Twisted Metal

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre: Car Combat
Publisher: Sony Computer Entertainment
Developer : Eat Sleep Play
Release Date: TBA 2011
Exclusively on: PlayStation 3
ESRB: RP-T+​

خاطراتی زیبا و دل انگیز ، زد و خورد ماشین ها ، شخصیت های دل انگیز و گیم-پلی زیبا دوباره به سراغمان خواهند آمد ، Twisted Metal ! این بار برروی Playstation 3 .
در جریان کنفرانس سونی در E3 2010 دیوید جفی دموی این بازی را با خود آورده بود ، دمویی در حالت مالتی پلیر و ماد Death Match . از هر سو گلوله هایی دیده میشد که به این طرف و آنطرف می رفتند و زد و خورد زیادی در صحنه دیده میشد . برای اولین بار ما در این بازی شاهد حضور هلیکوپتر بودیم ، هلیکوپتر دو Chaingun قوی در دو سوی خود بود و همه جا را نابودی می کشاند که نشان از تخریب پذیری بالای بازی است .

997850_20100615_embed004.jpg

ماشین ها هم با سرعت خوب خودشان وسیله خوبی برای نابود ساختن دیگران هستند ، اما موتور سیکلت ها ! موتور سیکلت ها به علت کوچک بودن خود ، مرگ بارتر هستند ! در ویدئو می بینیم که یک موتور سیکلت با ChainSaw خود چه غوغایی به پا می کند . همچنین این وسیله قابلیت نصب مسلسل و موشک انداز را نیز خواهد داشت .

997850_20100615_embed001.jpg

تمرکز اصلی این بازی برروی تخریب محیط و نابودسازی دشمنان با هر روش ممکنه است و مخاطبان این بازی ، این نکته را می دانند .
ماد Death Match در این بازی قرار است با ویژگی ها خارق العاده خود ، سطح جدیدی را ارائه کند .
در این ویدئو شما می تونید ، بخشی از کنفرانس سونی که در اون دیوید جفی روی سن میاد و بازی رو معرفی می کنه رو ببینید :

gsm_169_twisted_metal_061510_1_140.jpg

SD - HD

عکس هایی از این ویدئو :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG and HL2-GF

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ماشاللا یه دقیقه هم از خبر نگذشت تاپیکش زده شد..:biggrin1:
واقعا بزرگترین سورپرایزی بود که در کنفرانس سونی اعلام شد بسی شاد گشتیم..
نمایش مولتی بازی خیلی زیبا بود در کل با بازی بزرگی رو به رو هستیم..
ممنون

• Like
Reactions: Ἁlireza

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
ماشالله همه دیگه شورشو در اوردن
بابا تاپیک زدی ۲ خط نوشتی ؟
نمیزدی بهتر بود
حداقل یه توضیحی چیزی
عکسی ....

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
امیرجان بهتر نیست ترد های بازی که میزنی با اطلاعات کافی باشه ! به نظرم این ترد ها شایسته ی بخش PS3 Games نیست .

ژانر بازی هم Car Combat Racing هست .

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من علت اینکه تاپیک ها رو زود میزنم رو در پروفایل یکی دیگر از بچه ها گفته بودم !
قبل ها ، وقتی یک شخصی میومد و در این بخش یا بخش 360 تاپیک بازیی رو می زد ، یک اطلاعاتی در مورد بازی می نوشت و خداحافظ ! دیگه کاری با تاپیک نداشت . ( یا وقتش رو نداشته یا حوصلش رو )
منتها من وقتی تاپیکی رو در همون لحظه می زنم ، به این خاطره که پست اول تاپیک برای خودم باشه و بتونم هر لحظه با اطلاعات جدید آپدیتش کنم .
خیلی از تاپیک های که زدم رو الآن می تونید برید بیینید و خودتون قضاوت کنید که آیا وضعیت حال حاضرش با لحظه ارسال تاپیک یکی بوده ؟
مطمئنا وقتی این موضوع آپدیت بودن پست اول همه گیر بشه ، شخصی که وارد تاپیک های بخش PS3 میشه ، به جای اینکه برای پیدا کردن جواب سوالش بیاد پست بده ، میره پست اول رو نگاه می کنه و این خودش قسمتی از اسپم ها رو کم میکنه .

• Like

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
ماشالا سرعت عمل ! خیلی فرضی امیر حسین:biggrin1:

چه خاطراتی داشتیم با TM ... بیصبرانه منتظریم !:love:

البته ماشین جنگی رو خیلی دوست داشتم خودم تاپیکش رو بزنم ... ولی مهم نیست.(سرعتم پایینه:biggrin1:)

• Like

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من علت اینکه تاپیک ها رو زود میزنم رو در پروفایل یکی دیگر از بچه ها گفته بودم !
قبل ها ، وقتی یک شخصی میومد و در این بخش یا بخش 360 تاپیک بازیی رو می زد ، یک اطلاعاتی در مورد بازی می نوشت و خداحافظ ! دیگه کاری با تاپیک نداشت . ( یا وقتش رو نداشته یا حوصلش رو )
منتها من وقتی تاپیکی رو در همون لحظه می زنم ، به این خاطره که پست اول تاپیک برای خودم باشه و بتونم هر لحظه با اطلاعات جدید آپدیتش کنم .
خیلی از تاپیک های که زدم رو الآن می تونید برید بیینید و خودتون قضاوت کنید که آیا وضعیت حال حاضرش با لحظه ارسال تاپیک یکی بوده ؟
مطمئنا وقتی این موضوع آپدیت بودن پست اول همه گیر بشه ، شخصی که وارد تاپیک های بخش PS3 میشه ، به جای اینکه برای پیدا کردن جواب سوالش بیاد پست بده ، میره پست اول رو نگاه می کنه و این خودش قسمتی از اسپم ها رو کم میکنه .

مرسی امیرحسین ! فرزندم پس باید با اطلاعات جدید ترد رو اپدیت کنی ! :d

اینطوری خوبه دیگه ! همیشه پست اول ترد باید حاوی کاملترین اطلاعات از بازی باشه ! به کارت ادامه بده ، خدای دکتر فریمن پشت و پناهت باشه :d

• Like
Reactions: FrankinG

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خدايي پي اس3 دارها با دمتون گردو ميشكنيدا ! كوفتتون بشه !:d (ببخشيد احساساتي شدم!)

خدايي عجب بازيه - تريلر رو ديدم رفتم تو خماري ...

انقدر خوشحال شدم اومدم اولين تاپيكم رو تو بخش پي اس3 بزنم كه ...

بسوزه پدر و مادره اين بي پولي لامصب ! ...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
از طرف Blog.EU.Playstation برای من ( و طبعا دیگر اعضا ) ایمیلی فرستاده شده که لازم دونستم اینجا هم بزارم :

David Jaffe Answers Your Twisted Metal PS3 Questions

Posted: 24 Dec 2010 07:01 AM PST

Hi ya’ll! We’re all crunching like mad on the game while also trying to get ready for the holidays! But I did want to stop by, say hey, and answer some of the more frequent questions we’ve been getting about the new Twisted Metal. Watch the video below to get some info on things like multiplayer balance, my all-time favorite Twisted Metal weapon, and the huuuuge bosses you’ll encounter in the game. Thanks again for your great questions, and happy holidays! Oh, and stay tuned to the end of the video for info on how you can win a brand new Sweet Tooth action figure signed by the whole Twisted Metal team! Have a great holiday ya’ll! Be safe, have fun! Later!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تریلر رو اگر نتونستید ببینید، بگید تا آپ کنم.
تاریخ ریلیز بازی هم 4 اکتبر 2011 هست! :d تا اون موقع طرفداراش تو کف بمونند :d

• Like
Reactions: Noirique

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
با اینکه فعلآ کسی سراغی از Twisted Metal نمیگیره (البته اگه بازی امتیازهای خوبی نگرفت یه عده میگن پس چی شد اون همه ادعا ! lol) ولی به نظر میاد چیز جالبی باشه.
منتقد IGN خیلی از بازی خوشش اومده و اون رو خیلی مفرح و جذاب دونسته. فیزیک بازی به نظر میاد خیلی جالب باشه و اکثر چیزها تخریب پذیر هستن (طرف گفته همه چیز ولی فکر میکنم یه کم اغراق کرده :D) از تک تک صندلی های سینما تا تیر دروازه زمین فوتبال و دیوارها و ... رو میشه ترکوند.
آخرش هم بعد از یه سری توضیحات در مورد بازی , گفته که قبل از امتحان کردنش فکر میکرده گرافیک بازی یه کم نیاز به کار داشته باشه ولی موقع بازی کردن , گرافیکش آخرین چیزی بوده که بهش توجه کرده انقدر از اکشن داغ و جذاب بازی لذت برده !

تیتر مطلبش هم خیلی جالبه ! :D
Twisted Metal is Fun Even When You Don`t Know What You`re Doing !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر