كمك فوري در بازي Resident Evil 4

alizarei

کاربر سایت
Aug 16, 2006
33
کمک در اویل 4

من همون اول بازی جایی که پشت درخت وامیسته و با دوربین نگاه می کنه گیر کردم باید چی کار کنم و با کدوم کلید ها از روی صفحه کلید؟؟؟؟؟؟؟

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
مرد مومن خوب اون همه خوشتیپ اونجا هستند.باهاشون تفنگ بازی کن.
تو اگه اون چند تایی رو که جلوی آتش می پلکند رو بکشی بقیشو میرن تو کلیسا دعا کنن.
تو هم برو اونجایی که دوست خوبمون بالا عکسشو گذاشته.یه جایی است که پر قبره.البته باید داخل یه تونلی بشی که آخرش یه چاهه و از چاه بیرون بیا.shift+Enter تیر میزنه.

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
من همون اول بازی جایی که پشت درخت وامیسته و با دوربین نگاه می کنه گیر کردم باید چی کار کنم و با کدوم کلید ها از روی صفحه کلید؟؟؟؟؟؟؟

شما نبايد از وسط بري از اين بغل راه هست وقتي رفتي يه يارو كه فرو قون داره مياد تو بايد اونو به طوري بكشي كه صداش در نياد بعد يه كم برو جلوزنرو بكش صداش در نياد بعد از پنجره بپر تو تا دمو رو نشون بده
مو فق باشي

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر کنم منظور شما این بود که از حالت دید با دوربین بیرون نمیتونی بیای؟؟؟ درسته؟؟؟؟
شما اگر با کیبرد بازی مکنی فکر کنم باید R Ctrl رو برنی....بعدش هم باید هر آدم هست تو منطقه رو نفله کنی

CAPCOM.LTD

کاربر سایت
May 2, 2010
3
نام
وحید
j4551_Resident_Evil_4.jpg

CAPCOM.LTD

کاربر سایت
May 2, 2010
3
نام
وحید
در ترینر گفته شده با F2 تیر همه تفنگها بی نهایت میشه
ولی این بی نهایت بودن شامل افزایش مهمات در اسلحه ی Rocket Launcher یا همون RPG نمیشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر