Castle Crashers l PS3

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
castle_crashers_small.png

اين بازی ساخت شده بر پايه CO-OP بعد از موفقيت چشم گيری که در XBLA کسب کرد به سوی PSN هم ميآيد!

قيمت اين بازی 15 دلار خواهد بود و هنوز زمان عرضه آن معلوم نيست.

castle-crashers.jpg

20081014_castlecrasherspatch.jpg

e3-2008-castle-crashers-screens-20080714030429596_640w.jpg

Last edited by a moderator:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
بچه هایی که میخواهند این بازی رو انلاین بازی کنند لطفا منو Add کنند و در قسمت نوشته اسم بازی رو بنویسید تا قرار های بازی براتون فرستاده بشه.

• Like
Reactions: FrankinG

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من شاید بازیو بگیرم . دوستان توی پست اول زیاد توضیحی ندادند درباره بازی. اگر ممکنه یک مقدار در مورد سبک بازی بیشتر توضیح بدید. فکر میکنم شبیه فت پرینس باشه . ممنون میشم.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
آقا ما هستیم + امیر و برهان و این مردک زننده تاپیک:d

از محبت دوستان ممنونيم انقد لطف دارن :D

اقا ما داریم با همین زننده عزیز وارد صحبت میشم اگر پا ببخشید اگر قبول کنه من شنک میگیرم ایشون اینو بعد منم هستم :d

من shank ميگيرم تو اينو بگير :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان چند تا خبر که یکی نسبتا بد هست حداقل برای من.

بازی در انگلستان TBA 2010 هست و معلوم نیست کی میاد، حداقل تو سایت IGN اینجوری نوشته بود.

خبر بعدی اعمال تغییرات زیادی در این 2 سال توسط تیم سازنده بازی نسبت به نسخه Live است که می تونیم به قابلیت ساپرت کردن 8 نفر در بعضی از Modeها، اضافه شدن یک والیبال Mode که اطلاعات زیادی ازش گیر نیاوردم. گسترش Arena بازی و جذاب تر شدن مراحل داستانی بازی و حیواناتی که در هر بخش در اختیار میگیرید.

بازی هم احتمالا تا شب میاد توی PS Store و جهت هماهنگی و تشکیل تیم خودتون هم می تونید از همین تاپیک استفاده کنید. فقط خواهشا همه دعا کنید که IGN اشتباه کرده باشه و برای ریجن دو هم امروز بیاد روی Store:d

موفق باشید

• Like
Reactions: mohsen67

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ميگم منم که رو 360 بازی کردم بخرم؟ :D
يا نگه دارم لارا کرفت بگيرم؟
تو هم که هر سری تو یک تاپیک میگی من این بازی رو نمیخرم و برای اونکی پول گذاشتم کنار بعد تو این میای میگی رو 360 زدم برای یکی دیگه پول نگه دارم و ..... تکلیفت رو با خودت مشخص کن و بعد پست بده;)

دوستانی که به Store US دسترسی دارند چک کنند ببینند بازی نیومده هنوز؟! توی UK که نبود و ممکنه حالا حالا هم نیاد.

آخه شانس ما همه چی توزرد از آب در ميآد !
چرا تو ززد؟ این که خیلی بازی باحالی هست و shank هم عالی بود. البته بازم خودت میدونی ولی کلی میگم که تصمیم خودت رو بگیر و بعد پست بزن. در ضمن اگه store امریکا داری برو چک کن ببین اومده یا نه. مرسی

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
تو هم که هر سری تو یک تاپیک میگی من این بازی رو نمیخرم و برای اونکی پول گذاشتم کنار بعد تو این میای میگی رو 360 زدم برای یکی دیگه پول نگه دارم و ..... تکلیفت رو با خودت مشخص کن و بعد پست بده;)

دوستانی که به Store US دسترسی دارند چک کنند ببینند بازی نیومده هنوز؟! توی UK که نبود و ممکنه حالا حالا هم نیاد.

آخه شانس ما همه چی توزرد از آب در ميآد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر