازی زیاد بها نمیدن:((

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
چرا اصلا هیچ و سروصدایی از این بازی نیست سونی باید از پتانسیل بالای این جور بازیهاش استفاده بکنه ...........من یه چند تا تریلر ازش دیدم عاشقش شدم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
چرا اتفاقا خبر راجع به این عنوان زیاذ هست منتها اینجا هایپ نمیشه براش به اونصورت . All 4 One یکی از مراحلش حالت side scrolling مانند داره و به خاطر ظنز و شوخیهایی هم که درش میشه منو یاد crash Bandicoot انداخت ! این شماره بیشتر تمرکزش روی قسمت co op هست که خوشبختانه عالی و جذاب طراحی شده . تریلرهای جدیدش رو هم حتما ببینید .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
چرا اتفاقا خبر راجع به این عنوان زیاذ هست منتها اینجا هایپ نمیشه براش به اونصورت . All 4 One یکی از مراحلش حالت side scrolling مانند داره و به خاطر ظنز و شوخیهایی هم که درش میشه منو یاد crash Bandicoot انداخت ! این شماره بیشتر تمرکزش روی قسمت co op هست که خوشبختانه عالی و جذاب طراحی شده . تریلرهای جدیدش رو هم حتما ببینید .
منم همین تریلر جدیدش که تو store هست دیدم واقعا جذاب وخوب بود ....................تو این سبک هم به غیر از نینتندو خیلی کم بازی ریلیز میشه که باید قدر این جور بازیهارو دونست مثل 2و1 LBP که واقعا از هزار تا GOTY برام با ارزش تر بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بازیاش خیلی جالبند :d این 3 تایی که تو این نسل اومده رو هم بازی کردم و واقعا حال کردم! :d آخریش که بعد از تموم کردن بازی رو چلنج مود موزه ای در مورد بازی باز میشد با انوع و اقسام طراحی ها و ...! خیلی برام جالب بودش! :d
کلا بازی باحالیه :d ولی خوب بد موقعی داره میاد! یکم قبل از U3 و وسط این همه بازی بزرگ :d تا چندماه هم همینطور بازی های خوب زیاد داره میاد اگرم بخوایم بگیریم میره برای چندین و چندماه دیگه :d

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بازیاش خیلی جالبند :d این 3 تایی که تو این نسل اومده رو هم بازی کردم و واقعا حال کردم! :d آخریش که بعد از تموم کردن بازی رو چلنج مود موزه ای در مورد بازی باز میشد با انوع و اقسام طراحی ها و ...! خیلی برام جالب بودش! :d
کلا بازی باحالیه :d ولی خوب بد موقعی داره میاد! یکم قبل از U3 و وسط این همه بازی بزرگ :d تا چندماه هم همینطور بازی های خوب زیاد داره میاد اگرم بخوایم بگیریم میره برای چندین و چندماه دیگه :d
Crack In Time که بهترین عنوان از سه گانه این نسل سری R&C بود :D این بازی هم به اندازه کافی بزرگه . فکر کنم تنها بازی پلتفرمری هست که توی چند ماه آینده منتشر میشه . برای علاقمندان این سبک مثل طلا میمونه:D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
فقط به نظر میاد یه نفره نداره که این خیلی بده همه که نمی تونن 4 نفره بازی کنن اگه سه تای دیگه به هوش مصنوعی بدن هم ناجوره چون مسلما دست و پاگیر و اعصاب خردکن میشن پس کلا من که به این شماره امیدی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر