Driver : San Francisco | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre: Racing Action
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Reflections
Release Date: TBA 2010
Exclusively on: PlayStation 3
ESRB: RP-T+​

همگی ما خاطرات خوشی با شماره های اولی این بازی داریم ، در کنفرانس یوبیسافت این بازی رونمایی شد . به نظر همه چی عوض شده !

اطلاعات بیشتر از بازی
سازنده بازی یعنی Reflections گفته که قصد دارد این بازی را به همان حال و هوای موجود در دو نسخه اول بازی برگرداند

نام شخصیت اصلی بازی John Tanner است و Charles Jericho دشمن بزرگ اوست.

سبک بازی رانندگی اکشن است و در بازی و لحظات تعقیب و گریز جذاب و سینمایی در بازی وجود دارد

در بازی بیش از 100 عدد خودرو ی لایسانس شده وجود دارد تخریب پذیری ماشین ها نیز خوب است

قابلیتی به نام Shift در بازی هست با این قابلیت میتوان زمان را اهسته کرده و از نمای بالا خیابان ها رو نگاه کرد سپس ماشین مورد نظرتون رو انتخاب و وارد ان شوید

E3 2010: Video Interview
View - Download

Screen Shots :​

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
اطلاعات بیشتر از بازی
سازنده بازی یعنی Reflections گفته که قصد دارد این بازی را به همان حال و هوای موجود در دو نسخه اول بازی برگرداند

نام شخصیت اصلی بازی John Tanner است و Charles Jericho دشمن بزرگ اوست.

سبک بازی رانندگی اکشن است و در بازی و لحظات تعقیب و گریز جذاب و سینمایی در بازی وجود دارد

در بازی بیش از 100 عدد خودرو ی لایسانس شده وجود دارد تخریب پذیری ماشین ها نیز خوب است

قابلیتی به نام Shift در بازی هست با این قابلیت میتوان زمان را اهسته کرده و از نمای بالا خیابان ها رو نگاه کرد سپس ماشین مورد نظرتون رو انتخاب و وارد ان شوید

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
در واقع شخصیت اصلی بازی در کما هستش و بازی در ذهن اون انجام میشه برای همین میتونید به شخصیت های مختلف بازی رجوع کنید و بازی رو از طرف اون ها دنبال کنید .
این لینک اطلاعات خوبی رو داده
http://www.gamersland.ir/article-221.html

270px-Driver_San_Francisco_Box_Art.jpg

Release date : TBA 2011
driver-san-francisco-screenshot.jpg

screenshot_ps3_driver_san_francisco002.jpg

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
کسی اگه بازیو گرفته بیاد با هم بزنیم . آنلاین بازی به نظر من قشنگه و همچنین لیدربورد یا همون رتبه ها هم تازه راه افتاده و من رتبه 33 جهانم . البته 4ام بودم . :d تعداد نفرات لیدربورد هم هر روز بیشتر میشه و چون هنوز بازی عرضه نشده خیلی زیاد نشده البته تو ایران اومده و بعضیا هم دارن ولی در اصل فردا پسفردا عرضه میشه . :d بازی هم خیلی خوب پیدا میکنه . لول هم هرچی میره بالاتر امکانات بیشتری آزاد میشه . حدود 11 مد یا حالت هم بازی داره.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها منم بازی رو گرفتم.خیلی هم زیباست و داستانش هم خیلی جذابه.البته من خیلی درایور رو دوست دارم و بیشترین خاطره رو با این بازی دارم.تمام درایور ها رو هم تمام کردم ولی این یکی بعد از مدتها تا جایی که میشد به ریشه ی اصلی درایور برگشته.به طرفداران درایور حتما توصیه میکنم بخرید این نسخه رو.با امتیازاتی هم که گرفته دیگه جای شکی باقی نمیمونه

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
من نسخه ی دمو رو بازی کردم و یکم بازی مه آلود بود برای همه اینجوری بوده یا من مانیتورم بد تنظیم شده؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر