کمک در Resident Evil 4

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خوب از اول چه جوري مي شه كاريش كرد كه كثيف نشه؟
کنار اون دریچه یه چوب هست اونو با تیر بزن در بسته میشه بعد گردنبند رو با تیر میزنی میری ورش میداری

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
فکنم تو کلیسا بود بعد که اومدی پایین وقتی میخوای از حیاط به بیرون بری زامبیا میریزن بعدش دیگه مشخصه
میگم مرحله به مرحله رو که با چراغ چشمک زن تو نقشه نشون میداد:-"

pirpesar

کاربر سایت
Feb 24, 2007
1
وقتی زنگ میزنی تابلو که بر میگرده یه بطری شراب روشه اونو با تیر بزن تا در باز بشه.
سلام
من اونجا که سنگ بزرگ رو اون 3 زامبی روی من می اندازند گیر کرده ام و همش می میرم و نمیدونم چیکار کنم ایا از جای دیگه ای باید برم؟ لطفا جواب دهید

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
من اونجا که سنگ بزرگ رو اون 3 زامبی روی من می اندازند گیر کرده ام و همش می میرم و نمیدونم چیکار کنم ایا از جای دیگه ای باید برم؟ لطفا جواب دهید

اونجا که کاری نداره باید دکمه هایی که روی صفحه نمایش بازی نشون میده رو سریع تند تند بزنی خود لئون جا خالی میده.

mohammad1363

کاربر سایت
Feb 24, 2007
4
سلام.
:)
من وقتی بازی می کنم، جاهايی که مه هستش تقريبا چيزی نمی بينم.
اولش گفتم شايد بازی اينطوری طراحی شده. اما بعد که ديدم بازی جايزه هم گرفته و گرافيکش می گن خيلی خوبه گفتم شايد کارت من مشکل داره.
کسی می تونه به من بگه که اون قسمت ها توکامپيوترش چطوری ديده می شن؟
در ضمن من نه کارت گرافيکيم مشکل داره و نه مونيتورم.
ممنون می شم اگه کسی راهنماييم کنه.
با تشکر : محمد

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام.
من وقتی بازی می کنم، جاهايی که مه هستش تقريبا چيزی نمی بينم.
اولش گفتم شايد بازی اينطوری طراحی شده. اما بعد که ديدم بازی جايزه هم گرفته و گرافيکش می گن خيلی خوبه گفتم شايد کارت من مشکل داره.
کسی می تونه به من بگه که اون قسمت ها توکامپيوترش چطوری ديده می شن؟
در ضمن من نه کارت گرافيکيم مشکل داره و نه مونيتورم.
ممنون می شم اگه کسی راهنماييم کنه.
با تشکر : محمد

ورژن درایور کارت گرافیکت چنده ؟

mohammad1363

کاربر سایت
Feb 24, 2007
4
سلام دوست عزیز. ممنونم که اومدی و به دادم رسیدی.
من کارت گرافيکیم فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه. آخه بازی های Tomb raider:legend و prince of persia:1&2&3 و NFS:Most wanted رو و حتی Flight Similator 2007 رو هم با آخرين کيفيت، خيلی خوب نشون می ده. راستی هم Shader 2 رو ساپورت می کنه و همينطور هم Open GL و DirectX رو هم ساپورت می کنه.
می دونين؟ وقتی دوباره، وقتی که بارون می باره برمی گردم به اون مکان هايی که مه داشت همه جا خيلی عالی می شه ولی وقتی فقط مه هست واقعا ديگه هيچ چی ديده نمی شه.
فقط می خواستم بدونم مشابه اين مورد برای کسی پيش اومده یا نه؟
آخه ماشاللا فکر کنم اينجا همه Gamer حرفه ای هستن.
;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام دوست عزیز. ممنونم که اومدی و به دادم رسیدی.
من کارت گرافيکیم فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه. آخه بازی های Tomb raider:legend و prince of persia:1&2&3 و NFS:Most wanted رو و حتی Flight Similator 2007 رو هم با آخرين کيفيت، خيلی خوب نشون می ده. راستی هم Shader 2 رو ساپورت می کنه و همينطور هم Open GL و DirectX رو هم ساپورت می کنه.
می دونين؟ وقتی دوباره، وقتی که بارون می باره برمی گردم به اون مکان هايی که مه داشت همه جا خيلی عالی می شه ولی وقتی فقط مه هست واقعا ديگه هيچ چی ديده نمی شه.
فقط می خواستم بدونم مشابه اين مورد برای کسی پيش اومده یا نه؟
آخه ماشاللا فکر کنم اينجا همه Gamer حرفه ای هستن.
;)

ببین این مشکل بر میگرده به گرافیک من خودم سر چند تا بازی این تیپی گیر کرده بودم ورژن درایور گرافیکمو به سری 9 که رسوندم مشکلم حل شد;)

pooyanm2

کاربر سایت
Mar 1, 2007
2
كمك resident evil 4

من اينجا گير كردم كه تو نقشه يه نقطه قرمز رنگ هست مي خوام به اون سمت برم بسته همون جا ابشار روبروي راهم بسته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر