Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
silent-hill.jpg

کونامی شماره ی جدیدی از فرنچایز محبوب و البته ترسناک خود را معرفی کرد و تایید کرد که برای Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد .
همچنین اینکه ساخت موسیقی این بازی برعهده آهنگ ساز سریال Daxter خواهد بود !

سایت VG247 نکاتی رو راجب بازی توضیح داده است :

• قصه ترسناک ما از جایی شروع میشود که وسیله حمل و نقل زندانیان چپ کرده و Murphy Pendleton اکنون در Silent Hill رها شده است !
  • بازیباز بار ها در مقابل پازل های فکری ، موجودات ترسناک و وحشتناکی قرار میگرد و شما میتوانید با استفاده از صندلی و ... آنها رو از خود دور کنید !
  • در مبارزه شما میتوانید بجنگید و یا از محل درگیری فرار کنید ! که خیلی زود شما را به یاد SH های قدیمی می اندازد ! که تجربه ناب و عمیق ترسناکی را به وجود می آورد .
علاوه بر داستان بازی شما میتوانید Side Quest های بازی رو انجام و به نوعی حل کنید . که بنا به موقعیت بازی تغییر خواهند کرد و با دشمنان نامعلوم و مجهولی مواجه خواهید شد .

همچنین اینکه بازی سال دیگر منتشر خواهد شد . و ساخت بازی به عهده استدیو Vatra Games است .

در حال حاضر اطلاعاتی کمی در دسترس است اما با انتشار عکس و خبر های جدید این پست آپدیت خواهد شد ( خدا بخیر کنه :D ) .

با تشکر از Sha7ab .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من نمیدونم بعد از سایلنت هیل the room چرا انقدر گرافیک بازی بد تر شده و افت فریم پیدا کرده . چرا دارن سعی میکنن این بازی رو از روی فیلمش بسازن ؟ مثلا همین قضیه که دیوارها خاکستر میشن اینه فیلمش هست )x
بعد این دمو که من دیدم فیزیک کارکتر اصلی افتضاح بود و جزییات صورت بد کار شده بود . اون صحنه ای که چراغ قوه رو دستش میگرفت واقعه نا امید کننده بود و صدای اصلحه اینه تفنگ بادی صدا میداد ولی محیطش خوب بود و پر از جز ایات گرافیکی بود .
نوری که از چراغ قوه بیررون میومد خوب بود و کاملا مه و خاک رو نمایش میداد (ولی باز هم به چراغ قوه alan wake نمیرسه ) من که دوبره دارم تو ps2 the room رو بازی میکنم
همچنین از افت فریم بسار رنج میبرد رنج میبرد ! =((
vatra games دقت کن :d

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
(ولی باز هم به چراغ قوه alan wake نمیرسه )

این بازی رو با Alan عزیز و دوست داشتنی مقایسه نکن! :d

نسخه The room که من روی کامپیوتر بازی کردم واقعا اعصاب آدم رو داغون می کرد و اصولا فکر می کنم برای همین منظور طراحی شده بود! هرچی به دشمنا تیر می زدی نمی مردن! میفتادن باز بلند میشدن!

من با نسخه های اولیه این بازی خیلی حال کردم اما از یه جایی به بعد از داستان کلا پرت شده!
این همه نسخه از یک سری که نسخه هاش به هم ربط چندانی ندارن!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
بابا این بازی که تازه معرفی شده تا زمان عرضه اش که خیلی دیگه مونده اونقت شما دارید در مورد گرافیکش صحبت میکنید؟؟

بی صبرانه منتظرشم تا دوباره این سبک بازی رو زنده کنه .به همراه Alan Wake 2 :x

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
فعلا نمیشه در مورد بازی قضاوت کرد چون تازه در مراحل اولیه ساخت
پ.ن کلا هیچ وقت با SH حال نکردم به نظرم بازی خوبی نبوده..

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
از نظر غنای داستان و اتمسفر سنگین و درگیر کننده، هیچ بازی درطول تاریخ به SH نمی‌رسه. این عنوان هم اگه همون روند را ادامه بده، قطعا طرفدارانش را راضی می‌کنه.
فقط این نبود یامائوکا یه کم نگران کننده به نظر می‌رسه.

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
از نظر غنای داستان و اتمسفر سنگین و درگیر کننده، هیچ بازی درطول تاریخ به SH نمی‌رسه. این عنوان هم اگه همون روند را ادامه بده، قطعا طرفدارانش را راضی می‌کنه.
فقط این نبود یامائوکا یه کم نگران کننده به نظر می‌رسه.
تایید میشه
trailer رو هم دان کردم و دیدم
به نظر من خیلی خوب بود فقط چهره کاراکتر اول از نظر من به این بازی اصلا نمیخوره

به شدت منتظر نسخه نهایی بازی هستم چون محیط و Effect های بسیار خوبی داشت
و ترس هم تا حد زیادی برگشته به بازی

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
این بازی رو با Alan عزیز و دوست داشتنی مقایسه نکن! :d

نسخه The room که من روی کامپیوتر بازی کردم واقعا اعصاب آدم رو داغون می کرد و اصولا فکر می کنم برای همین منظور طراحی شده بود! هرچی به دشمنا تیر می زدی نمی مردن! میفتادن باز بلند میشدن!

من با نسخه های اولیه این بازی خیلی حال کردم اما از یه جایی به بعد از داستان کلا پرت شده!
این همه نسخه از یک سری که نسخه هاش به هم ربط چندانی ندارن!
من بازی رو مقایسه نکردم که چراغ قوه ها رو با هم مقایسه کردم !
راستی the room دشمناش که نمیمردن دلیلش به خاطر 21 تا قربانی بود اگه اونا میمردن که نمیشد که ! ولی 1کش رو موافقم عـــــــالی بود

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
عجب محیط
بابا استمسفر
دیروز شماره پنجشو گرفتم بعد اومدم خونه دیدم به ریجون دستگام نمیخره یه کیسه فش حواله یارو کردم بازیشو پس دادم پولمم گرفتم:))
شانسم اورد تازه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر