Starcraft II: Wings of Liberty multiplayer

1i9a28nmyyzkwpnewepd.jpg

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Starcraft II افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

دراین تاپیک در باره ی پچ ها , اپدیت ها و مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد. کسانی هم که

اورجینال دارن یوزر شو نو بزازن تا انلاین بازی کنیم ممنون

ایدی کسانی که نسخه ارجینال تهیه کرده اند :

RezaRazeR کارکتر کد : 359

Reza کارکتر کد : 650

mashmammad کارکتر کد :280

sura کارکتر کد:621

DEXON کارکتر کد:754

Cyrus کارکتر کد:236

Humanoid کارکتر کد : 863

آخرین ویرایش:

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
دوستانی که اورجینال خریدن یکم توضیح بدن مشکلی برای اتصال به battlenet و داخل بازی ندارن اوضاع پینگشون هم بگن همچنین سرعت اینترنتشونم بگن

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
یک مقدار تعریف کنید مولتی پلیر بازی چجوریه؟!
اصلا با این نت ما و پینگ ها میشه بازی کرد؟! :d

:D
میترسم تست کنم مولتی رو:d...ولی مثل اینکه خوبه:D
آخه یه لیگ تمرینی داشت...که به رنک اضافه نمیکرد...حواسم نبود ردش کردم رفت:D
هر باخت هم از امتیاز کم میکنه!
رفتم تو کار AI :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام
multiplayer از ایران راحت میشه بازی کرد مشکلی هم نداره. من اینترنتم 384 شاتل با پینگ حدود 300.
ولی یکی از دوستام با دیال آپ (:-/) بازی میکنه تا 2vs2 مشکل نداره بیشتر از اون ولی نمیشه یا مواقعی که نیروها زیاد میشن.

کسی هم اگر خواست اد کنه خوشحال میشم با هم بازی کنیم.:d
chr name: Reza
chr code: 650

darbin

کاربر سایت
Sep 4, 2010
8
کمک

سلام
تو رو خدا یک آدم با حال کمک کنه من cd key خریدم اما خود بازی رو بدونه کرکش رو ندارم 7.5 گیگ دانلود هم خداییش ستمه کسی بازی بدون کرک رو نداره به من یک کپی بده به خدا هزینه اش رو میدم من تهرانم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

User : Mashmammad
Code : 280
EU

در مورد دوستانی که در مورد مشکل اینترنت و مسائلی از این قبیل سوال می کنن. من که اصلا مشکلی ندارم. شده 4v4 هم زدیم. تازه 4 نفر سمت ما همه ایرانی بودن. بعضی مواقع یه لگ های چند ثانیه ای هست ولی کلا به نظر من بدون مشکل می تونین بازی کنین. من 256 دارم از داتک.

خوشحال می شم توی Friend Listـم ایرانی ها تکمیل تر بشن.

یا علی ...

darbin

کاربر سایت
Sep 4, 2010
8
سلام
تو رو خدا یک آدم با حال کمک کنه من cd key خریدم اما خود بازی رو بدونه کرکش رو ندارم 7.5 گیگ دانلود هم خداییش ستمه کسی بازی بدون کرک رو نداره به من یک کپی بده به خدا هزینه اش رو میدم من تهرانم

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام
دوست عزیز شما همون بازیه کرک دارتو نسب کن کرکشو نسب نکن. من همین کارو کردم مشکلی هم ندارم.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان تو یک کلام بگم همگی کوفتتون بشه:d(شوخی بود نزنید بنم کنید بترکونید منو:d)
ولی حالا خارج از شوخی میشه یکی توضیح بده چه خبره تو بتل نت! بازکن حرفه ای پیدا میشه!سید بندی داره؟مثلا شماها با چه کسایی بازی میکنید؟ هر کسی شد یا قانونی چیزی داره؟ در آخر حال میده؟:dحیف که پول ندارم بگیرم=((وگرنه نسق همتون رو میکشیدم.داداشتون هاردکور ریخت بهم SC II رو!:d
بعد از 10سال استارکرفت زدن خاک بر سر من که به آرزوم نرسیدم اینو ارج بگیرم:(

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان تو یک کلام بگم همگی کوفتتون بشه:d(شوخی بود نزنید بنم کنید بترکونید منو:d)
ولی حالا خارج از شوخی میشه یکی توضیح بده چه خبره تو بتل نت! بازکن حرفه ای پیدا میشه!سید بندی داره؟مثلا شماها با چه کسایی بازی میکنید؟ هر کسی شد یا قانونی چیزی داره؟ در آخر حال میده؟:dحیف که پول ندارم بگیرم=((وگرنه نسق همتون رو میکشیدم.داداشتون هاردکور ریخت بهم SC II رو!:d
بعد از 10سال استارکرفت زدن خاک بر سر من که به آرزوم نرسیدم اینو ارج بگیرم:(
والا خبر خاصی که نیستو یه تعداد زیادی آدم دارن SC2 بازی میکنن :d
بازیکن حرفه ای اگر تو بتل نت پیدا نشه به نظزت کجا پیدا میشه؟ همه خفنا اونجان دیگه.
اینکه ما با کیا بازی میکنیم اینجوریه که شما اول 5 راند placement match بازی میکنی تا تعیین سطح بشیو بعد میفرستند به یکی از چند لیگی که تو بازی هست از برونز تا الماس. اونجا با افرادی که تغریبا هم سطح خودت هستن بازی میکنی و توی لیگ خودت صعود میکنی. اگر زیاد ببری بازی کم کم حریف های قوی تری برات در نظر میگیره مثلا از لیگ های بالا تر. اگر بتونی اونارو شکست بدی به لیگ بعدی صعود میکنی.
مثلا من در حال حاضر در 3v3 توی لیگ برونز هستم و در لیگ خودم رده ی 8 رو دارم.
حال هم میده خیلی زیاد. جای شما خالی. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر