Tekken 7 | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب طی مصاحبه ای با کارگردان بازی ، ساخت هفتمین شماره از این سری اعلام شد .

با اعلام شدن اطلاعات جدید ، این پست آپدیت خواهد شد !

• Like
Reactions: Fëanor

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
خبر خیلی خوبی بود ولی ایکاش حالا که این تاپیک رو زدی یه کم اطلاعات هم در مورد این بازی پرطرفدار می نوشتی، به نظرم نامکو به خاطر مشکلاتی که تکن 6 داشت و ازش زیاد استقبال نشد این نسطخه از تکن رو زودتر روانه بازار می کنه تا بتونه از زیر سوال رفتن نام تکن جلوگیری کنه و خاطره تکن 6 رو از ذهن ها پاک کنه
امیدوارم!;)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خبر خیلی خوبی بود ولی ایکاش حالا که این تاپیک رو زدی یه کم اطلاعات هم در مورد این بازی پرطرفدار می نوشتی، به نظرم نامکو به خاطر مشکلاتی که تکن 6 داشت و ازش زیاد استقبال نشد این نسطخه از تکن رو زودتر روانه بازار می کنه تا بتونه از زیر سوال رفتن نام تکن جلوگیری کنه و خاطره تکن 6 رو از ذهن ها پاک کنه
امیدوارم!;)
میشه بگید چه مشکلاتی داشت ؟!:confused:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
جونِ مادرشون دیگه کَرکتر به بازی اضافه نکنند و فکر بالا بردنِ ظرفیتِ تکنیکی کرکترها باشند .
اصلا با کرکترهای جدید رابطه برقرار نکردم..مخصوصا اَلکساندرسون که تکنیک هاش با هیچ کدوم از سبک های ورزشی مطابقت نداشت..:sick:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جونِ مادرشون دیگه کَرکتر به بازی اضافه نکنند و فکر بالا بردنِ ظرفیتِ تکنیکی کرکترها باشند .
اصلا با کرکترهای جدید رابطه برقرار نکردم..مخصوصا اَلکساندرسون که تکنیک هاش با هیچ کدوم از سبک های ورزشی مطابقت نداشت..:sick:
موافقم . بین این جدیدا فقط باب ، لئو و میگل خوب در اومده بودن ! اون لارس و آلیسا که فاجعه بودن از همه لحاظ !
اما خب یه عده ای هم ظاهرا از داستان حذف شده اند ! مثل بــِیک و ونگ ! ولی خب نمیشه که کرکتر جدید نذارن :D . ولی خب هرکی رو میذارن یکی باشه که یهو هُلُپی از زمین نزنه بیرونه و مثل لارس بزنه همه ی کرکتر قدیمی هارو نفله کنه ! آدمیزادی باشه خلاصه :D !

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
موافقم . بین این جدیدا فقط باب ، لئو و میگل خوب در اومده بودن ! اون لارس و آلیسا که فاجعه بودن از همه لحاظ !
اما خب یه عده ای هم ظاهرا از داستان حذف شده اند ! مثل بــِیک و ونگ ! ولی خب نمیشه که کرکتر جدید نذارن :D . ولی خب هرکی رو میذارن یکی باشه که یهو هُلُپی از زمین نزنه بیرونه و مثل لارس بزنه همه ی کرکتر قدیمی هارو نفله کنه ! آدمیزادی باشه خلاصه :D !
موافقم , ولی هر کرکتر جدیدی که تو سری وارد بشه , پیروِ سبک مبارزه ی جدیدی باشه ..مثل فِنگ که بهترین کاندیدا برای سبکِ کنپو بود یا استیو فاکس..

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
این Tekken 7 چیه؟! کجا تعیید کرده که تاپیک زدید؟!:D البته شاید من نمیدونم...کی اطلاع داره؟
سخت نگیر، Harada (کارگردان سری Tekken) چند وقت پیش همینجوری توی یه صحبتش اشاره‌ای کرده بود که Tekken 7 هم ساخته میشه، همین. اون موقع هنوز حرفی از Tekken Tag Tournament 2 و Tekken X SF زده نشده بود.
فعلاً توی جمعیت تکن‌باز دنیا، بحث Tekken Tag Tournament 2 داغه، که چند وقته برای آرکید عرضه شده و گفتن که "Holiday 2012" برای کنسول هم میاد. بعدش هم که لابد نوبت Tekken X SF هست. پس فکر نکنم حالا حالاها لزومی داشته باشه برای Tekken 7 هیجان‌زده بشین :D (البته این یه حدسه. ما که از برنامه‌های Namco خبر نداریم)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آخه این تاپیک نمیخواست:D
2تا Tekken تو راه هست فکر نکنم حالا حالا ها خبری از Tekken 7 شه...تازه هنوز TTT2 کامل نشده تا جایی که من اطلاع دارم...

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
تازه هنوز TTT2 کامل نشده تا جایی که من اطلاع دارم...
چرا دیگه، بازی کامل شده و ماه سپتامبر برای آرکیدهای ژاپن عرضه شده. توی 2012 هم برای آرکیدهای آمریکا میاد. نسخه کنسولی (که آره، ساختش هنوز تموم نشده) هم که بعد از اینا میاد.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
چرا دیگه، بازی کامل شده و ماه سپتامبر برای آرکیدهای ژاپن عرضه شده. توی 2012 هم برای آرکیدهای آمریکا میاد. نسخه کنسولی (که آره، ساختش هنوز تموم نشده) هم که بعد از اینا میاد.
از گیم پلی اش چیزی دیدی؟ یکی دانلود کردم از Gamespot
Kazuya وسط Fight تبدیل به Devil شد!:D کف کرده بودم
البته تو Tekken Hybride هست ولی کامل نیست دیگه...گرافیکش عالی شده
از اون Tekken 6 خیلی بهتره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گفته بودن ساخت بازی تو مادرید شروع شده ولی گویا شوخی بوده :D! ولی شاید به عنوان آخرین بازی های نسل واسه خداحافظی ببینیمش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر