Mass Effect 2 | PS3

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بالاخره پس از مدت طولانی شایعات جای خود را به حقیقت دادند و چند دقیقه پیش در کنفرانس خبری EA در نمایشگاه Gamescom آلمان، این بازی برای PS3 تایید شد. این بازی ژانویه سال آینده میلادی به همراه تعداد زیادی Bonus عرضه خواهد شد.

این بازی پیشتر برای PC و XBOX 360 عرضه شد و توانست با امتیازهای خارق العاده خود نظر منتقدان را به خود جلب کند.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی سرعت تاپیک زنی در حد رعد و برق :D

من خودم تازه شروع به بازی کردن شماره دوم کردم. واقعا باید بگم یکی از شاهکار های دنیای بازی ـه. تبریک صمیمانه واسه کسانی که فقط کنسول PS3 دارن.

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه داستان شپرد رو از دست ندید. فقط قبل از اون یه جوری داستان 1 رو بدونید و یا بازی کنید جایی بعد سراغ این برید چون کاملا دنباله دار هستند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من خودم تازه شروع به بازی کردن شماره دوم کردم. واقعا باید بگم یکی از شاهکار های دنیای بازی ـه. تبریک صمیمانه واسه کسانی که فقط کنسول PS3 دارن.

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه داستان شپرد رو از دست ندید. فقط قبل از اون یه جوری داستان 1 رو بدونید و یا بازی کنید جایی بعد سراغ این برید چون کاملا دنباله دار هستند.
فردین چطوری تازه رفتی سراغش ؟! هم نسخه اول هم دوم از شاهکارهای این نسل هستن. من نسخه اول رو سریع تموم کردم و زیاد حوصله ـش رو نداشتم ولی چند وقت پیش دوباره رفتم سراغش و حدود 30 ساعتی سرگرمش بودم ! فوق العاده هست این سری بازی. نظرم رو قبلآ اینجا در مورد نسخه دوم گفتم :D

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
آقایون بکشید کنار..فرمانده تون اومد:d
فرمانده تون راجع به بازی مطعلق به خودش سوالی داره...
آیا تروفی داره بازی؟یعنی چیزی گفتن راجع به تروفی ها؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
آقایون بکشید کنار..فرمانده تون اومد:d
فرمانده تون راجع به بازی مطعلق به خودش سوالی داره...
آیا تروفی داره بازی؟یعنی چیزی گفتن راجع به تروفی ها؟
فعلا که چیزی گفته نشده ولی مگه میشه نداشته باشه تا 2011 تروفی هم میذارن براش..:d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
congratulation All PS fanboys !
عالیه اگه بازی رو از دست دادین حتما رو PS3 تجربش کنید !
اگه اضافاتش جالب بود حتما برای خودم یکی تهیه میکنم... !
Thanx bioware !
lol MS MF !:d

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
واقعا بازی خوفیه! منم تازه این بازی رو روی 360 شروع کردم و تا اینجا که حسابی باهاش حال کردم.
عاشق بازیهای RPG فضاییم من!:d
هنوز نگفتن که چه فرقی با نسخه 360 داره؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین چطوری تازه رفتی سراغش ؟! هم نسخه اول هم دوم از شاهکارهای این نسل هستن.
آریا به علت دلایلی که خیلی طولانیه :D اون موقع شماره یکش نصفه موند. الان که بازار بازی ها کم شده یهو یادم افتاد نشستم 1 رو سریع تموم کردم رسیدم به دو. الان اینقدر عاشقش شدم که تصمیم جدی گرفتم که 1000 اش کنم :D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خبر خوشحال کننده ای هست . امیدوارم تمام اضافاتی که تا اون موقع واسه بازی میاد رو توش قرار بدن که دیگه من راحت بشم !:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب مثل اینکه تائید شده که بازی شامل DLC و دسترسی به Cerberus Network و... میشه!:d
همچنین کارهایی هم میخوان بکنن تا با داستان شماره ی اول بیشتر آشنا بشیم.فعلا توضیح کامل نداده.پس از بابت اطلاع نداشتن از داستان شماره ی قبلی مشکل زیادی وجود نداره.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر